Thursday, February 25, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,807
Total deaths
Updated on February 25, 2021 8:44 am
30,393
Total active cases
Updated on February 25, 2021 8:44 am
855,126
Total confirmed cases
Updated on February 25, 2021 8:44 am

فراهم‌سازی امکانات بیشتر برای مبتلایان به COVID-19 در آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

کمتر از 6 درصد جرایم کرونایی بریتیش‌کلمبیا پرداخت شده

از 21 آگست 2020 تا 12 فوریه 2021 تعداد 1,058 برگه جریمه برای شهروندان متخلف صادر شده است. با اینحال بگفته برنت شیرر سخنگوی...

تمدید وضعیت اضطراری در کلگری

وضعیت اضطراریِ کلگری به خاطر کووید-۱۹ برای ۹۰ روز دیگر توسط شهرداری این شهر تمدید شد. وضعیت اضطراری محلی (SOLE) از مارچ ۲۰۲۰، یعنی در...

بهترین کارفرمایان بریتیش‌کلمبیا برای سال 2021

Mediacorp Canada بار دیگر به مطالعه کارفرمایان استان پرداخته و شرکت‌ها را براساس فاکتورهایی چون فضای فیزیکی کار، اتمسفر محل کار و جایگاه اجتماعی،...

اجاره‌بهای تورنتو تا پایان سال 4 درصد افزایش می‌یابد

براساس گزارش اخیر وبسایت Rentals.ca مبلغ اجاره‌بها در ماه‌های نخست امسال کم می‌شود اما تا انتهای سال حدود 4 درصد افزایش خواهد یافت. بن مایرز...

با اینکه آلبرتا واکسیناسیون COVID-19 را آغاز کرده است اما موارد ابتلا هنوز در حال افزایش است.

نخست‌وزیر جیسون کنی دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این استان طی 24 ساعت گذشته 1،341 مورد جدید ابتلا را مشاهده کرده و این تعداد به 20،649 مورد فعلی افزوده شده است.

کنی خاطرنشان کرد چند منطقۀ حساس در آلبرتا وجود دارد که گسترش بیشتری را شاهد بوده‌اند و او چند برنامۀ جدید را اطلاع‌رسانی کرده است که هدف آنها حمایت از این 11 جامعه واقع در این مناطق است.

کنی گفته است: «این بیماری همه گیر تأثیر گسترده‌ای در سراسر استان داشته و تمام جوامع ما و تمام بخش‌های اقتصادی‌مان را تحت‌تأثیر قرار داده است – اما برای برخی، این تأثیر حتی شدیدتر بوده است.»

«دولت آلبرتا برای محافظت از خانواده‌هایی که در جوامع با نرخ بالای انتشار روبه‌رو هستند کمک بیشتری خواهد کرد. ما باید با افرادی که در آن مناطق سکونت دارند ملاقات کنیم و به آنها کمک کنیم تا در امنیت باشند.»

در این 11 جامعه، برای افرادی که دارای COVID-19 هستند به مدت 14 روز اقامت رایگان در هتل به همراه غذای مناسب فرهنگشان فراهم می‌شود. در پایان اقامت، مهمانان خود-ایزوله‌کننده واجد شرایط کمک مالی 625 دلاری خواهند بود.

کنی همچنین با ارائه بسته‌های مراقبتی حاوی ماسک، ضدعفونی‌کننده دست و اطلاعات مربوط به COVID-19 به چندین زبان، از ایجاد تیم‌های مراقبت COVID برای پشتیبانی زمینی از این جوامع خبر داد.

تیم‌های مراقبتی در کنار یک کمپین آگاهی عمومی که به چندین زبان نیز ارائه می‌شود راه اندازی می‌شوند.

کایسی مادو، وزیر دادگستری و دادستان کل، در یک بیانیۀ منتشرشده گفت: «ساکنین آلبرتا با هر سابقه‌ای تحت‌تأثیر همه‌گیری قرار گرفته‌اند.»

«دولت آلبرتا تأیید می‌کند که ایده‌های جسورانه برای محافظت از ایمنی همه آلبرتایی‌ها مورد نیاز است. من می‌خواهم از رهبران جامعه برای کمک به دولت آلبرتا به منظور توسعۀ استراتژی دلسوزانه و مهربانانه‌ای که نیازهای جوامع را برطرف می‌کند، تشکر کنم. ما به چالش این همه‌گیری غلبه خواهیم کرد و این کار را با هم انجام خواهیم داد.»

این مقام استانی خاطرنشان کرد: «این 11 جامعه، 9 جامعه در ادمونتون و دو جامعه دیگر در کلگری، با موانع شایع‌تری روبه‌رو هستند؛ از جمله اشتغال در مشاغلی که با مردم به صورت فیزیکی در تعامل هستند، زندگی در محیط‌هایی با تراکم بالاتر، حضور افراد تازه‌ وارد بیشتر در آلبرتا که ممکن است پشتیبانی محلی نداشته باشند و نهایتاً تعداد بیشتر افرادی که زبان انگلیسی را به خوبی نمی‌دانند.»

 

منبع: dailyhive

 
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید