Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 9:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 9:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 9:43 pm

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا آغاز شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا برای فصل 2021 از امروز آغاز می‌شود. به همین مناسبت Alberta Parks توصیه‌هایی را برای کمک به شهروندان و تسهیل فرایند رزرواسیون منتشر کرده است.

گام نخست ایجاد پروفایل کاربری در سیستم رزرواسیون می‌باشد. پس از آن باید مقصد موردنظر را انتخاب و تاریخ سفر را تعیین کنید. تا جای ممکن اردوگاه‌های انتخابی را محدود کرده و در مقابل چنیدن تاریخ‌ را مشخص کنید تا در صورت نیاز بتوان برنامه را قدری جابجا کرد.

محوطه‌های کمپینگ معمولا برای روزها پایانی هفته، مخصوصا در ماه‌های تابستان، خیلی سریع رزرو می‌شوند. بهتر است برای اواسط هفته یا ماه‌های می، جون، سپتامبر و اکتبر برنامه‌ریزی کنید تا بتوان راحت‌تر جای خالی پیدا کرد.

در نظر گرفتن مقصد دوم نیز به افزایش انعطاف‌پذیری برنامه شما کمک می‌کند. به خاطر داشته باشید بیش از 5,000 محل کمپینگ first-come, first-served در آلبرتا وجود دارد که می‌توان همیشه در آن‌ها چادر زد.

اگر تمام جایگاه‌های اردوگاه مدنظر رزرو شده ناامید نشوید؛ هر چند روز یکبار وضعیت آن را چک کنید تا در صورت انصراف دیگران و خالی شدن جایگاه، سریعا آن را رزرو کنید.

امکان رزرو اردوگاه‌های شخصی و تفرجگاه‌های استان از 90 روز قبل وجود دارد. اردوگاه‌های لوکس نیز از 180 روز قبل قابل رزرو هستند.

رزرو اردوگاه‌های شخصی از امروز آغاز شده و فردا رزرو اردوگاه‌های لوکس آغاز می‌شود. محل‌های کمپینگ گروهی نیز همچنان بخاطر محدودیت‌های COVID-19 بسته هستند.

ساعت شروع رزرواسیون اردوگاه‌ها در نواحی مختلف استان متفاوت بوده و به قرار زیر می‌باشد:

  • اردوگاه‌های Southern Alberta – ساعت 9 صبح
  • اردوگاه‌های Kananaskis – ساعت 11 صبح
  • اردوگاه‌های Central Alberta – ساعت 1 بعدازظهر
  • اردوگاه‌های Northwest و Northeast – ساعت 3 بعدازظهر

پس اگر هنوز برنامه‌ریزی نکردید هرچه سریع‌تر دست به کار شده و مقدمات لازم برای رفتن به دامن طبیعت، پس از سالی سخت و نفس‌گیر را، فراهم کنید.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید