Sunday, August 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,600
Total deaths
Updated on August 1, 2021 3:28 pm
6,647
Total active cases
Updated on August 1, 2021 3:28 pm
1,431,043
Total confirmed cases
Updated on August 1, 2021 3:28 pm

اوج معاملات مسکن کانادا در ماه آگوست ۲۰۲۰


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

داده‌های جدید منتشر شده توسط انجمن املاک و مستغلات کانادا (CREA) حاکی از یک بازگشت چشمگیر در فروش خانه‌ها و لیست‌های جدید ثبت نامی در آگوست 2020 است.

طبق اطلاعیه‌ی منتشر شده، فروش خانه‌ها نسبت به ماه جولای 6.2% افزایش داشت که یک رکورد جدید در تمام ادوار گذشته است. آمار فروش حدود 60% در بازارهای محلی افزایش یافت که این سود مربوط به نواحی Greater Toronto, Metro Vancouver, BC Fraser Valley  است. فعالیت فروش همچنین شاهد 33.5% افزایش سالانه برای ماه آگوست بود که یک رکورد دیگر برای این ماه به حساب می‌آید و همچنین ششمین بالاترین میزان فروش ماهانه ثبت شده است.

تا پایان ماه آگوست 341,463 خانه در سراسر کشور فروخته شده است که یک افزایش 0.8% نسبت به هشت ماه اول 2019 نشان میدهد. تعداد املاکی که جدیدا ثبت شدند نیز 10.6٪ نسبت به ماه قبل افزایش یافته است.

تقریبا 75%  بازارهای محلی شاهد افزایش عرضه به ویژه در Metro Vancouver, Fraser Valley, Greater Toronto, Ottawa بودند. افزایش عرضه‌ی جدید در ماه آگوست بعد از جهشی که در ماه مِی رخ داد، برای اولین بار از افزایش فروش سبقت گرفت، به این ترتیب که نسبت فروش موارد جدید با اندکی کاهش به 69.4% در ماه آگوست رسید در حالی که در جولای 72.3% بود.

قیمت مسکن با افزایش 1.7% ماهانه همراه بود، که در تمام مناطق به جز ویکتوریا و مناطقی از جزیره ونکوور افزایش قیمت ثبت شده است. بیشترین افزایش قیمت مسکن در اوتاوا و مونترال گزارش شد که به ترتیب شاهد 19.9% و 16.4% افزایش قیمت سالانه  بودند. تورنتو و بازارهای Greater Golden Horseshoe اطراف آن افزایشی بین 10% تا 15% داشتند.

متوسط قیمت مسکن در ماه آگوست به بیش از  586,000 دلار رسید که 18.5٪ نسبت به ماه مشابه در سال 2019 افزایش داشت. این موضوع بیشتر به دلیل بالا رفتن قیمت خانه‌های Metro Vancouver and Greater Toronto است. زیرا بدون این دو بازار، میانگین قیمت خانه  حدود 122,000 دلار کاهش می‌یابد.

Costa Poulopoulos، رئیس CREA ، در بیانیه ای گفت: “این تابستان در بسیاری از بازارهای مسکن در کانادا یک رکورد بوده است ، زیرا دلالان معاملات مسکن و مشتریان آنها پس از تجربه ضرر و زیان بسیار از وضعیت بازار بهار سال 2020 ، به سود رسیدند.”

” بسیاری از بازارهایی که با کمبود موجودی کالا روبرو هستند تابستان امسال شاهد رقابت شدید خریداران بوده اند. هرچند ، این چیزی بود که پیش از COVID-19 برای سال 2020 پیش بینی شده بود. واقعاً به نظر می رسد که بازار بهار به تابستان منتقل شده است. ”

بازگشتی که از اواخر بهار مشاهده شد می تواند به سال 2020 “سالی کاملاً متوسط” برای وضعیت بازار املاک و مستغلات کشور لقب بدهد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید