Saturday, July 31, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,592
Total deaths
Updated on July 31, 2021 5:02 am
6,440
Total active cases
Updated on July 31, 2021 5:02 am
1,430,483
Total confirmed cases
Updated on July 31, 2021 5:02 am

جریمه نقض محدودیت‌های کرونایی جدید در آنتاریو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

داگ فورد نخست‌وزیر آنتاریو به شهروندان هشدار داده که در صورت بی‌توجهی به فرمان Stay at Home با جریمه‌های سنگین و برخوردهای قانونی مواجه خواهند شد.

دولت استانی طبق قانون وضعیت اضطراری به نیروهای امنیتی آنتاریو ازجمله پلیس، افسران ویژه، نیروهای پلیس محلی و بازرسان مراکز شغلی اجازه داده تا به جریمه شهروندانی که مقررات Stay at Home را رعایت نمی‌کنند، بپردازند.

کسانی که در محیط‌های بسته ماسک نزده یا صورت خود را نمی‌پوشانند و همچنین فروشندگان و شرکت‌هایی که محدودیت‌ها و مقررات را اجرا نمی‌کنند، جریمه خواهند شد.

براساس اعلام دولت استانی کسانی که از قوانین تبعیت نکنند با جریمه یا پیگرد قانونی بر اساس قوانین Reopening Ontario (ROA) و Emergency Management and Civil Protection (EMCPA) روبرو می‌شوند.

طبق این قوانین شهروندان ممکن است تا 100،000 دلار جریمه نقدی شده و یکسال به زندان بروند. همچنین صاحبان بیزینس‌ ممکن است با 500،000 دلار جریمه و یکسال زندان روبرو شوند.

سازمان‌ها هم در صورت نقض قوانین تا 10،000،000 دلار جریمه دریافت خواهند کرد.

روز سه‌شنبه نخست‌وزیر داگ فورد از تداوم شرایط اضطراری، حداقل تا 28 روز آینده، خبر داد.

فرمان Stay at Home از ساعت 12:01 am پنجشنبه 14 ژانویه اجرا می‌شود. بر این اساس همه باید در خانه بمانند و تنها می‌توانند برای سفرهای ضروری مانند رفتن به فروشگاه یا داروخانه، دسترسی به خدمات بهداشتی و پزشکی و ورزش یا کارهای بسیار مهم، از خانه خارج شوند.

در اطلاعیه سیلویا جونز دادستان کل آنتاریو آمده: این قانون غیرعادی برای حفاظت از امنیت و سلامت شهروندان و کنترل بحران کنونی لازم‌الاجرا است. دولت به نیروهای پلیس، ماموران قانون و نهادهای اجرایی اجازه داده تا بر محدودیت‌های حیاتی فعلی نظارت کنند و حافظ سلامت عمومی باشند.

بگفته دولت استانی پرسنل اجرای قانون اجازه دارند تا براساس یک پیش‌فرض اقدام کرده و افرادی که با آن مخالف هستند را پراکنده کنند. همچنین آن‌ها اجازه پراکنده کردن شهروندان در گردهمایی‌ها، چه در محوطه‌ای باز مانند پارک و چه در محوطه‌ای بسته مانند خانه را، دارند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید