Tuesday, October 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

تعطیلی 6 فروشگاه Walmart در سراسر کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

Walmart کانادا قصد دارد 6 عدد‌ از شعبات خود را در سراسر کانادا تعطیل کند و برای به‌روزرسانی و مدرن کردن تجارت این فروشگاه زنجیره‌ای 500 میلیون دلار هزینه خواهد کرد.

این شرکت خبر تعطیلی شعباتش را منتشر کرد اما هنوز مشخص نیست چه زمانی این فروشگاه‌ها تعطیل خواهند شد.

در انتاریو فروشگاه Malton Supercentre در میسیساگا، فروشگاه County Fair در همیلتون و فروشگاه Kitchener East تعطیل می‌شوند. در آلبرتا فروشگاه Deer Valley در کلگری و Abbotsfield Supercentre در ادمونتون تعطیل می‌شوند. در نیوفاندلند فروشگاه St. John’s South در سنت جان تعطیل می‌شود.

این شرکت اعلام کرد شعباتی که تعطیل می‌شوند در مناطقی قرار دارند که در محدوده شعبه دیگری هستند، در نتیجه به این مناطق به خوبی سرویس‌دهی می‌شود. همچنین از کارمندان این شعبات برای کار در دیگر شعبه‌ها دعوت به همکاری خواهد شد.

هورسیو باربیتو رئیس و مدیر عامل Walmart کانادا گفت: «ما ماموریت داریم که تمام جوانب تجارتمان را مدرن کنیم و این ماموریت شامل فروشگاه‌هایمان نیز می‌شود.»

وی در ادامه افزود: «اولویت اصلی ما سرمایه‌گذاری در فروشگاه‌هایمان است. در بسیاری از موارد، فروشگاه‌های ما ستون‌های جامعه هستند و ما می‌خواهیم آنها را در بهترین حالت ممکن حفظ کنیم.»

این شرکت قصد دارد با سرمایه‌گذاری 500 میلیون دلاری و «نوسازی» و «تجدید قوای» فروشگاه‌های باقیمانده رضایت مشتری را به بالاترین حد خود برساند. تغییر ظاهر و رنگ فروشگاه، ایجاد علائم جدید و روشنایی بیشتر برخی از برنامه‌های این شرکت هستند.

همچنین فروشگاه‌هایی که بیشترین حجم تجارت‌ الکترونیکی را دارند شاهد بهبود فضای بهتر انتخاب برای سفارش آنلاین خواهند بود و چیدمان مناطق دیگر نیز تغییر خواهد کرد.

Walmart کانادا گفت این آخرین برنامه 5 ساله به‌روزرسانی این شرکت است که هدفش «ساده‌سازی، تسریع و دسترسی بهتر» خرید آنلاین و حضوری از این فروشگاه می‌باشد.

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید