Tuesday, May 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,012
Total deaths
Updated on May 18, 2021 3:48 pm
66,157
Total active cases
Updated on May 18, 2021 3:48 pm
1,336,853
Total confirmed cases
Updated on May 18, 2021 3:48 pm

ترودو: اعزام کادر درمان به آنتاریو بمنظور مهار کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

کاهش سن دریافت‌کنندگان واکسن کووید-۱۹ تا ۱۸ سال در انتاریو

دولت انتاریو اعلام کرد تمامی افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند واکسن کووید-۱۹ را از تاریخ ۱۸ می ساعت ۸ صبح دریافت کنند. سرعت روند...

کانادایی‌هایی که واکسن AstraZeneca را دریافت کرده‌اند پشیمان نیستند

تحقیقات نشان می‌دهد اکثر کانادایی‌هایی که حداقل یک دوز واکسن کووید-۱۹ AstraZeneca را دریافت‌ کرده‌اند از تصمیم خود پشیمان نیستند. بر اساس مطالعه جدیدی که...

مسافران بین‌المللی که قوانین قرنطینه را نقض کنند، فعلا در آلبرتا جریمه نمی‌شوند

آلبرتا یکی از دو استان کانادا است که نه مسافران بازگشتی با هواپیماهای بین‌المللی را جریمه می‌کند و نه آنها را به قرنطینه در...

آینده پاندمی و واکسیناسیون کرونا در کانادا

مقامات بهداشتی فدرال یک نقشه راه برای آینده کانادا پس از واکسیناسیون منتشر کرده‌اند. براساس این چارچوب که در تاریخ 14 می منتشر شده، محدودیت‌های...

ممنوعیت پروازهای Air Canada از هند تمدید شد

Air Canada ممنوعیت پرواز از مبدا هند را یک ماه دیگر تمدید کرد. بنابراین تا تاریخ 22 ژوئن خبری از پروازهای هندوستان نخواهد بود....

جاستین ترودو طی یک سخنرانی ویدئویی، برنامه‌های جدید دولت برای کمک به مهار موج سوم کرونا در آنتاریو را، معرفی کرد.

بر این اساس دولت فدرال تیم‌های پزشکی و بهداشتی را به آنتاریو اعزام می‌کند و استان‌ها ‎نیز تجهیزات و کمک‌های خود را خواهند فرستاد.

او در این سخنرانی گفت: اگر در آنتاریو زندگی می‌کنید به شما اطمینان می‌دهم که دیگر کانادایی‌ها در کنارتان هستند. شهروندان سراسر کشور علاوه بر دنبال کردن رویدادهای استان شما، در تلاشند کمک‌های خود را به دستتان برسانند.

کادر درمان چندین دپارتمان دولتی ازجمله سازمان ملی دفاع و مهاجرت، با هدف کنترل شرایط بحرانی تورنتو، به GTA اعزام می‌شوند.

بگفته ترودو نخست‌وزیران Newfoundland and Labrador، Prince Edward Island ونوااسکوشیا در حال ارزیابی نیروی انسانی و تجهیزات خود برای ارسال به آنتاریو هستند. مذاکرات با نخست‌وزیران Northwest Territories، Yukon و New Brunswick نیز، با هدف تصمیم‌گیری درباره نحوه امدادرسانی، در جریان است.

دولت فدرال کلیه هزینه‌های جانبی ازجمله هزینه سفرهای هوایی برای ارسال نیروی انسانی و تجهیزات به آنتاریو را، متقبل می‌شود.

همچنین دولت فدرال برای ارسال کیت‌های تست فوری COVID-19 به نواحی بحرانی آنتاریو، همکاری نزدیکی با شهرداری‌ها و بیزینس‌ها دارد.

همزمان با این تحولات، با درخواست تمدید فعالیت دو تیم درمانی سیار که در تورنتو و همیلتون مستقر هستند، موافقت شد. آن‌ها از ژانویه مشغول خدمت‌رسانی بوده و حداقل تا 30 ژوئن در این دو شهر حضور دارند.

بگفته ترودو، دولت آماده اعزام صلیب‌ سرخ کانادا بمنظور کمک به برنامه واکسیناسیون سیار در آنتاریو می‌باشد. قرار بود این نیروها در تاریخ 16 اپریل عازم استان شوند اما داگ فورد با آن مخالفت کرد.

ترودو در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما تمام گزینه‌های امدادرسانی را روی میز داریم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن موج سوم کرونا را کنترل کنیم. بزودی شرایط بهتر می‌شود.

تاکنون 416,995 مبتلا در آنتاریو شناسایی شده‌اند و 7,716 نفر نیز بخاطر ابتلا به ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید