Tuesday, May 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,016
Total deaths
Updated on May 18, 2021 5:48 pm
64,882
Total active cases
Updated on May 18, 2021 5:48 pm
1,337,730
Total confirmed cases
Updated on May 18, 2021 5:48 pm

تعطیلی 6 فروشگاه Walmart در سراسر کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

کاهش سن دریافت‌کنندگان واکسن کووید-۱۹ تا ۱۸ سال در انتاریو

دولت انتاریو اعلام کرد تمامی افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند واکسن کووید-۱۹ را از تاریخ ۱۸ می ساعت ۸ صبح دریافت کنند. سرعت روند...

کانادایی‌هایی که واکسن AstraZeneca را دریافت کرده‌اند پشیمان نیستند

تحقیقات نشان می‌دهد اکثر کانادایی‌هایی که حداقل یک دوز واکسن کووید-۱۹ AstraZeneca را دریافت‌ کرده‌اند از تصمیم خود پشیمان نیستند. بر اساس مطالعه جدیدی که...

مسافران بین‌المللی که قوانین قرنطینه را نقض کنند، فعلا در آلبرتا جریمه نمی‌شوند

آلبرتا یکی از دو استان کانادا است که نه مسافران بازگشتی با هواپیماهای بین‌المللی را جریمه می‌کند و نه آنها را به قرنطینه در...

آینده پاندمی و واکسیناسیون کرونا در کانادا

مقامات بهداشتی فدرال یک نقشه راه برای آینده کانادا پس از واکسیناسیون منتشر کرده‌اند. براساس این چارچوب که در تاریخ 14 می منتشر شده، محدودیت‌های...

ممنوعیت پروازهای Air Canada از هند تمدید شد

Air Canada ممنوعیت پرواز از مبدا هند را یک ماه دیگر تمدید کرد. بنابراین تا تاریخ 22 ژوئن خبری از پروازهای هندوستان نخواهد بود....

Walmart کانادا قصد دارد 6 عدد‌ از شعبات خود را در سراسر کانادا تعطیل کند و برای به‌روزرسانی و مدرن کردن تجارت این فروشگاه زنجیره‌ای 500 میلیون دلار هزینه خواهد کرد.

این شرکت خبر تعطیلی شعباتش را منتشر کرد اما هنوز مشخص نیست چه زمانی این فروشگاه‌ها تعطیل خواهند شد.

در انتاریو فروشگاه Malton Supercentre در میسیساگا، فروشگاه County Fair در همیلتون و فروشگاه Kitchener East تعطیل می‌شوند. در آلبرتا فروشگاه Deer Valley در کلگری و Abbotsfield Supercentre در ادمونتون تعطیل می‌شوند. در نیوفاندلند فروشگاه St. John’s South در سنت جان تعطیل می‌شود.

این شرکت اعلام کرد شعباتی که تعطیل می‌شوند در مناطقی قرار دارند که در محدوده شعبه دیگری هستند، در نتیجه به این مناطق به خوبی سرویس‌دهی می‌شود. همچنین از کارمندان این شعبات برای کار در دیگر شعبه‌ها دعوت به همکاری خواهد شد.

هورسیو باربیتو رئیس و مدیر عامل Walmart کانادا گفت: «ما ماموریت داریم که تمام جوانب تجارتمان را مدرن کنیم و این ماموریت شامل فروشگاه‌هایمان نیز می‌شود.»

وی در ادامه افزود: «اولویت اصلی ما سرمایه‌گذاری در فروشگاه‌هایمان است. در بسیاری از موارد، فروشگاه‌های ما ستون‌های جامعه هستند و ما می‌خواهیم آنها را در بهترین حالت ممکن حفظ کنیم.»

این شرکت قصد دارد با سرمایه‌گذاری 500 میلیون دلاری و «نوسازی» و «تجدید قوای» فروشگاه‌های باقیمانده رضایت مشتری را به بالاترین حد خود برساند. تغییر ظاهر و رنگ فروشگاه، ایجاد علائم جدید و روشنایی بیشتر برخی از برنامه‌های این شرکت هستند.

همچنین فروشگاه‌هایی که بیشترین حجم تجارت‌ الکترونیکی را دارند شاهد بهبود فضای بهتر انتخاب برای سفارش آنلاین خواهند بود و چیدمان مناطق دیگر نیز تغییر خواهد کرد.

Walmart کانادا گفت این آخرین برنامه 5 ساله به‌روزرسانی این شرکت است که هدفش «ساده‌سازی، تسریع و دسترسی بهتر» خرید آنلاین و حضوری از این فروشگاه می‌باشد.

 

منبع: Dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید