Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

انجام ورزش‌های سنگین در باشگاه‌های آلبرتا همچنان ممنوع است






عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

مسئولین بهداشتی آلبرتا می‌گویند که هر چند انجام ورزش‌های سبک در مراکز ورزشی آلبرتا مجاز شده، ولی ورزش‌های سنگین همچنان ممنوع هستند.

البته آنها مرز بین ورزش سبک و سنگین را دقیقا مشخص نکرده‌اند و تشخیص آن را به عهده مدیران باشگاه‌ها گذاشته‌اند.

تایلر شاندرو، وزیر بهداشت آلبرتا در کنفرانس مطبوعاتی‌اش در روز دوشنبه گفت: «هدف ما جلب همراهی است، نه ممنوعیت سختگیرانه» و اعتراف کرد که کاهش محدودیت‌ها تا حدی باعث سردرگمی شده است.

او گفت: «مدیران باشگاه‌ها و استودیوها بایستی شخصا قضاوت کنند که چه نوع ورزش‌هایی مناسب محل آنها است.» و افزود پیلاتس، تای-چی، و صخره‌نوردی در فضای سرپوشیده جزو ورزش‌های سبک به حساب می‌آیند.

تمرین‌های سنگین شامل مواردی‌اند که ضربان قلب و تنفس را بالا می‌برند و در نتیجهٔ آنها امکان انتقال ذرات معلق به ریهٔ افراد بیشتر و انتقال کروناویروس از فرد ناقل به سالم آسان می‌شود.

دکتر دینا هینشا، مدیر کل بهداشت آلبرتا نیز می‌گوید که هدف مسئولین آلبرتا بازگشایی مراکز ورزشی برای فعالیت‌های کم‌خطر است و آنها برای این کار از بریتیش کلمبیا الگوبرداری کرده‌اند.

هر چند دولت آلبرتا برای تعداد حاضران در سالن‌های ورزشی محدودیتی نگذاشته اما از مدیران این مراکز خواسته که ورزشکاران حداقل ۳ متر از یکدیگر فاصله داشته باشند.

دکتر هینشا نیز توصیه کرده که مردم همچنان ورزش‌های سنگین را در خانه یا فضاهای باز انجام دهند.

منبع: Daily Hive










لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید