Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 6:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am

واکسن رایگان آنفولانزا در آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

سازمان بهداشت آلبرتا اعلام کرده است که در حال حاضر، واکسن سالانۀ آنفلولانزا در سرتاسر استان موجود است.  آلبرتایی‌ها تشویق می‌شوند که برای محفاظت از خودشان و نزدیکان در معرض خطرشان ایمن شوند.

فقط در سال گذشته، نزدیک به 1.43 میلیون دوز رایگان واکسن آنفولانزا به ساکنین آلبرتا تزریق شده است، اگر چه این رقم فقط 32.8 درصد از کل جمعیت استان را تشکیل می‌دهد.

حتی اگر شما شخصی با اندام متناسب و جوان بالغی هستید، توصیه می‌شود که به دلیل محافظت از افرادی که دارای سیستم ایمنی ضعیف‌تری هستند، این واکسن را بزنید.

سازمان بهداشت آلبرتا اظهار داشت که در سال گذشته فقط 8.470 مورد آنفولانزا تایید شده توسط آزمایشگاه به آلبرتا گزارش شده است و 39 نفر به دلیل این ویروس در بیمارستان بستری شدند و فوت کردند.

به دلیل درمان در حال پیشرفت ویروس کرونا، که تا کنون جان 267 شهروند آلبرتا را در 7 ماه گذشته گرفته است، ایمنی در مقابل آنفولانزا باید در اولیت قرار بگیرد. این روند باید از طریق AHS، با توجه به اطلاعات گروهی/جمعیتی انجام گیرد.

با توجه به وب سایت خدمات سلامت آلبرتا، ایمن سازی در مقابل آنفولازا از طریق AHS برای کودکان زیر 5 سال و خانواده و اعضای خانۀ آن‌ها ارایه می‌گردد. گرچه این واکسن باید از طریق یک ابزار آنلاین ثبت نام شود، که این ابزار از 13 اکتبر در دسترس قرار می‌گیرد.

سایر شهروندان آلبرتا باید برای دریافت واکسن رایگان خود از طریق داروساز یا پزشک خود اقدام نمایند.

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید