Tuesday, January 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

19,403
Total deaths
Updated on January 26, 2021 7:17 pm
59,551
Total active cases
Updated on January 26, 2021 7:17 pm
757,022
Total confirmed cases
Updated on January 26, 2021 7:17 pm

با وجود محدودیت‌های پندمی، «ایر کانادا» اینفلوئنسر استخدام کرد

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

مقایسه ایالات متحده و کانادا در واکسیناسیون شهروندانشان

در حالی که ایالات متحده به صورت روزانه حدود یک میلیون نفر را در برابر ویروس کرونا واکسیناسیون می‌کند، به‌نظر می‌رسد کانادا ناامیدکننده عمل...

362‌ مورد جدید COVID-19‌ در آلبرتا و کاهش تعداد بستری‌شدگان

در 24 ساعت گذشته، آلبرتا 362 مورد جدید COVID-19 را شناسایی کرده است که این امر بیانگر دلیل کاهش تست‌های انجام شدهٔ اخیر این...

خبر بسیار خوشحال‌کننده درباره درمان کرونا

تیمی تحقیقاتی در موسسه قلب مونتریال از یافتن دارویی موثر برای مبارزه با COVID-19 خبر داده است. این دارو که Colchicine نام دارد قرصی...

کانادا بهشت درونگرایان

طبق مطالعه‌ای که اخیرا انجام شده کانادا بخاطر تراکم جمعیت پایین، اینترنت پرسرعت و هزینه‌های زندگی کم، بهترین کشور دنیا برای زندگی افراد درونگراست. محققان...

مردی از کلگری برنده جک‌پات ۲ میلیون دلاری ZING شد

این هفته یکی از اهالی کلگری با خراشیدن بلیت بخت‌آزمایی‌اش ۲ میلیون دلار کانادا به ثروت خود افزود. آقای ترِیسی آستینسون که ابتدا فکر می‌کرد...

به نظر می‌رسد که شرکت Air Canada در ماه‌های اخیر، اینفلوئنسرهایی را استخدام کرده تا پکیج‌های تعطیلات این شرکت را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنند؛ حال آنکه توصیه اکید مسئولین بهداشتی کانادا، کاهش سفرهای غیرضروری برای قطع زنجیرهٔ شیوع کووید-۱۹ است.

در ماه دسامبر حداقل سه اینفلوئنسر مطالب مرتبط با این کمپین تبلیغاتی را در شبکه‌های اجتماعی‌شان منتشر کرده‌اند، که درست همزمان با تشدید محدودیت‌های کرونایی بوده است.

زوج اینفلوئنسر، jennexplores و mitch_explores در قالب همکاری تبلیغاتی با ایر کانادا و Iberostar در زمان کریسمس به مکزیک سفر کرده‌اند.

هیچ‌یک از این افراد به درخواست رسانه‌ای برای مصاحبه جواب نداده‌اند ولی میچ اخیرا در پُستی نوشته: «برای سفر به خارج از کانادا این‌روزها باید خیلی مسائل را در نظر گرفت، و ما برای دوران قرنطینه برنامه‌هایی در داخل داریم.»

میچ این را هم نوشته که فقط سه‌چهارم از محل اقامتشان پُر بوده و فضای کافی برای استفاده از آب و آفتاب بدون نزدیکی به دیگران، وجود داشته است.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mountain Roamer (@mitch_explores)

دَنیل رِیِس یکی دیگر از اینفلوئنسرهای حوزهٔ سفر است که عکس‌هایی از سفر به ونکوور در قالب همکاری با ایر کانادا منتشر کرده. او رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در کانادا، آسان بودن رزرو بلیت، و قیمت‌های پایین در بحبوحه پندمی را ستوده است:

«این سفر دقیقا همان چیزی بود که برای پنجمین سالگرد ازدواجمان می‌خواستیم.»

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Daniel Reyes (@dothedaniel)

رِیِس هم سفر به ونکوور در دسامبر را تایید کرده ولی توضیح دیگری نداده است.

ایر کانادا هم در جواب پرسش رسانه‌ها درباره اینکه آیا چنین کمپینی در بحبوحه پندمی کار درستی بوده، سکوت در پیش گرفته است.

اما آقای کِن وانگ، استاد بازاریابی در دانشگاه کویینز فکر می‌کند که برگزاری چنین کمپینی اشتباه بوده است:

«مشکل این است که واقعا الآن هیچ تقاضایی برای سفرهای هوایی وجود ندارد. اما وقتی پندمی تمام شود، تقاضا به حد انفجار خواهد رسید.»

«من برای سفر رفتن، چه هوایی و چه جاده‌ای، نیازی به کمپین ندارم. چیزی که الآن مانع من می‌شود، ترس از پندمی است.»

آقای وانگ می‌گوید بهتر است شرکت‌های مسافرتی، برای بازسازی وجههٔ خود نزد مردم، بازپرداخت پول بلیت مربوط به سفرهای لغو شده را بهتر انجام دهند و صبر داشته باشند تا با فروکش کردن پندمی، تقاضا برای سفرهای داخلی و خارجی، افزایش یابد.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید