Thursday, February 25, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,807
Total deaths
Updated on February 25, 2021 9:45 am
30,393
Total active cases
Updated on February 25, 2021 9:45 am
855,126
Total confirmed cases
Updated on February 25, 2021 9:45 am

امید کلگری برای میزبانی رقابت‌های جهانی اسکی و اسنوبورد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

کمتر از 6 درصد جرایم کرونایی بریتیش‌کلمبیا پرداخت شده

از 21 آگست 2020 تا 12 فوریه 2021 تعداد 1,058 برگه جریمه برای شهروندان متخلف صادر شده است. با اینحال بگفته برنت شیرر سخنگوی...

تمدید وضعیت اضطراری در کلگری

وضعیت اضطراریِ کلگری به خاطر کووید-۱۹ برای ۹۰ روز دیگر توسط شهرداری این شهر تمدید شد. وضعیت اضطراری محلی (SOLE) از مارچ ۲۰۲۰، یعنی در...

بهترین کارفرمایان بریتیش‌کلمبیا برای سال 2021

Mediacorp Canada بار دیگر به مطالعه کارفرمایان استان پرداخته و شرکت‌ها را براساس فاکتورهایی چون فضای فیزیکی کار، اتمسفر محل کار و جایگاه اجتماعی،...

اجاره‌بهای تورنتو تا پایان سال 4 درصد افزایش می‌یابد

براساس گزارش اخیر وبسایت Rentals.ca مبلغ اجاره‌بها در ماه‌های نخست امسال کم می‌شود اما تا انتهای سال حدود 4 درصد افزایش خواهد یافت. بن مایرز...

کلگری قصد دارد برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی اسکی و اسنوبورد در ماه فوریه اقدام کند. بنابراین بهترین ورزشکاران این دو رشته ورزشی ممکن است عازم Canada Olympic Park شوند.

مقامات شهرداری کلگری میزبانی رقابت‌های ورزشی گوناگونی چون World Championship، 2021 freestyle ski، اسنوبورد و freeski world championship را در دستور کار دارند.

این شهر میزبانی المپیک زمستانی 1988 را در کارنامه خود دارد. از آنجایی که رقابت‌های بسیاری بخاطر شیوع COVID-19 لغو شده‌اند، اهمیت این رویداد برای کسب سهمیه المپیک زمستانی بیجینگ در سال 2022 بسیار بالاست.

هنوز اطلاعی از جزئیات این پیشنهاد و پروتکل‎‌های بهداشتی آن نداریم اما برای حفاظت از ورزشکاران، مربیان و کارکنان باید مقررات سختگیرانه‌ای اعمال شوند. در چندین نوبت نیز تست COVID-19 انجام خواهد شد تا امنیت شرکت‌‎کنندگان در هنگام ورود به مسابقات، حین رقابت‌ها و پیش از بازگشت به کشورشان تضمین گردد.

قرار است جزئیات بیشتر در تاریخ 18 ژانویه اعلام شود. در حال حاضر برنامه پخش رقابت‌ها در تلویزیون مشخص نیست و نمی‌دانیم تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه‌ها را پیدا می‌کنند یا خیر. معمولا رقابت‌های مختلف مانند half pipe، moguls، big air، slope-style، aerials بسیار پرطرفدار هستند.

در ماه‌های اخیر آلبرتا یکی از قطب‌های ورزشی کانادا بوده است.

ادمونتون از تاریخ 25 دسامبر تا 5 ژانویه رقابت‌های World Junior Hockey Championship را میزبانی کرد. تیم Flames and Oilers نیز از 13 ژانویه رقابت خود در لیگ کانادایی NHL را آغاز می‌کند.

علاوه بر این شش رقابت bonspiel از تاریخ 20 فوریه در کلگری آغاز می‌شوند و در بازه‌ای دو ماهه رقابت‌های curling (شامل مسابقات Scotties، the Brier و یک رقابت جهانی) نیز در مرکز Markin McPhail  برگزار خواهند شد.

ثبت پیشنهاد میزبانی رویدادهای اسکی و اسنوبورد به مجوزهای استانی و فدرال نیاز دارد و باید مقامات بهداشتی و شرکای تجاری نیز همکاری‌های لازم را انجام دهند.

چنانچه با این پیشنهاد موافقت شود این رقابت‌ها از تاریخ 19 فوریه آغاز و تا اواسط ماه مارچ ادامه خواهد داشت.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید