Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm

اخطار CRA به شهروندان درباره بازپسگیری واریزهای اضافی CERB


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

آژانس درآمد کانادا اعلام کرده که حدود 213،000 کانادایی که از دو منبع واریز CERB داشته‌اند، اخطاری مبنی بر امکان بازپسگیری مبالغ اضافی، دریافت کرده‌اند.

با اینحال فرایند دریافت بدهی‌ها به پس از پایان همه‌گیری کرونا موکول شده است.

یکی از سخنگویان CRA در اینباره گفت: آژانس درآمد کانادا برای شهروندانی که احتمالا از دو منبع Service Canada و CRA کمک CERB را دریافت کرده‌اند اخطاریه‌ای مبنی بر احتمال بازپسگیری مبلغ اضافی، ارسال کرده است. این فرایند فوری نبوده و اطمینان حاصل می‌کنیم بصورت کاملا مسئولانه انجام شود.

آژانس به شهروندان پیشنهاد کرده تا مبالغ CERB اضافی را تا پایان سال جاری پس دهند، زیرا در غیر اینصورت مبلغ آن بر روی مالیات T4A لحاظ می‌شود و باید آن را تحت عنوان درآمد سال بعد در برگه مالیاتی گزارش کنند.

بگفته CRA درخواست‌دهندگان احتمالا در زمان ثبت درخواست CERB اشتباه کرده‌اند و این اتفاق بعنوان رفتار غیراخلاقی در نظر گرفته نخواهد شد.

این آژانس افزوده که برخی شهروندان دریافت‌کننده نامه احتمالا مبلغ مذکور را پیش از این بصورت داوطلبانه یا اشتباهی و به Service Canada پس داده‌اند.

طبق آخرین بررسی‌ها 945،000 مورد پرداخت اضافی در زمان واریز CERB و CESB از طریق پرتابل آنلاین CRA’s My Account رخ داده است. کارشناسان علت این رقم بالا را گنگ بودن شیوه ثبت درخواست برای دریافت کمک‌های مالی در روزهای نخست همه‌گیری می‌دانند.

هفته گذشته یکی از نمایندگان محافظه‌کار گفت بیش از 800،000 شهروند، بدون آنکه مالیاتی پرداخت کرده باشند، CERB دریافت کرده‌اند. با اینحال چندین اقتصاددان تاکید کرده‌اند که شهروندان کانادایی بدون داشتن سابقه پرداخت مالیات مشمول دریافت CERB بوده و تنها افراد بدهکار به CRA باید آن را پس دهند.

آژانس CRA اعلام کرده که شهروندان می‌توانند مبالغ را بصورت اقساط و با توجه به توان خود پس دهند. در صورتی که CRA نتواند درباره نحوه بازپرداخت با افراد به توافق برسد فرایند بازپسگیری اجرا خواهد شد. این فرایند تا پایان همه‌گیری متوقف شده اما شامل برداشت از اعتبارات مالیاتی آتی، بازپرداخت‌ مالیات یا کسر از دستمزد افراد می‌شود.

CRA به شهروندان کانادایی هشدار داده تا مراقبت ارسال پیام‌های جعلی تحت عنوان بازپرداخت CERB باشند. کلاهبرداران ممکن است از طریق پیام متنی، ایمیل یا تماس تلفنی خود را کارمند CRA معرفی کرده و درخواست واریز وجه یا دریافت اطلاعات شخصی از افراد کنند. پس مراقب باشید.

منبع: CBC


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید