Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 4:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am

پیشبینی آب‌وهوای کانادا در بهار توسط Weather Network


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

پیشبینی بلندمدت The Weather Network نشان می‌دهد بیشتر نواحی کانادا بهاری ملایم خواهند داشت.البته ورود دیرهنگام توده هوای سرد وجود دارد و در برخی مناطق روزهای بهاری ماندگار نیست.

کریس اسکات هواشناس ارشد The Weather Network گفت: هوای ملایم در ماه مارچ و پس از روزهای سرد فوریه بسیار لذت‌بخش است. با اینحال این شرایط، مخصوصا در نواحی غربی کانادا، چندان پایدار نبوده و احتمال کاهش دما وجود دارد.

در ادامه پیشبینی اداره هواشناسی برای نواحی گوناگون را می‌خوانید:

بریتیش‌کلمبیا

دما به آرامی افزایش پیدا کرده و در نیمه نخست بهار احتمال ثبت دماهای کمتر از نرمال وجود دارد. ارتفاع بیش از نرمال برف و ورود زودهنگام هوای بهاری شرایط را برای اسکی‌ ایده‌آل می‌کند. البته همین موضوع احتمال وقوع سیل پس از ورود هوای گرم را افزایش خواهد داد.

آنتاریو و کبک

امسال بهار زودتر از موعد به این استان‌ها می‌رسد. البته ساکنین کبک باید برای هوای زمستانی در اواسط بهار آماده باشند. هرچند تعداد روزهای بارانی افزایش نخواهد یافت اما احتمال بارش بیش از نرمال باران وجود دارد. احتمال وقوع سیل‌ و آبگرفتگی معابر هم وجود دارد، درحالی که خطر وقوع سیل‌های گسترده کمتر از نرمال است.

The Prairies

دمای هوا در ماه مارچ بسیار گرم‌تر از فوریه خواهد بود و باید منتظر ورود هوای گرم‌تر از نرمال، مخصوصا به نواحی غربی‌، باشیم.

پوشش کمتر از نرمال برف خطر وقوع سیل را تا حد زیادی کاهش داده است. انتظار می‌رود بارش برف و باران در بهار نرمال باشد و تا حدی از خشکی بکاهد. با این وجود نگرانی از وقوع خشکسالی، مشابه آنچه در ایالات‌متحده شاهد هستیم، همچنان وجود دارد.

آتلانتیک کانادا

روند ثبت دماهای بالاتر از نرمال در بهار ادامه دارد، اما ورود توده هوای زمستانی در اواسط فصل دور از انتظار نیست. بارش‌ها قدری بالاتر از نرمال خواهد بود و بخاطر پوشش برف نچندان زیاد، خطر وقوع سیل گسترده پایین است.

Northern Canada

دماهای کمتر از نرمال برای جنوب Yukon پیشبینی می‌شود، اما در نواحی شرق Nunavut ازجمله Iqaluit دماها به بالای نرمال خواهد رسید. در دیگر نواحی نیز دماها نزدیک به نرمال پیشبینی می‌شود.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید