Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

تست منفی کرونا برای سفر به ایالات‌متحده الزامی شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

از امروز کلیه شهروندان بالای دو سال برای پرواز به ایالات‌متحده باید نتیجه منفی تست COVID-19 داشته باشند.

تست‌ها باید حداکثر سه روز پیش از تاریخ پرواز انجام شوند. همچنین ارائه یک تاییدیه الکترونیکی یا کتبی به شرکت هواپیمایی نیز لازم است.

بگفته CDC (مرکز کنترل بیماری‌ ایالات‌متحده) مسافران می‌توانند مدرکی معتبر از مرکز درمانی دال بر اینکه در 90 روز گذشته به COVID-19 مبتلا شده و بهبود یافته‌اند را بجای نتیجه تست ارائه کنند.

هرچند برای مسافران ورودی به کشور گذراندن قرنطینه 14 روز الزامیست اما در ایالات‌متحده هر ایالات مقررات خاص خودش را دارد. پس حتما پیش از سفر آن‌ها را به دقت مطالعه کنید.

بگفته CDC علاوه بر ارائه نتیجه منفی تست یا مدرکی معتبر که ثابت کند جزو بهبودیافتگان هستید باید پرسشنامه بهداشتی پر کنید، دمای بدنتان چک شود و حتما ماسک به صورت زده باشید.

طبق اطلاعیه 13 مارچ 2020 دولت که همچنان برقرار است از تمام شهروندان خواسته شده تا اطلاع ثانوی سفر غیرضروری به خارج از کشور انجام ندهند.

در وبسایت دولت کانادا آمده: تصمیم‌گیری درباره سفر بر عهده شماست و مسئول امنیت و سلامت خود در خارج از کشور هستید. امنیت و سلامت شهروندان در خارج کانادا برایمان بسیار اهمیت دارد و تلاش می‌کنیم با ارائه اطلاعات و توصیه‌نامه‌ها به شما برای گرفتن تصمیم آگاهانه کمک کنیم.


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید