Sunday, August 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,600
Total deaths
Updated on August 1, 2021 4:28 pm
6,647
Total active cases
Updated on August 1, 2021 4:28 pm
1,431,043
Total confirmed cases
Updated on August 1, 2021 4:28 pm

فراهم‌سازی امکانات بیشتر برای مبتلایان به COVID-19 در آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

با اینکه آلبرتا واکسیناسیون COVID-19 را آغاز کرده است اما موارد ابتلا هنوز در حال افزایش است.

نخست‌وزیر جیسون کنی دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این استان طی 24 ساعت گذشته 1،341 مورد جدید ابتلا را مشاهده کرده و این تعداد به 20،649 مورد فعلی افزوده شده است.

کنی خاطرنشان کرد چند منطقۀ حساس در آلبرتا وجود دارد که گسترش بیشتری را شاهد بوده‌اند و او چند برنامۀ جدید را اطلاع‌رسانی کرده است که هدف آنها حمایت از این 11 جامعه واقع در این مناطق است.

کنی گفته است: «این بیماری همه گیر تأثیر گسترده‌ای در سراسر استان داشته و تمام جوامع ما و تمام بخش‌های اقتصادی‌مان را تحت‌تأثیر قرار داده است – اما برای برخی، این تأثیر حتی شدیدتر بوده است.»

«دولت آلبرتا برای محافظت از خانواده‌هایی که در جوامع با نرخ بالای انتشار روبه‌رو هستند کمک بیشتری خواهد کرد. ما باید با افرادی که در آن مناطق سکونت دارند ملاقات کنیم و به آنها کمک کنیم تا در امنیت باشند.»

در این 11 جامعه، برای افرادی که دارای COVID-19 هستند به مدت 14 روز اقامت رایگان در هتل به همراه غذای مناسب فرهنگشان فراهم می‌شود. در پایان اقامت، مهمانان خود-ایزوله‌کننده واجد شرایط کمک مالی 625 دلاری خواهند بود.

کنی همچنین با ارائه بسته‌های مراقبتی حاوی ماسک، ضدعفونی‌کننده دست و اطلاعات مربوط به COVID-19 به چندین زبان، از ایجاد تیم‌های مراقبت COVID برای پشتیبانی زمینی از این جوامع خبر داد.

تیم‌های مراقبتی در کنار یک کمپین آگاهی عمومی که به چندین زبان نیز ارائه می‌شود راه اندازی می‌شوند.

کایسی مادو، وزیر دادگستری و دادستان کل، در یک بیانیۀ منتشرشده گفت: «ساکنین آلبرتا با هر سابقه‌ای تحت‌تأثیر همه‌گیری قرار گرفته‌اند.»

«دولت آلبرتا تأیید می‌کند که ایده‌های جسورانه برای محافظت از ایمنی همه آلبرتایی‌ها مورد نیاز است. من می‌خواهم از رهبران جامعه برای کمک به دولت آلبرتا به منظور توسعۀ استراتژی دلسوزانه و مهربانانه‌ای که نیازهای جوامع را برطرف می‌کند، تشکر کنم. ما به چالش این همه‌گیری غلبه خواهیم کرد و این کار را با هم انجام خواهیم داد.»

این مقام استانی خاطرنشان کرد: «این 11 جامعه، 9 جامعه در ادمونتون و دو جامعه دیگر در کلگری، با موانع شایع‌تری روبه‌رو هستند؛ از جمله اشتغال در مشاغلی که با مردم به صورت فیزیکی در تعامل هستند، زندگی در محیط‌هایی با تراکم بالاتر، حضور افراد تازه‌ وارد بیشتر در آلبرتا که ممکن است پشتیبانی محلی نداشته باشند و نهایتاً تعداد بیشتر افرادی که زبان انگلیسی را به خوبی نمی‌دانند.»

 

منبع: dailyhive

 


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید