Sunday, May 9, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

24,568
Total deaths
Updated on May 9, 2021 6:31 am
81,052
Total active cases
Updated on May 9, 2021 6:31 am
1,279,971
Total confirmed cases
Updated on May 9, 2021 6:31 am

اکسپرس انتری: ارسال ۵,۰۰۰ دعوتنامه در بزرگترین قرعه‌کشی تا امروز


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

احتمال واکسیناسیون پیش از موعد کانادایی‌ها

مقامات فدرال از احتمال واکسیناسیون پیش از موعد شهروندان خبر دادند. بگفته دکتر هاوارد انجو معاون سازمان بهداشت عمومی، تاکنون 41 درصد شهروندان بزرگسال...

برگزاری کنسرت مجازی با شعار توزیع عادلانه واکسن

ماه آینده نخست‌وزیر ترودو همراه با برخی چهره‌های سیاسی و مشهور دنیا در یک کنسرت مجازی شرکت می‌کند. Global Citizen در روز 8 می میزبان...

جریمه 2,000 دلاری بخاطر استفاده از پلاک کاغذی!

راننده اهل آلبرتا بخاطر استفاده از پلاک کاغذی و رانندگی بدون مدارک شناسایی و بیمه 2,000 دلار جریمه شد. بعلاوه باید در جلسه دادگاه...

خطرات قابل توجه انواع کووید۱۹ در افرادی که یک دز واکسن را دریافت کرده‌اند

مقامات بهداشتی به کانادایی‌ها هشدار می‌دهند که بین دریافت دوز اول و دوم واکسن کووید-۱۹ مراقبت‌های لازم را انجام دهند، زیرا شواهد جدید نشان...

زنان باردار بریتیش‌کلمبیا در اولویت واکسیناسیون قرار گرفتند

مقامات بریتیش‌کلمبیا زنان باردار بالای 16 سال را در اولویت دریافت واکسن COVID-19 قرار دادند. براساس اطلاعیه‌ای که عصر سه‌شنبه منتشر شده، شهروندان باردار در...

کانادا در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۰ بزرگترین قرعه‌کشی تاریخِ برنامهٔ اکسپرس انتری را انجام داد.

در مجموع ۵,۰۰۰ دعوتنامه در این دور ارسال شد تا عده‌ای دیگر از متقاضیان مهاجرت به کانادا یک گام دیگر به دریافت اقامت دائمی نزدیک شوند.

متقاضیان باید نمرهٔ CRS حداقل ۴۷۲ می‌داشتند تا در این دور از قرعه‌کشی شرکت داده شوند.

اکسپرس انتری، سیستمِ کانادا برای مدیریت آن دسته از درخواست‌های مهاجرتی است که در قالب سه برنامهٔ مهاجرتی فدرال دریافت می‌شوند: «برنامه Federal Skilled Worker»، «برنامهٔ Federal Skilled Trades» و «Canadian Experience Class».

متقاضیان این برنامه‌ها و نیز برنامه‌های اقدام استانی (PNPs) بر اساس سیستم CRS یک نمرهٔ کلی می‌گیرند که سن، تحصیلات، تجربه کاری، و مهارت زبان انگلیسی و فرانسوی در آن لحاظ شده است.

افرادی که بالاترین نمره را داشته باشند، دعوتنامهٔ اقدام (Invitation to Apply یا ITA) می‌گیرند و طبق آن می‌توانند برای دریافت اقامت دائمی کانادا از طریق اکسپرس انتری اقدام کنند.

در هر دور اگر امتیاز یک یا چند نفر با هم برابر شود، اداره مهاجرت کانادا از قانون گره‌گشایی استفاده می‌کند.

در این دور از قرعه‌کشی افراد علاوه بر حداقل نمرهٔ ۴۷۲ در CRS بایستی پروفایل خود در اکسپرس انتری را هم تا پیش از ساعت ۰۶:۱۸:۱۱ روز ۲۷ اکتبر تکمیل و ارایه می‌کردند تا در این دور شرکت داده شوند.

امسال حداقل نمرهٔ CRS معمولا حول و حوش ۴۷۰ بوده است و فقط در ۶ آگوست افراد می‌توانستند با نمره ۴۱۵ نیز در آن شرکت کنند. در زیر حداقل نمره CRS در ۱۰ نوبت اخیر را می‌بینید.

Graph2 Nov18 jpg

با قرعه‌کشی ۱۷ نوامبر، مجموع دعوت‌شدگان در سال ۲۰۲۰ به رقم ۹۲,۳۵۰ نفر رسید و اینطور که پیدا ست امسال رکورد اکسپرس انتری شکسته خواهد شد.

روند رو به رشد دعوت‌شدگان نشانگر تعهد جدی دولت کانادا به جذب ۴۰۰,۰۰۰ مهاجرت جدید در سال ۲۰۲۱ است که بیشتر آنها از دل برنامه اکسپرس انتری بیرون می‌آیند.

منبع: CIC News
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید