Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 8:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 8:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 8:46 pm

پیشبینی آب‌وهوای کانادا در بهار توسط Weather Network


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

پیشبینی بلندمدت The Weather Network نشان می‌دهد بیشتر نواحی کانادا بهاری ملایم خواهند داشت.البته ورود دیرهنگام توده هوای سرد وجود دارد و در برخی مناطق روزهای بهاری ماندگار نیست.

کریس اسکات هواشناس ارشد The Weather Network گفت: هوای ملایم در ماه مارچ و پس از روزهای سرد فوریه بسیار لذت‌بخش است. با اینحال این شرایط، مخصوصا در نواحی غربی کانادا، چندان پایدار نبوده و احتمال کاهش دما وجود دارد.

در ادامه پیشبینی اداره هواشناسی برای نواحی گوناگون را می‌خوانید:

بریتیش‌کلمبیا

دما به آرامی افزایش پیدا کرده و در نیمه نخست بهار احتمال ثبت دماهای کمتر از نرمال وجود دارد. ارتفاع بیش از نرمال برف و ورود زودهنگام هوای بهاری شرایط را برای اسکی‌ ایده‌آل می‌کند. البته همین موضوع احتمال وقوع سیل پس از ورود هوای گرم را افزایش خواهد داد.

آنتاریو و کبک

امسال بهار زودتر از موعد به این استان‌ها می‌رسد. البته ساکنین کبک باید برای هوای زمستانی در اواسط بهار آماده باشند. هرچند تعداد روزهای بارانی افزایش نخواهد یافت اما احتمال بارش بیش از نرمال باران وجود دارد. احتمال وقوع سیل‌ و آبگرفتگی معابر هم وجود دارد، درحالی که خطر وقوع سیل‌های گسترده کمتر از نرمال است.

The Prairies

دمای هوا در ماه مارچ بسیار گرم‌تر از فوریه خواهد بود و باید منتظر ورود هوای گرم‌تر از نرمال، مخصوصا به نواحی غربی‌، باشیم.

پوشش کمتر از نرمال برف خطر وقوع سیل را تا حد زیادی کاهش داده است. انتظار می‌رود بارش برف و باران در بهار نرمال باشد و تا حدی از خشکی بکاهد. با این وجود نگرانی از وقوع خشکسالی، مشابه آنچه در ایالات‌متحده شاهد هستیم، همچنان وجود دارد.

آتلانتیک کانادا

روند ثبت دماهای بالاتر از نرمال در بهار ادامه دارد، اما ورود توده هوای زمستانی در اواسط فصل دور از انتظار نیست. بارش‌ها قدری بالاتر از نرمال خواهد بود و بخاطر پوشش برف نچندان زیاد، خطر وقوع سیل گسترده پایین است.

Northern Canada

دماهای کمتر از نرمال برای جنوب Yukon پیشبینی می‌شود، اما در نواحی شرق Nunavut ازجمله Iqaluit دماها به بالای نرمال خواهد رسید. در دیگر نواحی نیز دماها نزدیک به نرمال پیشبینی می‌شود.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید