Saturday, July 31, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,592
Total deaths
Updated on July 31, 2021 5:02 am
6,440
Total active cases
Updated on July 31, 2021 5:02 am
1,430,483
Total confirmed cases
Updated on July 31, 2021 5:02 am

ترودو: اعزام کادر درمان به آنتاریو بمنظور مهار کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

جاستین ترودو طی یک سخنرانی ویدئویی، برنامه‌های جدید دولت برای کمک به مهار موج سوم کرونا در آنتاریو را، معرفی کرد.

بر این اساس دولت فدرال تیم‌های پزشکی و بهداشتی را به آنتاریو اعزام می‌کند و استان‌ها ‎نیز تجهیزات و کمک‌های خود را خواهند فرستاد.

او در این سخنرانی گفت: اگر در آنتاریو زندگی می‌کنید به شما اطمینان می‌دهم که دیگر کانادایی‌ها در کنارتان هستند. شهروندان سراسر کشور علاوه بر دنبال کردن رویدادهای استان شما، در تلاشند کمک‌های خود را به دستتان برسانند.

کادر درمان چندین دپارتمان دولتی ازجمله سازمان ملی دفاع و مهاجرت، با هدف کنترل شرایط بحرانی تورنتو، به GTA اعزام می‌شوند.

بگفته ترودو نخست‌وزیران Newfoundland and Labrador، Prince Edward Island ونوااسکوشیا در حال ارزیابی نیروی انسانی و تجهیزات خود برای ارسال به آنتاریو هستند. مذاکرات با نخست‌وزیران Northwest Territories، Yukon و New Brunswick نیز، با هدف تصمیم‌گیری درباره نحوه امدادرسانی، در جریان است.

دولت فدرال کلیه هزینه‌های جانبی ازجمله هزینه سفرهای هوایی برای ارسال نیروی انسانی و تجهیزات به آنتاریو را، متقبل می‌شود.

همچنین دولت فدرال برای ارسال کیت‌های تست فوری COVID-19 به نواحی بحرانی آنتاریو، همکاری نزدیکی با شهرداری‌ها و بیزینس‌ها دارد.

همزمان با این تحولات، با درخواست تمدید فعالیت دو تیم درمانی سیار که در تورنتو و همیلتون مستقر هستند، موافقت شد. آن‌ها از ژانویه مشغول خدمت‌رسانی بوده و حداقل تا 30 ژوئن در این دو شهر حضور دارند.

بگفته ترودو، دولت آماده اعزام صلیب‌ سرخ کانادا بمنظور کمک به برنامه واکسیناسیون سیار در آنتاریو می‌باشد. قرار بود این نیروها در تاریخ 16 اپریل عازم استان شوند اما داگ فورد با آن مخالفت کرد.

ترودو در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما تمام گزینه‌های امدادرسانی را روی میز داریم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن موج سوم کرونا را کنترل کنیم. بزودی شرایط بهتر می‌شود.

تاکنون 416,995 مبتلا در آنتاریو شناسایی شده‌اند و 7,716 نفر نیز بخاطر ابتلا به ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید