Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 7:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 7:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 7:43 pm

پیشبینی آب‌وهوای کانادا در بهار توسط Weather Network


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

پیشبینی بلندمدت The Weather Network نشان می‌دهد بیشتر نواحی کانادا بهاری ملایم خواهند داشت.البته ورود دیرهنگام توده هوای سرد وجود دارد و در برخی مناطق روزهای بهاری ماندگار نیست.

کریس اسکات هواشناس ارشد The Weather Network گفت: هوای ملایم در ماه مارچ و پس از روزهای سرد فوریه بسیار لذت‌بخش است. با اینحال این شرایط، مخصوصا در نواحی غربی کانادا، چندان پایدار نبوده و احتمال کاهش دما وجود دارد.

در ادامه پیشبینی اداره هواشناسی برای نواحی گوناگون را می‌خوانید:

بریتیش‌کلمبیا

دما به آرامی افزایش پیدا کرده و در نیمه نخست بهار احتمال ثبت دماهای کمتر از نرمال وجود دارد. ارتفاع بیش از نرمال برف و ورود زودهنگام هوای بهاری شرایط را برای اسکی‌ ایده‌آل می‌کند. البته همین موضوع احتمال وقوع سیل پس از ورود هوای گرم را افزایش خواهد داد.

آنتاریو و کبک

امسال بهار زودتر از موعد به این استان‌ها می‌رسد. البته ساکنین کبک باید برای هوای زمستانی در اواسط بهار آماده باشند. هرچند تعداد روزهای بارانی افزایش نخواهد یافت اما احتمال بارش بیش از نرمال باران وجود دارد. احتمال وقوع سیل‌ و آبگرفتگی معابر هم وجود دارد، درحالی که خطر وقوع سیل‌های گسترده کمتر از نرمال است.

The Prairies

دمای هوا در ماه مارچ بسیار گرم‌تر از فوریه خواهد بود و باید منتظر ورود هوای گرم‌تر از نرمال، مخصوصا به نواحی غربی‌، باشیم.

پوشش کمتر از نرمال برف خطر وقوع سیل را تا حد زیادی کاهش داده است. انتظار می‌رود بارش برف و باران در بهار نرمال باشد و تا حدی از خشکی بکاهد. با این وجود نگرانی از وقوع خشکسالی، مشابه آنچه در ایالات‌متحده شاهد هستیم، همچنان وجود دارد.

آتلانتیک کانادا

روند ثبت دماهای بالاتر از نرمال در بهار ادامه دارد، اما ورود توده هوای زمستانی در اواسط فصل دور از انتظار نیست. بارش‌ها قدری بالاتر از نرمال خواهد بود و بخاطر پوشش برف نچندان زیاد، خطر وقوع سیل گسترده پایین است.

Northern Canada

دماهای کمتر از نرمال برای جنوب Yukon پیشبینی می‌شود، اما در نواحی شرق Nunavut ازجمله Iqaluit دماها به بالای نرمال خواهد رسید. در دیگر نواحی نیز دماها نزدیک به نرمال پیشبینی می‌شود.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید