Saturday, January 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,956
Total deaths
Updated on January 23, 2021 10:15 am
64,763
Total active cases
Updated on January 23, 2021 10:15 am
741,451
Total confirmed cases
Updated on January 23, 2021 10:15 am

آغاز مجدد برنامه مهاجرتی Federal Skilled Worker

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

خبر صدور مجدد دعوتنامه ورود به سیستم Express Entry برای کاندیداهای Federal Skilled Worker، پس از وقفه‌ای چهارماهه، متقاضیان مهاجرت به کانادا در سرتاسر دنیا را خوشحال کرده است.

دولت فدرال در ماه‌های اخیر به دلیل شیوع ویروس سیاست‌های پیشگیرانه را در حوزه‌های گوناگون ازجمله مهاجرت اتخاذ کرده بود که کند شدن فرایند رسیدگی به درخواست‌ها در تعدادی از برنامه‌های مهاجرتی را در پی داشت.

از ماه مارچ تا ماه گذشته تنها متقاضیان Canadian Experience Class (CEC) و Provincial Nominee Program (PNP) قادر به ارسال درخواست خود برای دریافت اقامت دائمی کانادا از طریق سیستم Express Entry بودند.

حال به کاهش محدودیت‌ها دولت فدرال از کاندیداهای تمامی برنامه‌ها دعوت کرده تا درخواست خود را ارسال کنند.

هر سال نیمی از دعوتنامه‌های ارسال شده از طریق سیستم Express Entry به برنامه Federal Skilled Worker Program (FSWP) اختصاص دارد که محبوبیت بالای آن را نشان می‌دهد.

طبق گزارش پایان سال 2019 Express Entry بیشترین سهم اعطای شهروندی دائم نیز به برنامه FSWP اختصاص یافته است (58،173 مورد از 109،595).

امروزه FSWP موثرترین راه برای انتخاب مهاجرانیست که از نظر اقتصادی در کانادا موفق خواهند بود.

شما برای ورود به برنامه FSWP باید شرایط زیر را دارا باشید:

  • داشتن حداقل یکسال سابقه کاری در یکی از مشاغل حرفه‌ای که توسط National Occupational Classification (NOC) به سطوح 0، A یا B طبقه‌بندی شده‌‌اند.
  • داشتن مدرک معتبر زبان انگلیسی یا فرانسوی که معادل Canadian Language Benchmark (CLB) 7 در تمام مهارت‌ها (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت‌ کردن) باشد.
  • داشتن یک مدرک تحصیلی کانادایی (گواهینامه، دیپلم یا مدرک دانشگاهی) یا مدرک خارجی و گزارش Educational Credential Assessment (ECA).

متقاضیان طبق یک سیستم امتیازدهی اختصاصی که براساس فاکتورهایی نظیر سن، تحصیلات، تجربه کاری، اولویت شغلی، مهارت‌های زبان و انتطباق‌پذیری ایجاد شده، ارزیابی می‌شوند.

سپس از کاندیداهایی که در Express Entry pool بالاترین امتیاز را دارند برای ثبت درخواست اقامت دائمی کشور کانادا دعوت بعمل می‌آید.

خوشبختانه از هفته گذشته کاندیداهای FSWP بار دیگر فرصت پیدا کرده‌اند تا شانس خود برای دریافت این دعوتنامه ارزشمند را امتحان کنند. شما نیز می‌توانید همین حالا با ایجاد حساب کاربری Express Entry وضعیت خود برای شرکت در برنامه FSWP را بسنجید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با خانم دنیز افشاری مشاور رسمی مهاجرت به کانادا تماس بگیرید

Deniz Afshari, RCIC – R535837
Nilak Immigration Services Inc.
+1 587 8899 313

منبع:CIC News

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید