Saturday, February 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,944
Total deaths
Updated on February 27, 2021 2:22 pm
30,788
Total active cases
Updated on February 27, 2021 2:22 pm
863,515
Total confirmed cases
Updated on February 27, 2021 2:22 pm

جریمه نقض محدودیت‌های کرونایی جدید در آنتاریو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

ماراتن Secret 3K، گرامیداشت برابری جنسیتی و آزادی زنان

شاید باورش سخت باشد اما هنوز در برخی نقاط دنیا زنان و دختران اجازه دویدن و پیاده‌روی در خارج از منزل را ندارند. هدف ماراتن...

کاناداپست برای ۱۳.۵ میلیون کانادایی کارت پستال رایگان ارسال می‌کند

از آغاز ماه مارس تقریباً ۱۳.۵ میلیون کانادایی در سراسر کانادا کارت پستال دریافت می‌کنند. طرح نوآورانه پست کانادا با نام «اینجا بنویس هم‌اکنون بنویس»...

شاید این هفته برنده لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری مشخص شود

لوتو مکس می‌تواند سال فاجعه بار ۲۰۲۰ را از حافظه بعضی آدم‌ها پاک کند. به خصوص که جایزه ۷۰ میلیون دلاری هنوز بی‌برنده باقی...

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

داگ فورد نخست‌وزیر آنتاریو به شهروندان هشدار داده که در صورت بی‌توجهی به فرمان Stay at Home با جریمه‌های سنگین و برخوردهای قانونی مواجه خواهند شد.

دولت استانی طبق قانون وضعیت اضطراری به نیروهای امنیتی آنتاریو ازجمله پلیس، افسران ویژه، نیروهای پلیس محلی و بازرسان مراکز شغلی اجازه داده تا به جریمه شهروندانی که مقررات Stay at Home را رعایت نمی‌کنند، بپردازند.

کسانی که در محیط‌های بسته ماسک نزده یا صورت خود را نمی‌پوشانند و همچنین فروشندگان و شرکت‌هایی که محدودیت‌ها و مقررات را اجرا نمی‌کنند، جریمه خواهند شد.

براساس اعلام دولت استانی کسانی که از قوانین تبعیت نکنند با جریمه یا پیگرد قانونی بر اساس قوانین Reopening Ontario (ROA) و Emergency Management and Civil Protection (EMCPA) روبرو می‌شوند.

طبق این قوانین شهروندان ممکن است تا 100،000 دلار جریمه نقدی شده و یکسال به زندان بروند. همچنین صاحبان بیزینس‌ ممکن است با 500،000 دلار جریمه و یکسال زندان روبرو شوند.

سازمان‌ها هم در صورت نقض قوانین تا 10،000،000 دلار جریمه دریافت خواهند کرد.

روز سه‌شنبه نخست‌وزیر داگ فورد از تداوم شرایط اضطراری، حداقل تا 28 روز آینده، خبر داد.

فرمان Stay at Home از ساعت 12:01 am پنجشنبه 14 ژانویه اجرا می‌شود. بر این اساس همه باید در خانه بمانند و تنها می‌توانند برای سفرهای ضروری مانند رفتن به فروشگاه یا داروخانه، دسترسی به خدمات بهداشتی و پزشکی و ورزش یا کارهای بسیار مهم، از خانه خارج شوند.

در اطلاعیه سیلویا جونز دادستان کل آنتاریو آمده: این قانون غیرعادی برای حفاظت از امنیت و سلامت شهروندان و کنترل بحران کنونی لازم‌الاجرا است. دولت به نیروهای پلیس، ماموران قانون و نهادهای اجرایی اجازه داده تا بر محدودیت‌های حیاتی فعلی نظارت کنند و حافظ سلامت عمومی باشند.

بگفته دولت استانی پرسنل اجرای قانون اجازه دارند تا براساس یک پیش‌فرض اقدام کرده و افرادی که با آن مخالف هستند را پراکنده کنند. همچنین آن‌ها اجازه پراکنده کردن شهروندان در گردهمایی‌ها، چه در محوطه‌ای باز مانند پارک و چه در محوطه‌ای بسته مانند خانه را، دارند.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید