Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 2:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am

سانحه مرگبار سقوط هلیکوپتر در شمال آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

بگفته مقامات پلیس Spirit River در تاریخ 1 ژانویه یک هلیکوپتر در شمال آلبرتا سقوط کرده و هر چهار سرنشین آن جان خود را از دست داده‌اند.

نیروهای امداد پس از دریافت تماس اضطراری ELT فورا اعزام شده اما تنها با بقایای انفجار و شهروندانی مضطرب مواجه می‌شوند. هر چهار سرنشین پیش از رسیدن نیروهای RCMP جان باخته بودند.

بگفته RCMP تماس اضطراری توسط هلیکوپتر Robinson R44 گرفته شده است.

محل سقوط مزرعه‌ای در منطقه Birch Hills County در شمال‌شرق Grande Prairie، حدودا 450 کیلومتری شمال غربی ادمونتون، می‌باشد.

گروهبان شاون فرنچ روز شنبه در اینباره گفت: بنظر می‌رسد قربانیان اعضای یک خانواده هستند. ما می‌دانیم هلیکوپتر شخصی بوده اما علت و مقصد پرواز را نمی‌دانیم.

اداره پلیس جزئیاتی درباره سن و جنسیت قربانیان نداده اما اعلام کرده‌ دو سرنشین بزرگسال و دو سرنشین دیگر زیر 18 سال سن داشته‌اند.

بگفته مقامات پلیس محل حادثه مسدود شده و بزودی بازرسان Nav Canada و Occupational Health and Safety بررسی‌های لازم را شروع می‌کنند. روز شنبه وزارت حمل‌ونقل کانادا از اعزام یک تیم بازرسی به محل سانحه خبر داد.

هنوز علت وقوع این حادثه مرگبار مشخص نیست.

منبع: Global News


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید