Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

محبوبیت جیسون کنی در دوران کرونا شدیدا کاهش یافته


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

از زمان شیوع کروناویروس مقررات و محدودیت‌های بسیاری در نقاط گوناگون کانادا وضع شده، شهروندان بسیاری بیمار شده یا از عزیزان بیمار خود مراقبت کرده‌اند و کانادا تغییرات بسیار سریعی به خودش دیده است.

حال یک نظرسنجی جدید که توسط موسسه Angus Reid اجرا شده نشان می‌دهد محبوبیت رهبران استانی نیز به نسبت دوران پیش از کرونا، با توحه به نحوه عملکردشان در مواجه با ویروس، تغییر کرده است.

جان هورگان نخست‌وزیر بریتیش‌کلمبیا با 20 درصد رشد محبوبیت نسبت به ماه فوریه بیشترین پیشرفت را داشته و مقبولیتش میان شهروندان به 64 درصد رسیده است.

در جایگاه‌های بعدی فرانسوا لگولت نخست وزیر کبک (64 درصد)، بلین هیگز نخست‌وزیر New Brunswick (63 درصد)، استفن مک‌نیل نخست‌وزیر نوااسکوشا (62 درصد)، اسکات مو نخست‌وزیر ساسکاچوان (61 درصد)، داگ فورد نخست‌وزیر آنتاریو (55 درصد) و اندرو فیوری نخست‌وزیر Newfoundland (53 درصد) قرار دارند.

اما جیسون کنی شرایط بسیار متفاوتی را تجربه کرده و محبوبیتش در دوران کرونا 7 درصد کمتر شده و با 40 درصد محبوبیت جایگاهی بهتر از نهم کسب نکرده است.

در این لیست تنها برایان پالیستر نخست‌وزیر مانیتوبا با 32 درصد محبوبیت پایین‌تر از نخست‌وزیر آلبرتا قرار دارد. رضایت شهروندان از او در دوران اپیدمی 11 درصد کاهش یافته است.

پیش از شیوع ویروس جیسون کنی با 47 درصد محبوبیت جایگاه چهارم لیست را به خود اختصاص داده بود.

بنا بر این گزارش انتقادها از کنی بخاطر نحوه مدیریت بحران کرونا بسیار بالاست. در حال حاضر آلبرتا تنها استان کانادا محسوب می‌شود که پوشیدن ماسک در فضاهای بسته را در کل استان اجباری نکرده است.

آلبرتا بیشترین تعداد موارد فعال ابتلا به COVID-19 در کانادا را نیز دارد.

این نظرسنجی آنلاین بین تاریخ 24 تا 30 نوامبر و با شرکت 5،003 شهروند بزرگسال انجام شده است.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید