Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 8:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 8:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 8:46 pm

با وجود محدودیت‌های پندمی، «ایر کانادا» اینفلوئنسر استخدام کرد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

به نظر می‌رسد که شرکت Air Canada در ماه‌های اخیر، اینفلوئنسرهایی را استخدام کرده تا پکیج‌های تعطیلات این شرکت را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنند؛ حال آنکه توصیه اکید مسئولین بهداشتی کانادا، کاهش سفرهای غیرضروری برای قطع زنجیرهٔ شیوع کووید-۱۹ است.

در ماه دسامبر حداقل سه اینفلوئنسر مطالب مرتبط با این کمپین تبلیغاتی را در شبکه‌های اجتماعی‌شان منتشر کرده‌اند، که درست همزمان با تشدید محدودیت‌های کرونایی بوده است.

زوج اینفلوئنسر، jennexplores و mitch_explores در قالب همکاری تبلیغاتی با ایر کانادا و Iberostar در زمان کریسمس به مکزیک سفر کرده‌اند.

هیچ‌یک از این افراد به درخواست رسانه‌ای برای مصاحبه جواب نداده‌اند ولی میچ اخیرا در پُستی نوشته: «برای سفر به خارج از کانادا این‌روزها باید خیلی مسائل را در نظر گرفت، و ما برای دوران قرنطینه برنامه‌هایی در داخل داریم.»

میچ این را هم نوشته که فقط سه‌چهارم از محل اقامتشان پُر بوده و فضای کافی برای استفاده از آب و آفتاب بدون نزدیکی به دیگران، وجود داشته است.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mountain Roamer (@mitch_explores)

دَنیل رِیِس یکی دیگر از اینفلوئنسرهای حوزهٔ سفر است که عکس‌هایی از سفر به ونکوور در قالب همکاری با ایر کانادا منتشر کرده. او رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در کانادا، آسان بودن رزرو بلیت، و قیمت‌های پایین در بحبوحه پندمی را ستوده است:

«این سفر دقیقا همان چیزی بود که برای پنجمین سالگرد ازدواجمان می‌خواستیم.»

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Daniel Reyes (@dothedaniel)

رِیِس هم سفر به ونکوور در دسامبر را تایید کرده ولی توضیح دیگری نداده است.

ایر کانادا هم در جواب پرسش رسانه‌ها درباره اینکه آیا چنین کمپینی در بحبوحه پندمی کار درستی بوده، سکوت در پیش گرفته است.

اما آقای کِن وانگ، استاد بازاریابی در دانشگاه کویینز فکر می‌کند که برگزاری چنین کمپینی اشتباه بوده است:

«مشکل این است که واقعا الآن هیچ تقاضایی برای سفرهای هوایی وجود ندارد. اما وقتی پندمی تمام شود، تقاضا به حد انفجار خواهد رسید.»

«من برای سفر رفتن، چه هوایی و چه جاده‌ای، نیازی به کمپین ندارم. چیزی که الآن مانع من می‌شود، ترس از پندمی است.»

آقای وانگ می‌گوید بهتر است شرکت‌های مسافرتی، برای بازسازی وجههٔ خود نزد مردم، بازپرداخت پول بلیت مربوط به سفرهای لغو شده را بهتر انجام دهند و صبر داشته باشند تا با فروکش کردن پندمی، تقاضا برای سفرهای داخلی و خارجی، افزایش یابد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید