Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

تخصیص یک میلیارد دلار برای ساخت مسکن ارزان در کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

نخست‌وزیر جاستین ترودو از سرمایه‌گذاری 1 میلیارد دلاری برای کمک به احداث واحدهای مسکونی ارزان در کانادا خبر داد.

این بودجه به احداث حدود 3،000 واحد مسکونی در سرتاسر کشور کمک خواهد کرد که در غالب واحدهای اجاره‌ای و مدولار جدید، تبدیل ساختمان‌های غیرمسکونی به منازل ارزان و تبدیل ساختمان‌های متروکه یا مخروبه به منازل مسکونی ارزان ساخته می‌شوند.

بگفته دولت هزینه خرید زمین و ساختمان‌ها نیز مشمول بودجه جدید خواهند بود.

ترودو درباره این اقدام گفت: هیچکدام از شهروندان کانادا نباید بدون خانه باشند. با سرمایه‌گذاری هوشمندانه و پایدار برای احداث منازل ارزان و تامین مستقیم بودجه برای شهرداری‌ها به اشتغالزایی، تقویت اقتصاد جوامع سرتاسر کشور و بهبود کیفیت زندگی اقشار آسیب‌پذیر کمک خواهیم کرد.

بگفته ترودو تخصیص بودجه Rapid Housing Initiative از طریق دو کانال انجام می‌شود و در راستای ریشه‌‌کن کردن پدیده بی‌خانمانی در کانادا می‌باشد.

کانال Major Cities Stream برای هزینه مستقیم 500 میلیون دلار بوسیله حمایت از 15 شهرداری ازجمله تورنتو، مونتریال، هالیفاکس و ونکوور در نظر گرفته شده است. این نواحی بیشترین نیازمندی را دارند و اکثر جمعیت بی‌خانمان در آن‌ها ساکن هستند.

بگفته احمد حسین وزیر خانواده، کودکان و توسعه اجتماعی فدرال روند توزیع بودجه‌ها بزودی آغاز خواهد شد.

500 میلیون دلار باقی‌ مانده نیز از طریق کانال Projects Stream هزینه می‌شود. مقامات استانی، منطقه‌ای، شهرداری‌ها، سازمان‌های دولتی بومی و سازمان‌های غیرانتفاعی می‌توانند درخواست خود برای بودجه را ارسال کنند. امکان ارسال درخواست‌ها تا تاریخ 31 دسامبر 2020 وجود دارد. هر درخواست در مدت 30 روز بررسی می‌شود تا روند ساخت و توسعه پروژه‌های مسکونی سرعت پیدا کند.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: ما بیش از هر زمان دیگر باید اطمینان حاصل کنیم که تمام شهروندان کانادا دارای سرپناه ارزان و ایمن هستند. برنامه جدید Rapid Housing Initiative دولت یک پاسخ فوری و کارآمد برای این چالش اساسی است.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید