Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 6:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا آغاز شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا برای فصل 2021 از امروز آغاز می‌شود. به همین مناسبت Alberta Parks توصیه‌هایی را برای کمک به شهروندان و تسهیل فرایند رزرواسیون منتشر کرده است.

گام نخست ایجاد پروفایل کاربری در سیستم رزرواسیون می‌باشد. پس از آن باید مقصد موردنظر را انتخاب و تاریخ سفر را تعیین کنید. تا جای ممکن اردوگاه‌های انتخابی را محدود کرده و در مقابل چنیدن تاریخ‌ را مشخص کنید تا در صورت نیاز بتوان برنامه را قدری جابجا کرد.

محوطه‌های کمپینگ معمولا برای روزها پایانی هفته، مخصوصا در ماه‌های تابستان، خیلی سریع رزرو می‌شوند. بهتر است برای اواسط هفته یا ماه‌های می، جون، سپتامبر و اکتبر برنامه‌ریزی کنید تا بتوان راحت‌تر جای خالی پیدا کرد.

در نظر گرفتن مقصد دوم نیز به افزایش انعطاف‌پذیری برنامه شما کمک می‌کند. به خاطر داشته باشید بیش از 5,000 محل کمپینگ first-come, first-served در آلبرتا وجود دارد که می‌توان همیشه در آن‌ها چادر زد.

اگر تمام جایگاه‌های اردوگاه مدنظر رزرو شده ناامید نشوید؛ هر چند روز یکبار وضعیت آن را چک کنید تا در صورت انصراف دیگران و خالی شدن جایگاه، سریعا آن را رزرو کنید.

امکان رزرو اردوگاه‌های شخصی و تفرجگاه‌های استان از 90 روز قبل وجود دارد. اردوگاه‌های لوکس نیز از 180 روز قبل قابل رزرو هستند.

رزرو اردوگاه‌های شخصی از امروز آغاز شده و فردا رزرو اردوگاه‌های لوکس آغاز می‌شود. محل‌های کمپینگ گروهی نیز همچنان بخاطر محدودیت‌های COVID-19 بسته هستند.

ساعت شروع رزرواسیون اردوگاه‌ها در نواحی مختلف استان متفاوت بوده و به قرار زیر می‌باشد:

  • اردوگاه‌های Southern Alberta – ساعت 9 صبح
  • اردوگاه‌های Kananaskis – ساعت 11 صبح
  • اردوگاه‌های Central Alberta – ساعت 1 بعدازظهر
  • اردوگاه‌های Northwest و Northeast – ساعت 3 بعدازظهر

پس اگر هنوز برنامه‌ریزی نکردید هرچه سریع‌تر دست به کار شده و مقدمات لازم برای رفتن به دامن طبیعت، پس از سالی سخت و نفس‌گیر را، فراهم کنید.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید