Friday, May 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

24,489
Total deaths
Updated on May 7, 2021 5:33 am
81,325
Total active cases
Updated on May 7, 2021 5:33 am
1,265,320
Total confirmed cases
Updated on May 7, 2021 5:33 am

فراهم‌سازی امکانات بیشتر برای مبتلایان به COVID-19 در آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ارسال محموله کمک‌های دارویی و پزشکی کانادا به هند

طی هفته‌های اخیر هند درگیر شدیدترین بحران شیوع کرونا از ابتدای پاندمی بوده است. تنها در روز چهارشنبه 412,618 بیمار در این کشور شناسایی...

قیمت خانه‌ها مستقل در کلگری رکورد سال ۲۰۱۴ را شکست (ماه آپریل ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرىاین روزها بازار مسکن کلگری در حال شکستن همه رکوردهای قبلی است. در ماه آپریل، ۳۲۰۹ واحد...

آموزگاران و کادر آموزشی آلبرتا واکسینه می‌شوند

برنامه واکسیناسیون آلبرتا طی هفته جاری گسترده‌تر می‌شود و بیش از 105,000 شهروند دیگر را در بر خواهد گرفت. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان کنفرانس...

اعلام محدودیت‌های کرونایی جدید برای آلبرتا

مقامات آلبرتا محدودیت‌های کرونایی جدیدی را با هدف کاستن از نرخ شیوع ویروس در استان اعلام کردند. بگفته جیسون کنی این محدودیت‌ها از آخر...

خوردن غذا در فضای باز رستوران‌های آلبرتا ممنوع شد

مقامات آلبرتا محدودیت‌های جدیدی را برای بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان وضع کردند که از اواخر هفته اجرا خواهند شد. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان...

با اینکه آلبرتا واکسیناسیون COVID-19 را آغاز کرده است اما موارد ابتلا هنوز در حال افزایش است.

نخست‌وزیر جیسون کنی دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این استان طی 24 ساعت گذشته 1،341 مورد جدید ابتلا را مشاهده کرده و این تعداد به 20،649 مورد فعلی افزوده شده است.

کنی خاطرنشان کرد چند منطقۀ حساس در آلبرتا وجود دارد که گسترش بیشتری را شاهد بوده‌اند و او چند برنامۀ جدید را اطلاع‌رسانی کرده است که هدف آنها حمایت از این 11 جامعه واقع در این مناطق است.

کنی گفته است: «این بیماری همه گیر تأثیر گسترده‌ای در سراسر استان داشته و تمام جوامع ما و تمام بخش‌های اقتصادی‌مان را تحت‌تأثیر قرار داده است – اما برای برخی، این تأثیر حتی شدیدتر بوده است.»

«دولت آلبرتا برای محافظت از خانواده‌هایی که در جوامع با نرخ بالای انتشار روبه‌رو هستند کمک بیشتری خواهد کرد. ما باید با افرادی که در آن مناطق سکونت دارند ملاقات کنیم و به آنها کمک کنیم تا در امنیت باشند.»

در این 11 جامعه، برای افرادی که دارای COVID-19 هستند به مدت 14 روز اقامت رایگان در هتل به همراه غذای مناسب فرهنگشان فراهم می‌شود. در پایان اقامت، مهمانان خود-ایزوله‌کننده واجد شرایط کمک مالی 625 دلاری خواهند بود.

کنی همچنین با ارائه بسته‌های مراقبتی حاوی ماسک، ضدعفونی‌کننده دست و اطلاعات مربوط به COVID-19 به چندین زبان، از ایجاد تیم‌های مراقبت COVID برای پشتیبانی زمینی از این جوامع خبر داد.

تیم‌های مراقبتی در کنار یک کمپین آگاهی عمومی که به چندین زبان نیز ارائه می‌شود راه اندازی می‌شوند.

کایسی مادو، وزیر دادگستری و دادستان کل، در یک بیانیۀ منتشرشده گفت: «ساکنین آلبرتا با هر سابقه‌ای تحت‌تأثیر همه‌گیری قرار گرفته‌اند.»

«دولت آلبرتا تأیید می‌کند که ایده‌های جسورانه برای محافظت از ایمنی همه آلبرتایی‌ها مورد نیاز است. من می‌خواهم از رهبران جامعه برای کمک به دولت آلبرتا به منظور توسعۀ استراتژی دلسوزانه و مهربانانه‌ای که نیازهای جوامع را برطرف می‌کند، تشکر کنم. ما به چالش این همه‌گیری غلبه خواهیم کرد و این کار را با هم انجام خواهیم داد.»

این مقام استانی خاطرنشان کرد: «این 11 جامعه، 9 جامعه در ادمونتون و دو جامعه دیگر در کلگری، با موانع شایع‌تری روبه‌رو هستند؛ از جمله اشتغال در مشاغلی که با مردم به صورت فیزیکی در تعامل هستند، زندگی در محیط‌هایی با تراکم بالاتر، حضور افراد تازه‌ وارد بیشتر در آلبرتا که ممکن است پشتیبانی محلی نداشته باشند و نهایتاً تعداد بیشتر افرادی که زبان انگلیسی را به خوبی نمی‌دانند.»

 

منبع: dailyhive

 
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید