Thursday, February 25, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,807
Total deaths
Updated on February 25, 2021 9:45 am
30,393
Total active cases
Updated on February 25, 2021 9:45 am
855,126
Total confirmed cases
Updated on February 25, 2021 9:45 am

تمامی پروازها بین کانادا و بریتانیا لغو شدند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

کمتر از 6 درصد جرایم کرونایی بریتیش‌کلمبیا پرداخت شده

از 21 آگست 2020 تا 12 فوریه 2021 تعداد 1,058 برگه جریمه برای شهروندان متخلف صادر شده است. با اینحال بگفته برنت شیرر سخنگوی...

تمدید وضعیت اضطراری در کلگری

وضعیت اضطراریِ کلگری به خاطر کووید-۱۹ برای ۹۰ روز دیگر توسط شهرداری این شهر تمدید شد. وضعیت اضطراری محلی (SOLE) از مارچ ۲۰۲۰، یعنی در...

بهترین کارفرمایان بریتیش‌کلمبیا برای سال 2021

Mediacorp Canada بار دیگر به مطالعه کارفرمایان استان پرداخته و شرکت‌ها را براساس فاکتورهایی چون فضای فیزیکی کار، اتمسفر محل کار و جایگاه اجتماعی،...

اجاره‌بهای تورنتو تا پایان سال 4 درصد افزایش می‌یابد

براساس گزارش اخیر وبسایت Rentals.ca مبلغ اجاره‌بها در ماه‌های نخست امسال کم می‌شود اما تا انتهای سال حدود 4 درصد افزایش خواهد یافت. بن مایرز...

بیل بلیر وزیر امنیت عمومی کانادا در پیامی توییتری اعلام کرد حریم هوایی کانادا از نیمه شب 20 دسامبر بر روی پروازها از مبدا یا به مقصد بریتانیا بسته شده است.

این اقدام به توصیه مقامات بهداشتی کشور و پس از جلسه آنان با نخست‌وزیر جاستین ترودو گرفته شد.

بگفته بلیر پروازهای سه روز آینده با هدف کاستن از شیوع COVID-19 در کانادا لغو شده و امکان تمدید ممنوعیت یا اجرای آن تا 72 ساعت بیشتر نیز وجود دارد.

بلیر در بخش دیگری از اطلاعیه گفت: بمنظور حفاظت از سلامت و امنیت شهروندان کانادا باید در کوتاهترین زمان محدودیت‌های مرزی مرتبط با COVID-19 در کشور تغییر کنند. ماموران آژانس خدمات مرزی کانادا هوشیارانه بر اجرای قوانین نظارت خواهند کرد.

سازمان بهداشت کانادا این محدودیت را در واکنش به آمار بالای مبتلایان به نوع جهش‌یافته ویروس COVID-19 در برخی از نقاط بریتانیا وضع کرده است.

بگفته مقامات کانادایی جهش ژنتیکی ویروس در بریتانیا به دقت رصد می‌شود و با همکاری نزدیک شرکای بین‌المللی ازجمله سازمان جهانی بهداشت اثرات آن در حال شناسایی شدن هستند.

نخست‌وزیر جاستین ترودو همراه با پتی هایدی وزیر بهداشت، بیل بلیر وزیر امنیت عمومی و واکنش اضطراری و مارک گارنو وزیر حمل‌ونقل جلسه‌ای با اعضای Incident Response Group درباره گونه جدید کروناویروس داشته‌اند.

این آژانس در اطلاعیه‌ای گفت: جهش ژنتیکی ویروس‎‌ها ازجمله COVID-19 امری محتمل است و پیش از این نیز در بخش‌هایی از جهان شاهد آن بوده‌ایم. اطلاعات اولیه از بریتانیا نشان می‌دهد که گونه جدید قدرت سرایت بیشتری دارد اما تاکنون شواهدی مبنی بر تشدید علائم بیماری، تغییر پاسخ آنتی‌بادی و یا کاهش اثربخشی واکسن مشاهده نشده است.

ایتالیا، هلند، اتریش و بلژیک نیز مرزهای خود را بر روی پروازهای بریتانیا بسته‌اند و انتظار می‌رود در روزهای آتی کشورهای بیشتری این کار را انجام دهند.

از ماه مارس تاکنون مسافران خارجی که به کانادا می‌آیند باید پس از ورود به کشور 14 روز در قرنطینه بمانند. اما از این پس مسافرانی که از مبدا بریتانیا به خاک کانادا می‌آیند با سختگیری‌های بیشتری روبرو خواهند شد که ازجمله آن‌ها غربالگری ثانویه و تشدید نظارت بر برنامه‌های قرنطینه می‌باشند.

طبق این اطلاعیه مسافرانی که در روزهای گذشته از بریتانیا به کانادا آمده‌اند بزودی دستورالعمل‌های لازم را از طرف دولت کانادا دریافت می‌کنند.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید