Friday, February 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,915
Total deaths
Updated on February 26, 2021 8:14 pm
30,518
Total active cases
Updated on February 26, 2021 8:14 pm
861,472
Total confirmed cases
Updated on February 26, 2021 8:14 pm

20 میلیون دلار اعتبار برای استارتاپ کانادایی آموزش ریاضیات


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

ماراتن Secret 3K، گرامیداشت برابری جنسیتی و آزادی زنان

شاید باورش سخت باشد اما هنوز در برخی نقاط دنیا زنان و دختران اجازه دویدن و پیاده‌روی در خارج از منزل را ندارند. هدف ماراتن...

کاناداپست برای ۱۳.۵ میلیون کانادایی کارت پستال رایگان ارسال می‌کند

از آغاز ماه مارس تقریباً ۱۳.۵ میلیون کانادایی در سراسر کانادا کارت پستال دریافت می‌کنند. طرح نوآورانه پست کانادا با نام «اینجا بنویس هم‌اکنون بنویس»...

شاید این هفته برنده لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری مشخص شود

لوتو مکس می‌تواند سال فاجعه بار ۲۰۲۰ را از حافظه بعضی آدم‌ها پاک کند. به خصوص که جایزه ۷۰ میلیون دلاری هنوز بی‌برنده باقی...

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

استارتاپ کانادایی آموزش ریاضیات 20 میلیون دلار از اعتبارات سری A را به‌دست آورده است. این شرکت فناوری تاسیس شده در کانادا روش یادگیری ریاضی برای دانش‌آموزان را تغییر می‌دهد.

Knowledgehook که به‌عنوان “جامع‌ترین پلتفرم یادگیری ریاضیات در جهان شناخته می‌شود،” به تازگی 20 میلیون دلار از اعتبارات مالی سری A را به‌دست آورده است. این بودجه توسط یک صندوق سرمایه‌گذاری مستقر در لندن به نام EdTech و همچنین Mesoamerica’s Alexandria Corp، Nelson Education، Ideal Ventures و Nicoya Ventures تأمین می‌شود.

این برنامه برای ارائه راهنمای آموزشی به معلمان و ایجاد یادگیری موثر و مبتنی بر بازی برای دانش‌آموزان در خانه و مدرسه طراحی شده است.

معلمانی که از این برنامه استفاده می‌کنند به محتوای مرتبط با مدرسه و برنامه تحصیلیشان نیز دسترسی دارند. معلمان می‌توانند زبان محتوای آموزشی را به زبان‌‌های انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی تغییر دهند و سپس نسبت به چگونگی پیشرفت دانش‌آموزان و شکاف‌های احتمالی موجود در یادگیری آن‌ها شناخت پیدا می‌کنند.

با ایجاد بازخورد مداوم، معلمان می‌توانند دستورالعمل‌ها را تنظیم کرده و پیشرفت دانش‌آموزان را تحت نظر داشته باشند.

علاوه بر موفقیت‌آمیز بودن این سرمایه‌گذاری، Knowledgehook مشارکت‌های صنعت و سرمایه‌گذاری برندهای آموزشی مانند Nelson، Radix، Spectrum، Eastpoint، Nasco Education و University College of London را به‌دست آورده است.

آن‌ها در حال حاضر مربیان بیش از 100,000 مدرسه را صاحب اختیار و توانمند کرده‌اند و هدفشان این است که تا سال 2021  تعداد دانش‌آموزان را به 50 میلیون دانش‌آموز برسانند.

ترویس رتنَم، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی Knowledgehook در بیانه‌ای توضیح می‌دهد که: “Knowledgehook الهام گرفته از تقلای من برای یادگیری ریاضی به‌عنوان کودک است”. وی در ادامه می‌افزاید: تمام تفاوت‌ها از طریق راهنمای مناسب و شخصی ایجاد می‌شود و هر دانش آموز لیاقت داشتن معلمی را دارد که به بهترین ابزارهای آموزشی دسترسی داشته باشد و والدینی که از چالش‌های یادگیری خود آگاه هستند. ”

و با پاندمی در حال پیشرفت، ایجاد محیط‌های قوی‌تر برای کودکان به‌منظور یادگیری در منزل، از هر زمان دیگری مهم‌تر شده است.

رتنَم می‌افزاید: ” اکنون بیش از هر زمان دیگری می‌دانیم که معلمان و والدین هر دو نقش اساسی در کمک به یادگیری کودکان ایفا می‌کنند.”

“”پاندمی نیاز به راه حل‌های دیجیتالی را که بر ساخت و ایجاد ظرفیت معلم برای ارائه آموزش ریاضی با کیفیت بالا متمرکز است، هم در کلاس‌ها و هم در محیط‌های یادگیری از راه دور، افزایش داده است.”

منبع: dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید