Wednesday, March 3, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,045
Total deaths
Updated on March 3, 2021 2:18 pm
30,252
Total active cases
Updated on March 3, 2021 2:18 pm
872,747
Total confirmed cases
Updated on March 3, 2021 2:18 pm

گزارش چندین مورد تعرض جنسی در معابر کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین اتومبیل‌‌های کانادا برای سال 2021

پاندمی نیز مانع از بررسی کارشناسان انجمن خبرنگاران خودرویی کانادا (AJAC) نشد و نهایتا آن‌ها بهترین اتومبیل‌های جدید کشور برای سال 2021 را معرفی...

هتل‌های مجاز برای قرنطینه مسافران در کلگری

براساس قوانین جدیدی که از اواخر فوریه به اجرا درآمده مسافران بین‌المللی ورودی به کشور باید علاوه بر همراه داشتن نتیجه منفی تست مولکولی...

انجام ورزش‌های سنگین در باشگاه‌های آلبرتا همچنان ممنوع است

مسئولین بهداشتی آلبرتا می‌گویند که هر چند انجام ورزش‌های سبک در مراکز ورزشی آلبرتا مجاز شده، ولی ورزش‌های سنگین همچنان ممنوع هستند. البته آنها مرز...

چهره تورنتو تا سال 2030 چه تغییراتی می‌کند؟

ساخت‌وساز بخشی جدایی‌ناپذیر از تورنتو محسوب می‌شود، اما در سال‌های آینده چهره شهر بیش از پیش دگرگون خواهد شد. آژانس معاملات مسکن Precondo با...

پیشبینی آب‌وهوای کانادا در بهار توسط Weather Network

پیشبینی بلندمدت The Weather Network نشان می‌دهد بیشتر نواحی کانادا بهاری ملایم خواهند داشت.البته ورود دیرهنگام توده هوای سرد وجود دارد و در برخی...

به گزارش پلیس کلگری اخیرا چنیدن مورد شکایت تعرض به زنان هنگام تردد انفرادی در معابر شهر، به آن‌ها اطلاع داده شده است.

طبق اطلاعیه‌ Calgary Police Service از ابتدای ماه نوامبر تاکنون 15 مورد گزارش مبنی بر تعرض به زنان در اماکن عمومی دریافت شده که آخرین آن‌ها مربوط به تاریخ 19 ژانویه می‌باشد.

براساس توضیحات پلیس در جریان این تعرضات مردی از پشت به زنان نزدیک و بدن آن‌ها را به شکلی جنسی می‌گیرد. متجاوز بلافاصله از محل گریخته و تاکنون کسی در این رابطه دستگیر نشده است.

در برخی موارد نیز متجاوز منتظر موقعیت مناسب مانده و پس از پرت شدن حواس قربانی بواسطه باز کردن کیف یا چک کردن تلفن همراه، به او تعرض کرده است.

طبق Criminal Code of Canada دستمالی کردن (Groping) یک تعرض جنسی محسوب شده و می‌تواند برای متجاوز محکومیت زندان در پی داشته باشد.

این تعرض‌ها در مرکز شهر و ناحیه north-central ازجمله Mission، Thorncliffe، Huntington Hills و Hillhurst و در ساعات روز و شب، رخ داده‌اند.

هم‌اکنون تیم تحقیقات پلیس در حال بررسی این موضوع هستند که آیا تعرض‌ها را یک مظنون انجام داده و یا چند متجاوز در آن‌ها نقش داشته‌اند. با اینکه شیوه تعرض یکسان بوده اما مشخصات گزارش شده به پلیس با یکدیگر تطابق ندارند.

توصیه‌های پلیس کلگری برای افزایش امنیت در معابر عمومی:

  • تا جای ممکن با دیگران و یا در محلی شلوغ و با روشنایی کافی تردد کنید
  • لوازم و وسایل زیاد با خود حمل نکنید تا آسیب‌پذیری شما افزایش نیابد
  • همیشه محیط اطراف را زیر نظر داشته باشید

قربانیان تجاوز نیز توصیه کرده‌اند که زنان با ایجاد سر و صدا، توجه به صفات ظاهری و چهره فرد و رها کردن دارایی و اشیای قیمتی از خود دفاع کرده و متجاوز را دور کنند.

درصورتی که مورد تعرض قرار گرفتید بلافاصله با شماره 911 تماس گرفته و مشخصات متجاوز را به ماموران اطلاع دهید تا با شناسایی و دستگیری او امنیت به شهر بازگردد.

منیع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید