Tuesday, October 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

جنجال سفرهای تفریحی و خانوادگی سیاستمداران کانادایی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه...

اخیرا دو نماینده لیبرال پس از سفر خارج از کشور در میانه بحران کرونا‎‌، از سمت خود در دولت و مجلس عوام، استعفا دادند.

سمیر زوبری نماینده Pierrefonds-Dollard از چندین سمت کمیته استعفا داده و کمال خیرا نماینده Brampton West نیز از دبیری وزیر توسعه بین‌المللی در پارلمان کنار گذاشته شده است.

در سال 2020 سه نماینده لیبرال دیگر همزمان با کاهش همه‌گیری، در تابستان و پاییز سفرهایی به خارج از کشور داشتند. دفتر دولت از سفر این سه نماینده در تابستان باخبر بوده اما سفر زوبری و خیرا بدون اجازه و اطلاع قبلی انجام شده است.

طبق اظهارات خیرا او در تاریخ 23 دسامبر برای شرکت در مراسم خصوصی خاکسپاری عمویش به سیاتل سفر کرده و در تاریخ 31 دسامبر نیز به کانادا بازگشت.

زوبری نیز برای ملاقات پدربزرگ بیمار همسرش با او به دلاور رفته و در تاریخ 31 دسامبر به کانادا برگشت.

این دو نماینده در حالی استعفا داده‌اند که افشاگری‌ها درباره سفر سیاستمداران کانادایی در تعطیلات پایانی سال بالا گرفته است.

راد فیلیپس وزیر دارایی آنتاریو پیش از این و در روز پنجشنبه پس از بازگشت از سفر تفریحی دو هفته‌ای به منطقه کارائیب از سمت خود استعفا داد. روز جمعه مقامات NDP نیکی اشتون نماینده این حزب را نیز پس از آنکه برای ملاقات مادربزرگش به یونان سفر کرد از یک سمت کلیدی کنار گذاشتند.

چندین عضو MLA آلبرتا و مقامات ارشد دیگر ازجمله یکی از وزرای کابینه در هفته‎‌های اخیر اقدام به خروج از کشور یا رفتن به تعطیلات کرده بودند.

جو هارگراو نماینده MLA ساسکاچوان نیز هفته‌های اخیر بخاطر سفر به کالیفرنیا برای فروش ملکش شدیدا مورد انتقادا قرار گرفت. پیر آرکاند MNA کبک هم تعطیلات کریسمس به باربادوس رفت. سفر یوری چاسین عضو CAQ به پرو برای ملاقات همسرش نیز رسانه‌ای شد.

تمام این اتفاقات درحالی رخ داده که شهروندان عادی مجبور بودند تعطیلات پایانی سال را به دور از خانواده و دوستان و در قرنطینه جشن بگیرند.

منبع: Global News


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید