Tuesday, October 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

گزارش چندین مورد تعرض جنسی در معابر کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

به گزارش پلیس کلگری اخیرا چنیدن مورد شکایت تعرض به زنان هنگام تردد انفرادی در معابر شهر، به آن‌ها اطلاع داده شده است.

طبق اطلاعیه‌ Calgary Police Service از ابتدای ماه نوامبر تاکنون 15 مورد گزارش مبنی بر تعرض به زنان در اماکن عمومی دریافت شده که آخرین آن‌ها مربوط به تاریخ 19 ژانویه می‌باشد.

براساس توضیحات پلیس در جریان این تعرضات مردی از پشت به زنان نزدیک و بدن آن‌ها را به شکلی جنسی می‌گیرد. متجاوز بلافاصله از محل گریخته و تاکنون کسی در این رابطه دستگیر نشده است.

در برخی موارد نیز متجاوز منتظر موقعیت مناسب مانده و پس از پرت شدن حواس قربانی بواسطه باز کردن کیف یا چک کردن تلفن همراه، به او تعرض کرده است.

طبق Criminal Code of Canada دستمالی کردن (Groping) یک تعرض جنسی محسوب شده و می‌تواند برای متجاوز محکومیت زندان در پی داشته باشد.

این تعرض‌ها در مرکز شهر و ناحیه north-central ازجمله Mission، Thorncliffe، Huntington Hills و Hillhurst و در ساعات روز و شب، رخ داده‌اند.

هم‌اکنون تیم تحقیقات پلیس در حال بررسی این موضوع هستند که آیا تعرض‌ها را یک مظنون انجام داده و یا چند متجاوز در آن‌ها نقش داشته‌اند. با اینکه شیوه تعرض یکسان بوده اما مشخصات گزارش شده به پلیس با یکدیگر تطابق ندارند.

توصیه‌های پلیس کلگری برای افزایش امنیت در معابر عمومی:

  • تا جای ممکن با دیگران و یا در محلی شلوغ و با روشنایی کافی تردد کنید
  • لوازم و وسایل زیاد با خود حمل نکنید تا آسیب‌پذیری شما افزایش نیابد
  • همیشه محیط اطراف را زیر نظر داشته باشید

قربانیان تجاوز نیز توصیه کرده‌اند که زنان با ایجاد سر و صدا، توجه به صفات ظاهری و چهره فرد و رها کردن دارایی و اشیای قیمتی از خود دفاع کرده و متجاوز را دور کنند.

درصورتی که مورد تعرض قرار گرفتید بلافاصله با شماره 911 تماس گرفته و مشخصات متجاوز را به ماموران اطلاع دهید تا با شناسایی و دستگیری او امنیت به شهر بازگردد.

منیع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید