Tuesday, October 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

اکسپرس انتری: ارسال ۵,۰۰۰ دعوتنامه در بزرگترین قرعه‌کشی تا امروز


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه...

کانادا در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۰ بزرگترین قرعه‌کشی تاریخِ برنامهٔ اکسپرس انتری را انجام داد.

در مجموع ۵,۰۰۰ دعوتنامه در این دور ارسال شد تا عده‌ای دیگر از متقاضیان مهاجرت به کانادا یک گام دیگر به دریافت اقامت دائمی نزدیک شوند.

متقاضیان باید نمرهٔ CRS حداقل ۴۷۲ می‌داشتند تا در این دور از قرعه‌کشی شرکت داده شوند.

اکسپرس انتری، سیستمِ کانادا برای مدیریت آن دسته از درخواست‌های مهاجرتی است که در قالب سه برنامهٔ مهاجرتی فدرال دریافت می‌شوند: «برنامه Federal Skilled Worker»، «برنامهٔ Federal Skilled Trades» و «Canadian Experience Class».

متقاضیان این برنامه‌ها و نیز برنامه‌های اقدام استانی (PNPs) بر اساس سیستم CRS یک نمرهٔ کلی می‌گیرند که سن، تحصیلات، تجربه کاری، و مهارت زبان انگلیسی و فرانسوی در آن لحاظ شده است.

افرادی که بالاترین نمره را داشته باشند، دعوتنامهٔ اقدام (Invitation to Apply یا ITA) می‌گیرند و طبق آن می‌توانند برای دریافت اقامت دائمی کانادا از طریق اکسپرس انتری اقدام کنند.

در هر دور اگر امتیاز یک یا چند نفر با هم برابر شود، اداره مهاجرت کانادا از قانون گره‌گشایی استفاده می‌کند.

در این دور از قرعه‌کشی افراد علاوه بر حداقل نمرهٔ ۴۷۲ در CRS بایستی پروفایل خود در اکسپرس انتری را هم تا پیش از ساعت ۰۶:۱۸:۱۱ روز ۲۷ اکتبر تکمیل و ارایه می‌کردند تا در این دور شرکت داده شوند.

امسال حداقل نمرهٔ CRS معمولا حول و حوش ۴۷۰ بوده است و فقط در ۶ آگوست افراد می‌توانستند با نمره ۴۱۵ نیز در آن شرکت کنند. در زیر حداقل نمره CRS در ۱۰ نوبت اخیر را می‌بینید.

Graph2 Nov18 jpg

با قرعه‌کشی ۱۷ نوامبر، مجموع دعوت‌شدگان در سال ۲۰۲۰ به رقم ۹۲,۳۵۰ نفر رسید و اینطور که پیدا ست امسال رکورد اکسپرس انتری شکسته خواهد شد.

روند رو به رشد دعوت‌شدگان نشانگر تعهد جدی دولت کانادا به جذب ۴۰۰,۰۰۰ مهاجرت جدید در سال ۲۰۲۱ است که بیشتر آنها از دل برنامه اکسپرس انتری بیرون می‌آیند.

منبع: CIC News


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید