Tuesday, July 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,560
Total deaths
Updated on July 27, 2021 7:28 pm
5,165
Total active cases
Updated on July 27, 2021 7:28 pm
1,427,917
Total confirmed cases
Updated on July 27, 2021 7:28 pm

ترودو: کرونا با توزیع واکسن و از فصل بهار کم‌رنگ می‌شود


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

برنده خوش‌شانس لاتاری ۱ میلیون دلاری در کلگری

یک شهروند اهل کلگری پس از مراجعه به پمپ‌بنزین محل سکونتش متوجه شد که 1 میلیون دلار ثروتمندتر شده است! کوفی آدارکاوا پس از ورود...

دیزنی اکثر فروشگاه‌هایش در کانادا را تعطیل می‌کند

دیزنی در ماه آینده اکثر فروشگاه‌های فیزیکی خود در کانادا را برای همیشه تعطیل می‌کند. طبق اطلاعات منتشره در وبسایت دیزنی، تا 18 آگوست اکثر فروشگاه‌های...

آمازون شایعه پشتیبانی از بیت‌کوین را رد کرد

آمازون به سرعت شایعه پذیرش رمزارزها از جمله بیتکوین برای پرداخت‌ها در فروشگاه آنلاینش را رد کرد. سخنگوی این شرکت گفت که قطعا تا...

هشدار موج گرما برای مترو ونکوور

سازمان Environment Canada درباره ورود موج گرما به مترو ونکوور در نیمه پایانی هفته هشدار داد. آژانس هواشناسی فدرال این اطلاعیه را راس ساعت 5:26...

به زودی خرید با بیت‌کوین از آمازون ممکن می‌شود؟

یک منبع ناشناس در آمازون به روزنامه London Business اطلاع داده که تا پایان سال 2021 امکان خرید با بیت‌کوین از این فروشگاه ممکن...

جاستین ترودو به شهروندان کانادا وعده داد که اگر تنها چند ماه و تا زمان توزیع واکسن تحمل کنند شاهد آغاز روند ریشه‌کن شدن ویروس (در فصل بهار) خواهیم بود.

با اینحال او تاکید کرد که زمستان سختی در پیش روی کاناداست.

ترودو در گفت‌وگوی روز سه‌شنبه با The Mike Farwell Show گفت: من از فاصله زمانی دور صحبت نمی‌کنم بلکه تنها چند ماه زمان باقی مانده است. باید هرآنچه که در توان داریم را بکار گیریم تا از عزیزان خود حفاظت کرده و اجازه ندهیم پر شدن ظرفیت بیمارستان‌ها بیش از این به کارکنان خط مقدم مبارزه با ویروس فشار آورد.

او هشدار داد که آمار مبتلایان و مرگ‌ومیر همچنان رو به افزایش است و اگر شیب نمودار کاهش نیابد با یک فاجعه روبرو خواهیم شد.

دکتر ترزا تام رئیس سازمان بهداشت کانادا روز جمعه و در گفت‌وگو با خبرگزاری‌ها به شهروندان هشدار داد که در صورت ادامه روند کنونی آمار روزانه مبتلایان در اوایل دسامبر به بیش از 10،000 نفر نیز خواهد رسید.

او افزود: مطمئنا در صورت بروز چنین وضعیتی فشار بر سیستم درمان شدیدا افزایش می‌یابد و باید در چند هفته آینده مانع از بروز بحران شویم.

ترودو پیش از این گفته بود برای کنترل اوضاع در ایام کریسمس شاهد اجرای محدودیت‌های متعدد خواهیم بود. شدت محدودیت‌ها به وضعیت شیوع ویروس در نواحی گوناگون بستگی دارد.

در هر صورت نمی‌توان انتظار برگزاری جشن کریسمس همچون سال گذشته را داشته باشیم.

ترودو باور دارد که با توزیع واکسن در فصل بهار شرایط تغییر کرده و فشارها از روی دوش کادر درمان و شهروندان برداشته خواهد شد.

او بار دیگر از شهروندان خواست تا تماس‌ها را به حداقل برسانند، به دیدن نزدیکان خود در منزل نروند، در مراسم عروسی و خاکسپاری شرکت نکنند و از برگزاری هرگونه مراسم که موجب ازدحام شود جدا خودداری نمایند.

واکسن احتمالی COVID-19 قرار است اوایل سال 2021 در دسترس عموم قرار گیرد.

منبع: Global NEWS


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید