Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 4:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am

گزارش ۵۸۲ مورد جدید ابتلا به COVID-19 در آلبرتا بعد از رفع مشکل فنی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

دکتر دینا هینشاو رئیس سازمان بهداشت استان آلبرتا گفت در ۲۴ ساعت گذشته ۴۲۱ مورد ابتلا تشخیص داده شده و تعداد باقی مانده در روز قبل ثبت شده است. در نتیجه تعداد کل روز چهارشنبه از ۲۵۹ مورد ابتلا به ۴۲۰ مورد رسید.

مشکل فنی که روز چهارشنبه وجود داشت باعث شد نتیجه ۶ هزار آزمایش COVID-19 در بیانیه هینشاو ثبت نشود. این مشکل فنی فقط در گزارش عمومی تأثیر گذاشت؛ تمام بیماران از نتیجه آزمایش خود آگاه شدند.

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ نفر دیگر جانشان را به خاطر COVID-19 از دست دادند، که تعداد درگذشتگان این بیماری را در آلبرتا به ۱،۶۸۴ نفر رساند. در حال حاضر ۵۱۷ بیمار مبتلا به COVID-19 در بیمارستان‌های آلبرتا بستری هستند که از این تعداد ۹۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند.

تعداد بیشتری از گونه جهش‌یافته بریتانیایی COVID-19 نیز در استان تشخیص داده شده است. آلبرتا در حال حاضر ۶۵ مورد مختلف را مشاهده کرده است که از این تعداد ۷ نفر به هیچ کجا مسافرت نکرده بودند.

هینشاو همچنین گفت دو مدرسه در کلگری پس از قرنطینه شدن ۲ خانواده، بدون اطلاع از منبع آلودگی COVID-19، پتانسیل انتشار این بیماری را دارند.

دکتر هینشاو امیدوار است که قوانین جدید قرنطینه مبتلایان به هر گونهٔ COVID-19 و قانون جدید آزمایش اجباری مسافران بازگشته از سفر می‌تواند در آینده مانع انتقال این بیماری از طریق مدرسه شود.

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید