Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm

آشنایی با گام دوم کاهش محدودیت‌های کووید-۱۹ در آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

آلبرتا روند کاهش محدودیت‌های مربوط به کووید-۱۹ را آغاز کرده که شامل خرید از فروشگاه‌ها، بازی‌ها و مراسم کودکان، جشن‌های ازدواج، جشن در تالارها و موارد بیشتر است.

وزیر بهداشت آلبرتا آقای تایلر شاندرو دوشنبه اعلام کرد که این استان گذار به گام دوم را از ۱ مارچ شروع کرده اما فقط برخی از محدودیت‌های مربوط به این گام را به اجرا در آورده است.

قبلا شاندرو به افزایش اندک آمار مبتلایان اشاره و آن را دلیل تردید در حذف کامل محدودیت‌ها دانسته بود. اما حالا با اطمینان کامل از این فرآیند حرف می‌زند.

اکنون ۲۷۸ بیمار جدید و نرخ ۵.۴٪ مثبت برای آزمایش‌های کووید-۱۹ را داریم، که بالاتر از نرخ ابتلا در ابتدای مارچ است. با این حال شاندرو می‌گوید: «اوضاع در حال تغییر است و ما باید با آن همگام شویم.»

کدام محدودیت‌ها کاهش می‌یابند؟

از ابتدای این هفته خرده‌فروشی‌ها و مال‌ها می‌توانند با ۲۵٪ از ظرفیت کامل خود مشتری داشته باشند (قبلا سقف حضور ۱۵٪ بود).

تالارهای جشن، تالارهای شهری، و هتل‌ها هم می‌توانند برای تعدادی از فعالیت‌ها به میزبانی مردم بپردازند. برای مثال میزبانی جشن عروسی با فقط ۱۰ میهمان و مجلس ترحیم با حداکثر ۲۰ نفر. اما میهمانی‌های شلوغ همچنان ممنوعند. البته این مکان‌ها امکان میزبانی اجراهای هنری و سایر فعالیت‌ها با رعایت محدودیت‌های کووید-۱۹ را نیز دارند.

هنرمندان نیز حالا مجاز به تمرین برای آمادگیِ اجراهای زنده اینترنتی هستند. تعداد مجاز هنرمندان بزرگسال بر روی صحنه ۱۰ نفر است و باید در همه حال ماسک به صورت داشته باشند و فاصله ۳ متری را رعایت کنند.

شاندرو می‌گوید: «با این تغییرات امکان ضبط فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی نیز فراهم آمده، البته به شرط رعایت پروتکل‌ها.»

کاهش محدودیت‌ها برای ورزش کودکان و جوانان حالا شامل ورزش کالج و دانشگاه نیز می‌شود و تدریس، تمرین، و فعالیت‌های فیزیکی مجازند.

البته تمرین‌ها در همه حال به ۱۰ نفر محدود است و باید در فاصله بین فعالیت‌ها، از ماسک استفاده شود.

گام سوم کاهش محدودیت‌ها بعد از ۲۲ مارچ مورد بحث قرار خواهد گرفت.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید