Thursday, September 16, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,310
Total deaths
Updated on September 16, 2021 1:24 pm
42,677
Total active cases
Updated on September 16, 2021 1:24 pm
1,561,113
Total confirmed cases
Updated on September 16, 2021 1:24 pm

20 میلیون دلار اعتبار برای استارتاپ کانادایی آموزش ریاضیات


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آلبرتا: اعلام مقررات و محدودیت‌های کرونایی جدید

آلبرتا برنامه تاییدیه واکسیناسیون و محدودیت‌های کرونایی جدید خود را همزمان با افزایش آمار مبتلایان COVID-19، اجرا می‌کند. عصر چهارشنبه نخست‌وزیر جیسون کنی، تایلر شاندرو...

بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان‌قیمت 2021

هنگام خرید لپ‌تاپ ارزان‌قیمت باید با نبود برخی قابلیت‌ها کنار آمد، اما این بمعنای آن نیست که محصول نهایی ارزش مبلغ پرداختی را نخواهد...

رستوران‌های آلبرتا برای سرویس‌دهی در محیط سرپوشیده ملزم به رعایت قوانین جدید استانی‌اند

مقامات آلبرتا از به‌روزرسانی محدودیت‌های جدید کووید-۱۹ در مورد بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان خبر دادند که از هفته آینده اجرا می‌شوند. در کنفرانس خبری...

مشارکت بیش از 5.7 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام انتخابات

براساس آخرین آمار انتخابات کانادا، در حالی که کمتر از یک هفته به انتخابات فدرال باقی مانده است، 5.78 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام...

اسپیس‌اکس اولین فضاپیما با خدمه غیرحرفه‌ای را به فضا فرستاد

راکت اسپیس اکس با چهار مسافر غیرحرفه‌ای خود که شامل یک مدیر شرکت تجارت الکترونیک میلیاردر و سه شهروند عادی بود از فلوریدا راهی...

استارتاپ کانادایی آموزش ریاضیات 20 میلیون دلار از اعتبارات سری A را به‌دست آورده است. این شرکت فناوری تاسیس شده در کانادا روش یادگیری ریاضی برای دانش‌آموزان را تغییر می‌دهد.

Knowledgehook که به‌عنوان “جامع‌ترین پلتفرم یادگیری ریاضیات در جهان شناخته می‌شود،” به تازگی 20 میلیون دلار از اعتبارات مالی سری A را به‌دست آورده است. این بودجه توسط یک صندوق سرمایه‌گذاری مستقر در لندن به نام EdTech و همچنین Mesoamerica’s Alexandria Corp، Nelson Education، Ideal Ventures و Nicoya Ventures تأمین می‌شود.

این برنامه برای ارائه راهنمای آموزشی به معلمان و ایجاد یادگیری موثر و مبتنی بر بازی برای دانش‌آموزان در خانه و مدرسه طراحی شده است.

معلمانی که از این برنامه استفاده می‌کنند به محتوای مرتبط با مدرسه و برنامه تحصیلیشان نیز دسترسی دارند. معلمان می‌توانند زبان محتوای آموزشی را به زبان‌‌های انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی تغییر دهند و سپس نسبت به چگونگی پیشرفت دانش‌آموزان و شکاف‌های احتمالی موجود در یادگیری آن‌ها شناخت پیدا می‌کنند.

با ایجاد بازخورد مداوم، معلمان می‌توانند دستورالعمل‌ها را تنظیم کرده و پیشرفت دانش‌آموزان را تحت نظر داشته باشند.

علاوه بر موفقیت‌آمیز بودن این سرمایه‌گذاری، Knowledgehook مشارکت‌های صنعت و سرمایه‌گذاری برندهای آموزشی مانند Nelson، Radix، Spectrum، Eastpoint، Nasco Education و University College of London را به‌دست آورده است.

آن‌ها در حال حاضر مربیان بیش از 100,000 مدرسه را صاحب اختیار و توانمند کرده‌اند و هدفشان این است که تا سال 2021  تعداد دانش‌آموزان را به 50 میلیون دانش‌آموز برسانند.

ترویس رتنَم، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی Knowledgehook در بیانه‌ای توضیح می‌دهد که: “Knowledgehook الهام گرفته از تقلای من برای یادگیری ریاضی به‌عنوان کودک است”. وی در ادامه می‌افزاید: تمام تفاوت‌ها از طریق راهنمای مناسب و شخصی ایجاد می‌شود و هر دانش آموز لیاقت داشتن معلمی را دارد که به بهترین ابزارهای آموزشی دسترسی داشته باشد و والدینی که از چالش‌های یادگیری خود آگاه هستند. ”

و با پاندمی در حال پیشرفت، ایجاد محیط‌های قوی‌تر برای کودکان به‌منظور یادگیری در منزل، از هر زمان دیگری مهم‌تر شده است.

رتنَم می‌افزاید: ” اکنون بیش از هر زمان دیگری می‌دانیم که معلمان و والدین هر دو نقش اساسی در کمک به یادگیری کودکان ایفا می‌کنند.”

“”پاندمی نیاز به راه حل‌های دیجیتالی را که بر ساخت و ایجاد ظرفیت معلم برای ارائه آموزش ریاضی با کیفیت بالا متمرکز است، هم در کلاس‌ها و هم در محیط‌های یادگیری از راه دور، افزایش داده است.”

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید