Monday, October 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

کلگری: بازگشایی سینمای روباز Drive-in در پارک Telus Spark از تابستان


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه...

ارسال داده‌های آزمایشگاهی واکسن کووید-19 Pfizer مخصوص کودکان به سازمان بهداشت کانادا

شرکت داروسازی Pfizer داده‌های اولیه خود را در خصوص میزان ایمنی و تأثیر واکسن کووید-۱۹ بر روی کودکان 5 تا 11 سال به سازمان...

قانون جدید آلبرتا برای جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها

دولت آلبرتا به منظور جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان مقررات جدیدی را وضع خواهد کرد که انتظار می‌رود...

خبر خوب برای اهالی کلگری این است که پارک علمی TELUS Spark در همکاری با Big Art دوباره از تابستان امسال یک سینمای Drive-in برپا خواهد کرد.

اگر آنقدر خوش‌شانس بودید که رویداد مشابه قبلی را تجربه کنید، می‌دانید که چقدر تماشای فیلم از روی راحتی صندلی ماشین جذاب است. حالا شانس دوم در خانه سینمادوستان را زده است.

قرار است بلیت‌های این رویداد به صورت آنلاین فروخته شوند و سپس باید راهی TELUS Spark شوید تا فیلم‌ها را روی تلویزیون‌های بزرگ این پارک ببینید. شما می‌توانید یک ساعت قبل از شروع فیلم، به این پارک بروید و هر چه زودتر برسید، جای پارک بهتری هم به دست می‌آورید.

سه صفحه LED بزرگ در محل پخش نصب شده که کمک می‌کند همه مخاطبین نمای خوبی از فیلم داشته باشند ولی از آنجایی که محوطهٔ TELUS Spark صاف است، هر چه جلوتر باشید نمای بهتری خواهید داشت. صدای فیلم هم به طور مستقیم از طریق موج رادیویی FM در داخل خودروها پخش می‌شود.

در محل می‌توانید نوشیدنی و خوراکی‌های کوچک بخرید، که خوشبختانه این سفارش‌ها دم درِ خودرو به شما تحویل می‌شوند و نیازی نیست برای دریافت آنها از محل دور شوید.

به نوشتهٔ وبسایت Big Art این رویداد در طول تابستان هر هفته از سه‌شنبه تا یکشنبه برقرار خواهد شد و اولین پخش فیلم نیز احتمالا از ۳ ژوئن شروع می‌شود. فیلم‌ها از ساعت ۶ عصر تا ۹ شب پخش خواهند شد.

اگر در مورد هزینه می‌پرسید، هنوز معلوم نیست چقدر خواهد بود. اما با خرید هر بلیت، یک خودروی پنج سرنشینه می‌تواند وارد محوطه شود.

البته که مثل همهٔ فعالیت‌های اجتماعی امروزی، باید پروتکل‌های بهداشتی را هم رعایت کنید.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The DRIVE – IN (@bigartdrivein)

گویا Big Art می‌خواهد در این رویداد تابستانی از مجموعه فناوری‌های هیجان‌انگیز جدیدی برای بهبود تجربه سینماروها نیز استفاده کند. مواردی نظیر استفاده از special FX، صدا و تصویر با فرمت فراگیر کنسرت، بازیگران لایو-اکشن، و چیزهایی که حس یک تجربه سینمایی واقعی را به مخاطبین القا کنند.

The Big Art Drive-In at TELUS Spark

زمان: تابستان ۲۰۲۱

مکان: 220 St. George’s Drive NE

هزینه: هنوز اعلام نشده

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید