Sunday, May 9, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

24,568
Total deaths
Updated on May 9, 2021 7:32 am
81,052
Total active cases
Updated on May 9, 2021 7:32 am
1,279,971
Total confirmed cases
Updated on May 9, 2021 7:32 am

گزارش چندین مورد تعرض جنسی در معابر کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

احتمال واکسیناسیون پیش از موعد کانادایی‌ها

مقامات فدرال از احتمال واکسیناسیون پیش از موعد شهروندان خبر دادند. بگفته دکتر هاوارد انجو معاون سازمان بهداشت عمومی، تاکنون 41 درصد شهروندان بزرگسال...

برگزاری کنسرت مجازی با شعار توزیع عادلانه واکسن

ماه آینده نخست‌وزیر ترودو همراه با برخی چهره‌های سیاسی و مشهور دنیا در یک کنسرت مجازی شرکت می‌کند. Global Citizen در روز 8 می میزبان...

جریمه 2,000 دلاری بخاطر استفاده از پلاک کاغذی!

راننده اهل آلبرتا بخاطر استفاده از پلاک کاغذی و رانندگی بدون مدارک شناسایی و بیمه 2,000 دلار جریمه شد. بعلاوه باید در جلسه دادگاه...

خطرات قابل توجه انواع کووید۱۹ در افرادی که یک دز واکسن را دریافت کرده‌اند

مقامات بهداشتی به کانادایی‌ها هشدار می‌دهند که بین دریافت دوز اول و دوم واکسن کووید-۱۹ مراقبت‌های لازم را انجام دهند، زیرا شواهد جدید نشان...

زنان باردار بریتیش‌کلمبیا در اولویت واکسیناسیون قرار گرفتند

مقامات بریتیش‌کلمبیا زنان باردار بالای 16 سال را در اولویت دریافت واکسن COVID-19 قرار دادند. براساس اطلاعیه‌ای که عصر سه‌شنبه منتشر شده، شهروندان باردار در...

به گزارش پلیس کلگری اخیرا چنیدن مورد شکایت تعرض به زنان هنگام تردد انفرادی در معابر شهر، به آن‌ها اطلاع داده شده است.

طبق اطلاعیه‌ Calgary Police Service از ابتدای ماه نوامبر تاکنون 15 مورد گزارش مبنی بر تعرض به زنان در اماکن عمومی دریافت شده که آخرین آن‌ها مربوط به تاریخ 19 ژانویه می‌باشد.

براساس توضیحات پلیس در جریان این تعرضات مردی از پشت به زنان نزدیک و بدن آن‌ها را به شکلی جنسی می‌گیرد. متجاوز بلافاصله از محل گریخته و تاکنون کسی در این رابطه دستگیر نشده است.

در برخی موارد نیز متجاوز منتظر موقعیت مناسب مانده و پس از پرت شدن حواس قربانی بواسطه باز کردن کیف یا چک کردن تلفن همراه، به او تعرض کرده است.

طبق Criminal Code of Canada دستمالی کردن (Groping) یک تعرض جنسی محسوب شده و می‌تواند برای متجاوز محکومیت زندان در پی داشته باشد.

این تعرض‌ها در مرکز شهر و ناحیه north-central ازجمله Mission، Thorncliffe، Huntington Hills و Hillhurst و در ساعات روز و شب، رخ داده‌اند.

هم‌اکنون تیم تحقیقات پلیس در حال بررسی این موضوع هستند که آیا تعرض‌ها را یک مظنون انجام داده و یا چند متجاوز در آن‌ها نقش داشته‌اند. با اینکه شیوه تعرض یکسان بوده اما مشخصات گزارش شده به پلیس با یکدیگر تطابق ندارند.

توصیه‌های پلیس کلگری برای افزایش امنیت در معابر عمومی:

  • تا جای ممکن با دیگران و یا در محلی شلوغ و با روشنایی کافی تردد کنید
  • لوازم و وسایل زیاد با خود حمل نکنید تا آسیب‌پذیری شما افزایش نیابد
  • همیشه محیط اطراف را زیر نظر داشته باشید

قربانیان تجاوز نیز توصیه کرده‌اند که زنان با ایجاد سر و صدا، توجه به صفات ظاهری و چهره فرد و رها کردن دارایی و اشیای قیمتی از خود دفاع کرده و متجاوز را دور کنند.

درصورتی که مورد تعرض قرار گرفتید بلافاصله با شماره 911 تماس گرفته و مشخصات متجاوز را به ماموران اطلاع دهید تا با شناسایی و دستگیری او امنیت به شهر بازگردد.

منیع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید