Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 2:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am

عکسی دلخراش از تاثیر کووید-۱۹ بر کادر درمانی کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

تاکنون ۱۱,۵۳۵ نفر از شهروندان کانادایی در اثر کروناویروس جان باخته‌اند.

با رشد آمار ابتلا، انتظار می‌رود که آمار مرگ نیز افزایش یابد زیرا از ۳۳۰,۵۰۳ مبتلای کووید در کانادا، هنوز ۵۴,۹۹۹ نفر با این بیماری درگیرند.

در حالی که آمارهای کووید-۱۹ ممکن است چیزی بیشتر از عدد و رقم به نظر نیاید، اما این پندمی در هشت ماه اخیر کشور را زیر سایه خود قرار داده و کار درمانی کانادا شاهدان دست‌اولِ این مرگ‌ها در آی.سی.یو هستند.

اداره کل بهداشت آلبرتا با انتشار عکسی از داخل یک بیمارستان، کوشیده تاثیر طاقت‌فرسای کووید-۱۹ بر زندگی پرستاران و پزشکان را نشان دهد. این عکس، طبق توییت، دکتر سایمون دیمرز-مارسل را نشان می‌دهد که در حال گفتگو با خانوادهٔ یک بیمار است تا خبر فوتش را به آنها بدهد.

این مرگ، که دکتر دیمرز-مارسل را به زانو در آورده، فقط یکی از ۴۶۲ مرگ در استان آلبرتا است. مدیر کل بهداشت آلبرتا، دکتر دینا هینشا در کنفرانس خبری خود چند روز قبل، درباره مرگبار بودن این ویروس چنین هشدار داده بود:

«این ویروس به شدت مرگبار است. ما باید به دقت جلوی گسترش این ویروس را بگیریم و سیستم درمانی خود را در برابر آن محافظت کنیم، به همین خاطر من خواستار همکاری همگانی در این راستا هستم.»

کانادا در حال حاضر شاهد ۳۰ مرگ به ازای هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر از جمعیت خود است. طبق آمار دولت کانادا، این ویروس بیش از همه‌جا در کبِک مرگبار بوده که آمار مرگ‌و‌میرش به ۸۰ مرگ در هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر می‌رسد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید