Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 10:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 10:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 10:46 pm

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا آغاز شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا برای فصل 2021 از امروز آغاز می‌شود. به همین مناسبت Alberta Parks توصیه‌هایی را برای کمک به شهروندان و تسهیل فرایند رزرواسیون منتشر کرده است.

گام نخست ایجاد پروفایل کاربری در سیستم رزرواسیون می‌باشد. پس از آن باید مقصد موردنظر را انتخاب و تاریخ سفر را تعیین کنید. تا جای ممکن اردوگاه‌های انتخابی را محدود کرده و در مقابل چنیدن تاریخ‌ را مشخص کنید تا در صورت نیاز بتوان برنامه را قدری جابجا کرد.

محوطه‌های کمپینگ معمولا برای روزها پایانی هفته، مخصوصا در ماه‌های تابستان، خیلی سریع رزرو می‌شوند. بهتر است برای اواسط هفته یا ماه‌های می، جون، سپتامبر و اکتبر برنامه‌ریزی کنید تا بتوان راحت‌تر جای خالی پیدا کرد.

در نظر گرفتن مقصد دوم نیز به افزایش انعطاف‌پذیری برنامه شما کمک می‌کند. به خاطر داشته باشید بیش از 5,000 محل کمپینگ first-come, first-served در آلبرتا وجود دارد که می‌توان همیشه در آن‌ها چادر زد.

اگر تمام جایگاه‌های اردوگاه مدنظر رزرو شده ناامید نشوید؛ هر چند روز یکبار وضعیت آن را چک کنید تا در صورت انصراف دیگران و خالی شدن جایگاه، سریعا آن را رزرو کنید.

امکان رزرو اردوگاه‌های شخصی و تفرجگاه‌های استان از 90 روز قبل وجود دارد. اردوگاه‌های لوکس نیز از 180 روز قبل قابل رزرو هستند.

رزرو اردوگاه‌های شخصی از امروز آغاز شده و فردا رزرو اردوگاه‌های لوکس آغاز می‌شود. محل‌های کمپینگ گروهی نیز همچنان بخاطر محدودیت‌های COVID-19 بسته هستند.

ساعت شروع رزرواسیون اردوگاه‌ها در نواحی مختلف استان متفاوت بوده و به قرار زیر می‌باشد:

  • اردوگاه‌های Southern Alberta – ساعت 9 صبح
  • اردوگاه‌های Kananaskis – ساعت 11 صبح
  • اردوگاه‌های Central Alberta – ساعت 1 بعدازظهر
  • اردوگاه‌های Northwest و Northeast – ساعت 3 بعدازظهر

پس اگر هنوز برنامه‌ریزی نکردید هرچه سریع‌تر دست به کار شده و مقدمات لازم برای رفتن به دامن طبیعت، پس از سالی سخت و نفس‌گیر را، فراهم کنید.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید