Tuesday, January 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,221
Total deaths
Updated on January 19, 2021 10:08 am
71,991
Total active cases
Updated on January 19, 2021 10:08 am
718,373
Total confirmed cases
Updated on January 19, 2021 10:08 am

سانحه مرگبار سقوط هلیکوپتر در شمال آلبرتا

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

ونکوور در میان ده شهر تندرست دنیا قرار گرفت

کانادایی‌ها ونکوور را بعنوان شهری می‌شناسند که می‌توان در آن سبک زندگی سالم همراه با فعالیت بدنی منظم را در پیش گرفت. حال انتشار...

تغییر نام‌گذاری سیستم مدارس آلبرتا به دلیل COVID-19

آلبرتا در حال تغییر اصطلاحات برای نشان دادن نحوه طبقه‌بندی شدت شیوع COVID-19 در مدارس است. در حال حاضر با کشف یک مورد ابتلا به...

بگفته مقامات پلیس Spirit River در تاریخ 1 ژانویه یک هلیکوپتر در شمال آلبرتا سقوط کرده و هر چهار سرنشین آن جان خود را از دست داده‌اند.

نیروهای امداد پس از دریافت تماس اضطراری ELT فورا اعزام شده اما تنها با بقایای انفجار و شهروندانی مضطرب مواجه می‌شوند. هر چهار سرنشین پیش از رسیدن نیروهای RCMP جان باخته بودند.

بگفته RCMP تماس اضطراری توسط هلیکوپتر Robinson R44 گرفته شده است.

محل سقوط مزرعه‌ای در منطقه Birch Hills County در شمال‌شرق Grande Prairie، حدودا 450 کیلومتری شمال غربی ادمونتون، می‌باشد.

گروهبان شاون فرنچ روز شنبه در اینباره گفت: بنظر می‌رسد قربانیان اعضای یک خانواده هستند. ما می‌دانیم هلیکوپتر شخصی بوده اما علت و مقصد پرواز را نمی‌دانیم.

اداره پلیس جزئیاتی درباره سن و جنسیت قربانیان نداده اما اعلام کرده‌ دو سرنشین بزرگسال و دو سرنشین دیگر زیر 18 سال سن داشته‌اند.

بگفته مقامات پلیس محل حادثه مسدود شده و بزودی بازرسان Nav Canada و Occupational Health and Safety بررسی‌های لازم را شروع می‌کنند. روز شنبه وزارت حمل‌ونقل کانادا از اعزام یک تیم بازرسی به محل سانحه خبر داد.

هنوز علت وقوع این حادثه مرگبار مشخص نیست.

منبع: Global News

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید