Sunday, May 9, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

24,568
Total deaths
Updated on May 9, 2021 7:32 am
81,052
Total active cases
Updated on May 9, 2021 7:32 am
1,279,971
Total confirmed cases
Updated on May 9, 2021 7:32 am

جریمه نقض محدودیت‌های کرونایی جدید در آنتاریو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

احتمال واکسیناسیون پیش از موعد کانادایی‌ها

مقامات فدرال از احتمال واکسیناسیون پیش از موعد شهروندان خبر دادند. بگفته دکتر هاوارد انجو معاون سازمان بهداشت عمومی، تاکنون 41 درصد شهروندان بزرگسال...

برگزاری کنسرت مجازی با شعار توزیع عادلانه واکسن

ماه آینده نخست‌وزیر ترودو همراه با برخی چهره‌های سیاسی و مشهور دنیا در یک کنسرت مجازی شرکت می‌کند. Global Citizen در روز 8 می میزبان...

جریمه 2,000 دلاری بخاطر استفاده از پلاک کاغذی!

راننده اهل آلبرتا بخاطر استفاده از پلاک کاغذی و رانندگی بدون مدارک شناسایی و بیمه 2,000 دلار جریمه شد. بعلاوه باید در جلسه دادگاه...

خطرات قابل توجه انواع کووید۱۹ در افرادی که یک دز واکسن را دریافت کرده‌اند

مقامات بهداشتی به کانادایی‌ها هشدار می‌دهند که بین دریافت دوز اول و دوم واکسن کووید-۱۹ مراقبت‌های لازم را انجام دهند، زیرا شواهد جدید نشان...

زنان باردار بریتیش‌کلمبیا در اولویت واکسیناسیون قرار گرفتند

مقامات بریتیش‌کلمبیا زنان باردار بالای 16 سال را در اولویت دریافت واکسن COVID-19 قرار دادند. براساس اطلاعیه‌ای که عصر سه‌شنبه منتشر شده، شهروندان باردار در...

داگ فورد نخست‌وزیر آنتاریو به شهروندان هشدار داده که در صورت بی‌توجهی به فرمان Stay at Home با جریمه‌های سنگین و برخوردهای قانونی مواجه خواهند شد.

دولت استانی طبق قانون وضعیت اضطراری به نیروهای امنیتی آنتاریو ازجمله پلیس، افسران ویژه، نیروهای پلیس محلی و بازرسان مراکز شغلی اجازه داده تا به جریمه شهروندانی که مقررات Stay at Home را رعایت نمی‌کنند، بپردازند.

کسانی که در محیط‌های بسته ماسک نزده یا صورت خود را نمی‌پوشانند و همچنین فروشندگان و شرکت‌هایی که محدودیت‌ها و مقررات را اجرا نمی‌کنند، جریمه خواهند شد.

براساس اعلام دولت استانی کسانی که از قوانین تبعیت نکنند با جریمه یا پیگرد قانونی بر اساس قوانین Reopening Ontario (ROA) و Emergency Management and Civil Protection (EMCPA) روبرو می‌شوند.

طبق این قوانین شهروندان ممکن است تا 100،000 دلار جریمه نقدی شده و یکسال به زندان بروند. همچنین صاحبان بیزینس‌ ممکن است با 500،000 دلار جریمه و یکسال زندان روبرو شوند.

سازمان‌ها هم در صورت نقض قوانین تا 10،000،000 دلار جریمه دریافت خواهند کرد.

روز سه‌شنبه نخست‌وزیر داگ فورد از تداوم شرایط اضطراری، حداقل تا 28 روز آینده، خبر داد.

فرمان Stay at Home از ساعت 12:01 am پنجشنبه 14 ژانویه اجرا می‌شود. بر این اساس همه باید در خانه بمانند و تنها می‌توانند برای سفرهای ضروری مانند رفتن به فروشگاه یا داروخانه، دسترسی به خدمات بهداشتی و پزشکی و ورزش یا کارهای بسیار مهم، از خانه خارج شوند.

در اطلاعیه سیلویا جونز دادستان کل آنتاریو آمده: این قانون غیرعادی برای حفاظت از امنیت و سلامت شهروندان و کنترل بحران کنونی لازم‌الاجرا است. دولت به نیروهای پلیس، ماموران قانون و نهادهای اجرایی اجازه داده تا بر محدودیت‌های حیاتی فعلی نظارت کنند و حافظ سلامت عمومی باشند.

بگفته دولت استانی پرسنل اجرای قانون اجازه دارند تا براساس یک پیش‌فرض اقدام کرده و افرادی که با آن مخالف هستند را پراکنده کنند. همچنین آن‌ها اجازه پراکنده کردن شهروندان در گردهمایی‌ها، چه در محوطه‌ای باز مانند پارک و چه در محوطه‌ای بسته مانند خانه را، دارند.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید