Tuesday, July 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,560
Total deaths
Updated on July 27, 2021 6:27 pm
5,165
Total active cases
Updated on July 27, 2021 6:27 pm
1,427,917
Total confirmed cases
Updated on July 27, 2021 6:27 pm

اعلام برنامه حمایتی جدید دولت کانادا برای فاز ترمیم اقتصادی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

برنده خوش‌شانس لاتاری ۱ میلیون دلاری در کلگری

یک شهروند اهل کلگری پس از مراجعه به پمپ‌بنزین محل سکونتش متوجه شد که 1 میلیون دلار ثروتمندتر شده است! کوفی آدارکاوا پس از ورود...

دیزنی اکثر فروشگاه‌هایش در کانادا را تعطیل می‌کند

دیزنی در ماه آینده اکثر فروشگاه‌های فیزیکی خود در کانادا را برای همیشه تعطیل می‌کند. طبق اطلاعات منتشره در وبسایت دیزنی، تا 18 آگوست اکثر فروشگاه‌های...

آمازون شایعه پشتیبانی از بیت‌کوین را رد کرد

آمازون به سرعت شایعه پذیرش رمزارزها از جمله بیتکوین برای پرداخت‌ها در فروشگاه آنلاینش را رد کرد. سخنگوی این شرکت گفت که قطعا تا...

هشدار موج گرما برای مترو ونکوور

سازمان Environment Canada درباره ورود موج گرما به مترو ونکوور در نیمه پایانی هفته هشدار داد. آژانس هواشناسی فدرال این اطلاعیه را راس ساعت 5:26...

به زودی خرید با بیت‌کوین از آمازون ممکن می‌شود؟

یک منبع ناشناس در آمازون به روزنامه London Business اطلاع داده که تا پایان سال 2021 امکان خرید با بیت‌کوین از این فروشگاه ممکن...

از ابتدای پَندمیِ کووید-۱۹ دولت کانادا اولویت را به مردم کانادا داد و حمایت مالی کافی برای گذران زندگی و حفظ سلامتی را فراهم آورد. اما در حالی که بازگشایی اقتصاد را مرحله‌ای و تدریجی انجام می‌دهیم، دولت نیز به حمایت خود ادامه می‌دهد.

معاون نخست وزیر و وزیر دارایی، کریستیا فریلند، و وزیر اشتغال، توسعه نیروی کار و گنجاندن معلولیت، کارلا کوالترو، امروز تغییراتی را درباره برنامه بیمه بیکاری (EI) و مزایای حمایت درآمدی جدید اعلام کردند که حمایت بهتری به مردم می‌دهند.

آنها همچنین اعلام کردند که در این فاز انتقالی، برنامه CERB بین ۴ تا ۲۸ هفته دیگر ادامه می‌یابد. این یعنی که برای بسیاری از مشترکین CERB که در آخر آگوست اشتراکشان تمام می‌شود، حالا امکان تمدید و ادامه برخورداری از آن وجود دارد.

دولت کانادا با معرفی CERB از ۸.۵ میلیون نفر حمایت کرد تا بتوانند در زمان قرنطینه قبوض خدماتی خود را بپردازند و حالا که وارد فاز بازگشایی شده‌ایم هنوز برخی مردم در جستجوی شغلند و نیازمند کمک برای پرداخت مخارج زندگی. به همین خاطر دولت CERB را تمدید کرده است.

دولت همچنین نرخ‌های پریمیوم بیمه اشتغال (EI) را برای دو سال آینده قفل کرده تا کارگران و کسب‌و‌کارها با افزایش هزینه و کسری از حقوق، روبرو نشوند.

علاوه بر اینها، برای اطمینان از حمایت مناسب از مردم، سه برنامه جدید با مزایا هم اعلام شده است:

  • برنامه CRB: درآمد ۴۰۰ دلار در هفته را به کارگران/کارمندانی می‌دهد که خوداشتغالند و مشمول EI نمی‌شوند اما هنوز به حمایت درآمدی نیاز دارند و در جستجوی شغلند. این مزیت شامل افرادی ست که به خاطر کووید-۱۹ درآمدشان از بین رفته و برای یافتن شغل جدید نیز از آنها حمایت می‌کند. مدت اعطای این کمک ۲۶ هفته است.
  • برنامه CRSB: هر هفته ۵۰۰ دلار در اختیار کسانی می‌گذارد که بیمار هستند یا به دلایل مرتبط با کووید-۱۹ مجبور به قرنطینه خود شده‌اند. مدت اعطای این کمک دو هفته است.
  • برنامه CRCB: هفته‌ای ۵۰۰ دلار به ازای هر خانوار در اختیار افرادی می‌گذارد که در زیر آمده‌اند. مدت اعطای این کمک نیز ۲۶ هفته است.
    • کودک زیر ۱۲ سال به خاطر بسته بودن مدارس و مراکز نگهداری از کودکان.
    • عضوی از خانواده که دچار معلولیت است، یا فردی وابسته به دیگران که «به خاطر توصیه پزشک» به مدرسه، مرکز نگهداری روزانه، یا دیگر مراکز نگهداری نمی‌رود زیرا ریسک ابتلای کووید-۱۹ برای او زیاد است.

دولت برای حمایت از مردم قصد دارد این برنامه‌های کمکی جدید را در قالب لایحه‌ای به مجلس ببرد تا حمایت از مردم در فاز ترمیم اقتصادی ادامه یابد.

منبع: canada.ca


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید