Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 3:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am

تلاش استان آلبرتا برای یافتن صاحب 900 هزار دلار پول مطالبه نشده


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

 در حال حاضر کمک‌هزینه‌‌ای به ارزش 103 میلیون دلار در آلبرتا وجود دارد که هنوز توسط ساکنان آلبرتا مطالبه نشده است. دفتر ثبت دارایی‌های مطالبه نشده در واقع محلی برای پول‌های بدون صاحب است که دارایی‌هایی مانند چک‌های غیرنقد، اموال منتسب به دولت، بورسهای تحصیلی ، درآمدهای ناشی از اشتغال و مواردی از این دست را شامل می‌شود. دارایی‌هایی که صاحبان قانونی آنها نتوانسته‌اند آنها را با موفقیت دریافت کنند.

این دفتر ثبت در سال 2008 بر اساس قانون دارایی‌های مطالبه نشده‌‌ی شخصی و املاک مصادره شده، تأسیس شد که به موجب آن مشاغل، دولت ها، شرکت های تاسیساتی، دانشگاه ها و شرکت های بیمه، املاک مطالبه نشده را به این دفتر گزارش داده تا آلبرتایی‌ها امکان مطالبه وجوه قانونی خود را داشته باشند.

استان آلبرتا در گزارشی اعلام کرد سود سهامی نزدیک به 900 هزار دلار متعلق به یکی از ساکنان آلبرتا وجود داشته که هنوز توسط این شخص مطالبه نشده است- بیشترین مبلغی که تا کنون در این دفترِ ثبت برای یک شخص ثبت شده است. آلبرتایی‌هایی که می‌خواهند بدانند آیا مبلغی منتسب به آنها در این دفاتر وجود دارد یا خیر، می‌توانند به آدرس اینترنتی  missingmoney.com مراجعه و نام خود را به رایگان جستجو کنند.

اگر مبلغی به نام و آدرس شما منتسب شود می‌توانید با پر کردن یک فرم آنلاین درخواست خود را ثبت و مبلغ مورد نظر را مطالبه کنید. اگر این مبالغ به مدت 10 سال بدون مطالبه باقی بمانند به خزانه‌ی ملی دولت منتقل می‌شوند.

در سال 2019 حدود 840 هزار دلار از طریق این دفاتر ثبتی به 470 آلبرتایی بازگردانده شد و از سال 2008 تا کنون مجموعا 8 میلیون دلار از این طریق به مطالبه‌گران رسید.

پیش از این، بالاترین مبلغ مطالبه شده از این دفاتر368,124 دلار بود که در سال 2019 به صورت چک غیرنقد دولتی و بیمه توسط یک شرکت مطالبه شده بود.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید