Tuesday, January 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,221
Total deaths
Updated on January 19, 2021 10:08 am
71,991
Total active cases
Updated on January 19, 2021 10:08 am
718,373
Total confirmed cases
Updated on January 19, 2021 10:08 am

آلبرتا: ثبت 800 مبتلای جدید ظرف 24 ساعت!

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

ونکوور در میان ده شهر تندرست دنیا قرار گرفت

کانادایی‌ها ونکوور را بعنوان شهری می‌شناسند که می‌توان در آن سبک زندگی سالم همراه با فعالیت بدنی منظم را در پیش گرفت. حال انتشار...

تغییر نام‌گذاری سیستم مدارس آلبرتا به دلیل COVID-19

آلبرتا در حال تغییر اصطلاحات برای نشان دادن نحوه طبقه‌بندی شدت شیوع COVID-19 در مدارس است. در حال حاضر با کشف یک مورد ابتلا به...

دکتر دینا هینشاو رئیس سازمان بهداشت استان در کنفرانس خبری روز پنجشنبه خود آمار نگران‌کننده‌ای از شیوع کرونا در استان داد.

در این جلسه به دلایل تکنیکی امکان ارائه آمار روزانه وجود نداشت اما او گفت حدود 800 بیمار در 24 ساعت گذشته شناسایی شده‌اند.

دکتر هینشاو افزود: هم‌اکنون در نه بیمارستان استان شاهد شیوع ویروس بوده‌ایم که یکی از آن‌ها دیروز و در بیمارستان Chinook Regional رخ داده است.

در هفته‌های گذشته آلبرتا شاهد رشد چشمگیر موارد ابتلا به کروناویروس بوده که موجب وضع محدودیت‌های جدید برای برگزاری گردهمایی‌های اجتماعی در شهرهای کلگری و ادمونتون شد.

هینشاو تاکید کرد در صورت کم نشدن تعداد مبتلایان در روزهای آینده قوانین جدیدی وضع خواهیم کرد تا جلوی شیوع بیشتر ویروس را بگیریم و از فشار بر سیستم درمانی کاسته شود.

بگفته هینشاو سیستم ردیابی بیماران کرونا نیز شدیدا تحت فشار است و هم‌اکنون تمرکز اصلی بر یافتن بیماران در مراکزی چون مدارس، خانه‌های سالمندان و مراکز بهداشتی و درمانی می‌باشد.

او گفت: من از شهروندان آلبرتا می‌خواهم تا در صورت داشتن علائم بیماری کلیه فعالیت‌های روزمره خود را متوفف کرده و در خانه بمانند. با ترک کردن خانه به هر دلیل جز رفتن به مراکز تست یا بیمارستان، دیگران را در معرض شیوع ویروس قرار می‌دهید و شرایط در استان رو به وخامت خواهد گذاشت.

آمار رسمی روزهای پنجشنبه و جمعه مبتلایان جدید COVID-19 در آلبرتا روز جمعه منتشر خواهند شد.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید