Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

اجاره‌بهای تورنتو تا پایان سال 4 درصد افزایش می‌یابد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

براساس گزارش اخیر وبسایت Rentals.ca مبلغ اجاره‌بها در ماه‌های نخست امسال کم می‌شود اما تا انتهای سال حدود 4 درصد افزایش خواهد یافت.

بن مایرز رئیس Bullpen Research & Marketing در اینباره گفت: میانگین اجاره‌بهای منازل تورنتو در ماه‌های نخست 2021 پایین می‌آید اما در نیمه دوم سال، با افزایش واکسیناسیون و کاهش موارد ابتلا به COVID-19، نرخ‌ها صعودی خواهند شد.

طبق اطلاعات موجود قیمت اجاره‌بهای ماه ژانویه منازل تکخوابه و دوخوابه نسبت به سال گذشته بترتیب 22 و 18 درصد کاهش یافته و 1,811 و 2,403 دلار بوده است.

جیسون لئونارد بنیانگذار و رئیس Rentsync اظهار داشت که اجاره‌بهای بازارهای مهمی چون تورنتو پس از بازگشایی مرزها، برداشته شدن محدودیت‌های سفر و بازگشت دانشجویان به دانشگاه‌ها دوباره به رقم پیشین باز می‌گردد.

بگفته مایرز هم‌اکنون تورنتو در مقایسه با دیگر کلانشهرها بیشترین ساکن بزرگسال را در خود جای داده و پتانسیل زیادی برای رونق مجدد دارد.

کاهش علاقه شهروندان به اجاره منزل در تورنتو باعث شده تا واحدهای متروک در GTA به بیشترین حد در 14 سال اخیر برسد. نرخ خانه‌های متروک در سال گذشته 3.4 درصد بوده که در مقایسه با رقم 1.5 درصدی سال 2019 بسیار بیشتر شده است.

همزمان واحدهای لیست شده تکخوابه و سه‌خوابه نیز بترتیب 104 و 41 درصد رشد کرده‌اند.

در حال حاضر با کاهش بیش از پیش اجاره‌ها و افزایش نرخ واکسیناسیون، توجه مستاجران به واحدهای بزرگتر جلب شده و آمار بازدید از منازل چهارخوابه و سه‌خوابه بترتیب 23.6 و 13 درصد افزایش یافته است.

همزمان تقاضا برای واحدهای اجاره‌ای در نواحی اطراف شهر افزایش پیدا کرده که نشانگر مهاجرت مستاجران از مرکز شهر به حاشیه پس از رشد دورکاری کارمندان است.

در بخش دیگری از گزارش به رشد نرخ مستاجرانی که توانایی پرداخت اجاره‌بها ندارند اشاره می‌شود. عامل اصلی این امر پاندمی بوده و براساس آمار حدود 4 درصد از مستاجران آنتاریو قادر به پرداخت به موقع اجاره‌بها نیستند. این رقم برای سال 2019 حدود 1 درصد بود.

این موضوع برای مالکین، مخصوصا مالکین کوچکتر، مشکلات فراوانی پدید آورده است.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید