Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,618
Total deaths
Updated on April 18, 2021 10:36 am
87,329
Total active cases
Updated on April 18, 2021 10:36 am
1,119,492
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 10:36 am

نکاتی درباره جریمهٔ عدم برف‌روبی پیاده‌روها در کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

شما هم تا به حال جریمه‌های سنگین شهرداری کلگری برای برف‌روبی نکردن منزل را دریافت کرده‌اید؟

طبق قوانین شهرداری کلگری، صاحبان املاکی که مجاور پیاده‌روها هستند، مسئول برف‌روبی پیاده‌روی جلوی پلاکشان ظرف ۲۴ ساعت پس از اتمام بارشند.

‌اگر مالکان این کار را انجام ندهند، جریمه‌ای ۱۵۰ دلاری بابت برف‌روبی توسط شهرداری به آنها تعلق می‌گیرد—البته گاهی اولین تخلف می‌تواند جریمه‌ای ۲۵۰ دلاری به همراه داشته باشد.

کافی است این کار را تکرار کنید تا در بار دوم ۵۰۰ دلار قبض جریمه برای شما ارسال شود و دفعهٔ سوم به ۷۵۰ دلار افزایش خواهد یافت. و تا یک سال پس از آن هم جریمهٔ هر بار تخلف ۷۵۰ دلار خواهد بود.

با توجه به اینکه چند روزی از بارش آخرهفتهٔ قبلی می‌گذرد، شاید به زودی قبض جریمه‌ای برای شما ارسال شود—و البته اگر بجنبید، شاید بتوانید کار را سریع جمع و از جریمه فرار کنید.

این جریمه در قانون خیابان‌های شهرداری کلگری بخش ۶۷ آمده که در آن می‌خوانیم «مالک یا ساکنِ یک پلاک زمین در مجاورت پیاده‌رو یا مسیر، موظف به پاکسازی آن است اگر:

  1. چنین معبر یا پیاده‌رویی به موازات یا در نزدیکی خیابان باشد.
  2. چنین معبر یا پیاده‌رویی به موازات یا در نزدیکی خیابان باشد، و فقط با یک بلوار چمن‌دار یا پوشیده، از خیابان اصلی جدا شده باشد.

در این صورت ظرف ۲۴ ساعت بایستی سطح پیاده‌رو یا معبر را از برف یا یه پاکسازی کند.»

و اگر این کار را انجام ندهید چه می‌شود؟ بستگی به تعداد شکایت‌های دریافتی زیاد باشند شهرداری بالاخره می‌آید و آنجا را برف‌روبی می‌کند؛ البته که هزینه آن حداقل ۱۵۰ دلار خواهد بود.

مالکینی که دستگاه‌های موتوری برای برف‌روبی خریده‌اند، تا ۴۸ ساعت پس از پایان بارش می‌توانند از آن استفاده کنند و در این بازه هم هیچ شکایتی از همسایه‌ها پذیرفته نخواهد شد.

افرادی که به هر دلیل قادر به پارو کردن برف‌ها نیستند، می‌توانند از برنامه‌های حمایتی شهرداری برای برف‌روبی در محله‌ها استفاده کنند.

البته که می‌توانید به بچه‌های محله ۱۰-۲۰ دلار بدهید تا این کار را برای‌تان انجام دهند. یک‌جور اشتغالزایی هم هست!

اگر ملکی می‌شناسید که تا ۲۴ ساعت پس از برف، پیاده‌روی خود را تمیز نمی‌کند با شماره ۱-۱-۳ تماس بگیرید یا اینکه خودتان آستین‌ها را بالا بزنید و به همسایه‌ها کمک کنید.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید