Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

آلبرتا: ثبت 800 مبتلای جدید ظرف 24 ساعت!


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

دکتر دینا هینشاو رئیس سازمان بهداشت استان در کنفرانس خبری روز پنجشنبه خود آمار نگران‌کننده‌ای از شیوع کرونا در استان داد.

در این جلسه به دلایل تکنیکی امکان ارائه آمار روزانه وجود نداشت اما او گفت حدود 800 بیمار در 24 ساعت گذشته شناسایی شده‌اند.

دکتر هینشاو افزود: هم‌اکنون در نه بیمارستان استان شاهد شیوع ویروس بوده‌ایم که یکی از آن‌ها دیروز و در بیمارستان Chinook Regional رخ داده است.

در هفته‌های گذشته آلبرتا شاهد رشد چشمگیر موارد ابتلا به کروناویروس بوده که موجب وضع محدودیت‌های جدید برای برگزاری گردهمایی‌های اجتماعی در شهرهای کلگری و ادمونتون شد.

هینشاو تاکید کرد در صورت کم نشدن تعداد مبتلایان در روزهای آینده قوانین جدیدی وضع خواهیم کرد تا جلوی شیوع بیشتر ویروس را بگیریم و از فشار بر سیستم درمانی کاسته شود.

بگفته هینشاو سیستم ردیابی بیماران کرونا نیز شدیدا تحت فشار است و هم‌اکنون تمرکز اصلی بر یافتن بیماران در مراکزی چون مدارس، خانه‌های سالمندان و مراکز بهداشتی و درمانی می‌باشد.

او گفت: من از شهروندان آلبرتا می‌خواهم تا در صورت داشتن علائم بیماری کلیه فعالیت‌های روزمره خود را متوفف کرده و در خانه بمانند. با ترک کردن خانه به هر دلیل جز رفتن به مراکز تست یا بیمارستان، دیگران را در معرض شیوع ویروس قرار می‌دهید و شرایط در استان رو به وخامت خواهد گذاشت.

آمار رسمی روزهای پنجشنبه و جمعه مبتلایان جدید COVID-19 در آلبرتا روز جمعه منتشر خواهند شد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید