Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

نکاتی درباره جریمهٔ عدم برف‌روبی پیاده‌روها در کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

شما هم تا به حال جریمه‌های سنگین شهرداری کلگری برای برف‌روبی نکردن منزل را دریافت کرده‌اید؟

طبق قوانین شهرداری کلگری، صاحبان املاکی که مجاور پیاده‌روها هستند، مسئول برف‌روبی پیاده‌روی جلوی پلاکشان ظرف ۲۴ ساعت پس از اتمام بارشند.

‌اگر مالکان این کار را انجام ندهند، جریمه‌ای ۱۵۰ دلاری بابت برف‌روبی توسط شهرداری به آنها تعلق می‌گیرد—البته گاهی اولین تخلف می‌تواند جریمه‌ای ۲۵۰ دلاری به همراه داشته باشد.

کافی است این کار را تکرار کنید تا در بار دوم ۵۰۰ دلار قبض جریمه برای شما ارسال شود و دفعهٔ سوم به ۷۵۰ دلار افزایش خواهد یافت. و تا یک سال پس از آن هم جریمهٔ هر بار تخلف ۷۵۰ دلار خواهد بود.

با توجه به اینکه چند روزی از بارش آخرهفتهٔ قبلی می‌گذرد، شاید به زودی قبض جریمه‌ای برای شما ارسال شود—و البته اگر بجنبید، شاید بتوانید کار را سریع جمع و از جریمه فرار کنید.

این جریمه در قانون خیابان‌های شهرداری کلگری بخش ۶۷ آمده که در آن می‌خوانیم «مالک یا ساکنِ یک پلاک زمین در مجاورت پیاده‌رو یا مسیر، موظف به پاکسازی آن است اگر:

  1. چنین معبر یا پیاده‌رویی به موازات یا در نزدیکی خیابان باشد.
  2. چنین معبر یا پیاده‌رویی به موازات یا در نزدیکی خیابان باشد، و فقط با یک بلوار چمن‌دار یا پوشیده، از خیابان اصلی جدا شده باشد.

در این صورت ظرف ۲۴ ساعت بایستی سطح پیاده‌رو یا معبر را از برف یا یه پاکسازی کند.»

و اگر این کار را انجام ندهید چه می‌شود؟ بستگی به تعداد شکایت‌های دریافتی زیاد باشند شهرداری بالاخره می‌آید و آنجا را برف‌روبی می‌کند؛ البته که هزینه آن حداقل ۱۵۰ دلار خواهد بود.

مالکینی که دستگاه‌های موتوری برای برف‌روبی خریده‌اند، تا ۴۸ ساعت پس از پایان بارش می‌توانند از آن استفاده کنند و در این بازه هم هیچ شکایتی از همسایه‌ها پذیرفته نخواهد شد.

افرادی که به هر دلیل قادر به پارو کردن برف‌ها نیستند، می‌توانند از برنامه‌های حمایتی شهرداری برای برف‌روبی در محله‌ها استفاده کنند.

البته که می‌توانید به بچه‌های محله ۱۰-۲۰ دلار بدهید تا این کار را برای‌تان انجام دهند. یک‌جور اشتغالزایی هم هست!

اگر ملکی می‌شناسید که تا ۲۴ ساعت پس از برف، پیاده‌روی خود را تمیز نمی‌کند با شماره ۱-۱-۳ تماس بگیرید یا اینکه خودتان آستین‌ها را بالا بزنید و به همسایه‌ها کمک کنید.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید