Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

شمار كشته‌شدگان COVID-19 كانادا از ۱۵۰۰۰ نفر عبور کرده است


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

از آغاز همه‌گیری COVID-19 در ماه مارس بیش از ۱۵۰۰۰ کانادایی جان خود را از دست داده‌ است.

در تاریخ ۲۸ دسامبر، پس از گزارش ۳۷ مورد مرگ و میر ناشی از این بیماری توسط مقامات کبک، مجموع درگذشتگان به ۱۵۰۰۱ نفر رسید.

از ساعت ۷ بعد از ظهر ۲۷ دسامبر – هنگامی که آخرین اطلاعات COVID-19 کانادا به روز شد – کبک بالاترین تعداد کشته‌شدگان را در هر استان یا منطقه در این کشور مشاهده کرده است.

با احتساب ۳۷ مورد مرگ گزارش شده امروز، ۸۰۶۰ نفر در استان در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده‌اند.

انتاریو پس از کبک دومین آمار بالای کشته‌شدگان ناشی از همه‌گیری را دارد و پس از آن آلبرتا قرار گرفته است.  بر اساس اطلاعات منتشر شده در ۲۷ دسامبر، از ماه مارس تاکنون، استان‌های ذکر شده به ترتیب ۴۳۷۷ و ۸۹۰ کشته داشته‌اند.

بر اساس جدیدترین آمار، بریتیش کلمبیا ۸۰۹ و پس از آن منیتوبا ۶۴۵ مورد فوتی را مشاهده کرده‌اند. از ۲۷ دسامبر، ساسکاچوان ۱۴۱ مورد مرگ را گزارش کرده است. نوا اسکوشیا ۶۵ کشته و نیوبرانزویک ۸ مورد را تأیید کرده است.

در نیوفاندلند و لابرادور ۴ نفر، در نوناووت ۲ نفر و در یوکان یک نفر مرگ جان خود را در اثر COVID-19 از دست داده‌اند. جزیره پرنس ادوارد و سرزمین‌های شمال غربی هیچ‌گونه مرگ و میر مربوط به ویروس کرونا مشاهده نکرده‌اند.

در روز گذشته، چهارمین مورد از COVID-19 UK در کانادا تشخیص داده شده است. ۳ مورد جهش‌یافته ویروس در انتاریو و یک مورد نیز در بریتیش کلمبیا مشاهده شده است.

داده‌ها حاکی از آن است این نوع ویروس که برای اولین بار در انگلیس کشف شده است، نسبت به ویروس قبلی با سرعت‌ بیشتری منتقل می‌شود. با این وجود، در این مورد که جهش ویروس باعث شدت بیماری شود و یا اینکه واکسن‌ها در برابر آن تأثیر کمتری داشته باشند مدرکی وجود ندارد.

کانادا حداقل تا ۶ ژانویه ۲۰۲۱ پروازهای خود را از مقصد بریتانیا ممنوع کرده است.

تاکنون ۵۵۲،۰۲۰ مورد ابتلا به COVID-19 در کانادا مشاهده شده است.

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید