Tuesday, March 9, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,276
Total deaths
Updated on March 9, 2021 2:41 am
30,332
Total active cases
Updated on March 9, 2021 2:41 am
890,698
Total confirmed cases
Updated on March 9, 2021 2:41 am

کانادا مهاجرپذیرترین کشور در سال 2019


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بازار مسکن کلگری داغ، قیمت‌ها رو به افزایش

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى با افزایش معاملات در همه بازه‌های قیمتی، تعداد کل معاملات در ماه فوریه به ۱۸۳۶ واحد رسید،...

کارت‌های بهداشت آلبرتا مدرن می‌شوند

بزودی شهروندان آلبرتا با کارت‌های کاغذی بهداشت خداحافظی خواهند کرد. هفته گذشته بخشی از بودجه استانی در اختیار Service Alberta قرار گرفت تا سیستم‌ ثبت...

بازگشت جشنواره کلگری استمپید در تابستان

یک خبر خوب برای هر کسی که با لغو کلگری استمپید در سال گذشته غمگین شده است – برنامه‌ریزی ۲۰۲۱ این جشنواره در حال...

دانشگاه تورنتو برترین دانشگاه کانادا

دانشگاه تورنتو یک‌بار دیگر با امتیازهای بالای خود در رتبه نخست قرار گرفت. این دانشگاه در پنج رشته تحصیلی جامع از جمله هنر و علوم...

پنج افشاگری بزرگ پرینس هری و مگان در مصاحبه با اوپرا وینفری

بالاخره انتظارها به سر رسید و مصاحبه پرینس هری و مگان مارکل با اوپرا یکشنبه، ۷ مارچ پخش شد. این مصاحبه صمیمی اولین گفتگوی دوک...

یک مطالعه جدید نشان داده است که کانادا پذیرنده ترین کشور در جهان برای مهاجران در سال 2019 بوده است.

این نتیجه از گالوپ، یک شرکت تجزیه و تحلیل و مشاوره جهانی گرفته شد ، که دومین شاخص پذیرش مهاجر را در روز چهارشنبه منتشر کرد. در طی اولین شاخص ، گالوپ 140 کشور را در سالهای 2016 و 2017 مورد بررسی قرار داد. آنها برای 145 کشوری که برای سال 2019 مورد بررسی قرار دادند، همان سوالات را پرسیدند.

گالوپ در گزارشی می گوید: “در این نظرسنجی از مردم می‌پرسیم آیا به نظرشان مهاجرانی كه در كشورشان زندگی می كنند، همسایه آنها می شوند و با خانواده و دوستان آنها ازدواج می كنند، پدیده خوبی است یا بد؟”

مجموع این سوالات 9 امتیاز دارد که هر چه امتیاز یک کشور به 9 نزدیکتر باشد به این معنی است که مردم آن مهاجرپذیرتر هستند.

کانادا از 9 امتیاز 8.46 کسب کرد در حالی که مجموع امتیازات ایسلند 8.41 و نیوزیلند 8.32 شد. همچنین ایالات متحده با کسب 7.95 امتیاز در بین 10 کشور برتر مهاجرپذیر قرار گرفت.

emigration Canada

گالوپ نوشت: “در كانادا ، مردم عموما مهاجرانی را كه در كشورشان زندگی می كنند (94٪) و در همسایگی‌شان(95٪) هستند، به عنوان یک پدیده خوب قلمداد کردند. بیش از 9 نفر از هر 10 نفر (91٪) گفتند ازدواج مهاجر با خانواده آنها چیز خوبی است.”

این مطالعه همچنین حاکی از آن است که پاسخ های کانادایی ها براساس جهت‌گیری سیاسی و همسو بودن آنها با نخست وزیر، جاستین ترودو، متفاوت است.

گالوپ متذکر شد که از زمان نخست وزیری ترودو “سیاست های مهاجرت” مسیرهای مختلفی را طی کرده است. این شاخص نشان داد که کسانی که عملکرد شغلی ترودو را تأیید می کنند ، به طور متوسط 8.73 نمره در این شاخص کسب می کنند ، در حالی که کسانی که این نظر را قبول نمی کنند ، به طور متوسط 8.21 امتیاز را کسب می کنند.

“مردم بخصوص در کانادا بیشتر مهاجرانی را تایید کردند که نقش مهمی در شکل گیری آینده کشورشان دارند.”

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید