Tuesday, March 9, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,276
Total deaths
Updated on March 9, 2021 2:41 am
30,332
Total active cases
Updated on March 9, 2021 2:41 am
890,698
Total confirmed cases
Updated on March 9, 2021 2:41 am

آلبرتا تست بدون‌نوبت قبلیِ کروناویروس را متوقف کرد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بازار مسکن کلگری داغ، قیمت‌ها رو به افزایش

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى با افزایش معاملات در همه بازه‌های قیمتی، تعداد کل معاملات در ماه فوریه به ۱۸۳۶ واحد رسید،...

کارت‌های بهداشت آلبرتا مدرن می‌شوند

بزودی شهروندان آلبرتا با کارت‌های کاغذی بهداشت خداحافظی خواهند کرد. هفته گذشته بخشی از بودجه استانی در اختیار Service Alberta قرار گرفت تا سیستم‌ ثبت...

بازگشت جشنواره کلگری استمپید در تابستان

یک خبر خوب برای هر کسی که با لغو کلگری استمپید در سال گذشته غمگین شده است – برنامه‌ریزی ۲۰۲۱ این جشنواره در حال...

دانشگاه تورنتو برترین دانشگاه کانادا

دانشگاه تورنتو یک‌بار دیگر با امتیازهای بالای خود در رتبه نخست قرار گرفت. این دانشگاه در پنج رشته تحصیلی جامع از جمله هنر و علوم...

پنج افشاگری بزرگ پرینس هری و مگان در مصاحبه با اوپرا وینفری

بالاخره انتظارها به سر رسید و مصاحبه پرینس هری و مگان مارکل با اوپرا یکشنبه، ۷ مارچ پخش شد. این مصاحبه صمیمی اولین گفتگوی دوک...

دولت آلبرتا تصمیم گرفت که تست بدون‌نوبت قبلیِ کروناویروس را متوقف کند.

در بیانیهٔ مرتبط آمده است که مراکز خدماتی AHS از چهارشنبه ۱۴ اکتبر، فقط و فقط با نوبت قبلی به پذیرش می‌پردازند. یعنی مراجعین برای تست شدن، حتما باید از قبل با استفاده از ابزار پایش در وبسایت AHS نوبت گرفته باشند.

این تغییر پس از افزایش مبتلایان بعد از تعطیلات شکرگزاری انجام شده است. به دنبال این تعطیلات بود که آمار مبتلایان جهش کرد و بین ۹ تا ۱۲ اکتبر ۹۶۱ مبتلای جدید در آلبرتا کشف شد.

به ترتیب ۲۳۶ نفر در ۹ اکتبر، ۲۵۹ نفر در ۱۰ اکتبر، ۲۴۶ نفر در ۱۱ اکتبر، و ۲۲ نفر در ۱۲ اکتبر شناسایی شدند. هم‌اکنون پرونده‌های باز به ۲,۶۱۵ بیمار رسیده که اکثر آنها در ادمونتون هستند.

البته اشتباه نشود. این تغییر به معنای نادیده گرفتن گروه‌های پرخطر نیست.

تست برای افراد فاقد علایم بیماری، همچنان در اختیار این گروه‌ها قرار دارد: معلمین و کارمندان مدارس، کارمندان سیستم درمانی، افراد بی‌خانمان آلبرتا، و مسافرینی که نیازمند تست قبل از سفرند.

و نیز اولویت تست کرونا همچنان با افراد دارای علایم بیماری، نزدیکانِ چنین افرادی، و ساکنین مناطقی است که جهش ابتلای عمومی در آنها گزارش شده است.

مثل همیشه به مردم آلبرتا توصیه می‌شود که فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند، از ماسک در محیط‌های عمومی استفاده کنند، تا حد امکان از خانه کار کنند، و هوش خود را برای پرهیز از بیماری به کار بگیرند.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید