Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm

اخطار CRA به شهروندان درباره بازپسگیری واریزهای اضافی CERB






عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

آژانس درآمد کانادا اعلام کرده که حدود 213،000 کانادایی که از دو منبع واریز CERB داشته‌اند، اخطاری مبنی بر امکان بازپسگیری مبالغ اضافی، دریافت کرده‌اند.

با اینحال فرایند دریافت بدهی‌ها به پس از پایان همه‌گیری کرونا موکول شده است.

یکی از سخنگویان CRA در اینباره گفت: آژانس درآمد کانادا برای شهروندانی که احتمالا از دو منبع Service Canada و CRA کمک CERB را دریافت کرده‌اند اخطاریه‌ای مبنی بر احتمال بازپسگیری مبلغ اضافی، ارسال کرده است. این فرایند فوری نبوده و اطمینان حاصل می‌کنیم بصورت کاملا مسئولانه انجام شود.

آژانس به شهروندان پیشنهاد کرده تا مبالغ CERB اضافی را تا پایان سال جاری پس دهند، زیرا در غیر اینصورت مبلغ آن بر روی مالیات T4A لحاظ می‌شود و باید آن را تحت عنوان درآمد سال بعد در برگه مالیاتی گزارش کنند.

بگفته CRA درخواست‌دهندگان احتمالا در زمان ثبت درخواست CERB اشتباه کرده‌اند و این اتفاق بعنوان رفتار غیراخلاقی در نظر گرفته نخواهد شد.

این آژانس افزوده که برخی شهروندان دریافت‌کننده نامه احتمالا مبلغ مذکور را پیش از این بصورت داوطلبانه یا اشتباهی و به Service Canada پس داده‌اند.

طبق آخرین بررسی‌ها 945،000 مورد پرداخت اضافی در زمان واریز CERB و CESB از طریق پرتابل آنلاین CRA’s My Account رخ داده است. کارشناسان علت این رقم بالا را گنگ بودن شیوه ثبت درخواست برای دریافت کمک‌های مالی در روزهای نخست همه‌گیری می‌دانند.

هفته گذشته یکی از نمایندگان محافظه‌کار گفت بیش از 800،000 شهروند، بدون آنکه مالیاتی پرداخت کرده باشند، CERB دریافت کرده‌اند. با اینحال چندین اقتصاددان تاکید کرده‌اند که شهروندان کانادایی بدون داشتن سابقه پرداخت مالیات مشمول دریافت CERB بوده و تنها افراد بدهکار به CRA باید آن را پس دهند.

آژانس CRA اعلام کرده که شهروندان می‌توانند مبالغ را بصورت اقساط و با توجه به توان خود پس دهند. در صورتی که CRA نتواند درباره نحوه بازپرداخت با افراد به توافق برسد فرایند بازپسگیری اجرا خواهد شد. این فرایند تا پایان همه‌گیری متوقف شده اما شامل برداشت از اعتبارات مالیاتی آتی، بازپرداخت‌ مالیات یا کسر از دستمزد افراد می‌شود.

CRA به شهروندان کانادایی هشدار داده تا مراقبت ارسال پیام‌های جعلی تحت عنوان بازپرداخت CERB باشند. کلاهبرداران ممکن است از طریق پیام متنی، ایمیل یا تماس تلفنی خود را کارمند CRA معرفی کرده و درخواست واریز وجه یا دریافت اطلاعات شخصی از افراد کنند. پس مراقب باشید.

منبع: CBC








لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید