Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 7:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 7:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 7:56 am

آموزگاران و کادر آموزشی آلبرتا واکسینه می‌شوند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

برنامه واکسیناسیون آلبرتا طی هفته جاری گسترده‌تر می‌شود و بیش از 105,000 شهروند دیگر را در بر خواهد گرفت.

نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان کنفرانس مطبوعاتی این خبر را اعلام کرد. بر این اساس معلمان، آموزگاران کودکان خردسال و کادر پشتیبانی از روز سه‌شنبه 4 می می‌توانند واکسن خود را دریافت کنند.

کنی گفت: با افزایش ظرفیت واکسن‌ها امکان گسترش برنامه واکیسناسیون و حفاظت از مدارس و مراکز مراقبتی فراهم می‌شود. ما می‌دانیم این پاندمی تا چه حد برای این کارکنان اهمیت دارد. آن‌ها در این دوران سخت کار کرده‌‌ و کودکان ما را آموزش داده‌اند. این کار به ایمن‌تر شدن مدارس، مراکز مراقبتی و جامعه کمک خواهد کرد.

معلمان و کادر آموزشی آلبرتا می‌توانند از همین حالا نوبت واکسن COVID-19 در مراکز بهداشتی را بصورت آنلاین، با شماره‌گیری 811 یا مراجعه به داروخانه‌های طرف قرارداد، دریافت کنند.

در اطلاعیه‌ دولت آلبرتا آمده: کلیه معلمان دارای مجوز که مشغول آموزش در مقاطع مهدکودک تا کلاس دوازدهم هستند مشمول دریافت واکسن خواهند بود.

اپراتورهای عمومی، seperate، فرانسوی‌زبان، خصوصی/ مستقل/ ECS، مدارس First Nations، معلمان جایگزین، مدیران و دیگر معلمان دارای مجوز که در نقش‌های دیگر فعالیت می‌کنند، واجد دریافت واکسن هستند.

در این فاز از واکسیناسیون دستیاران آموزشی، رانندگان اتوبوس، نگهبانان و معلمان کودکان خردسال و کادر پشتیبانی نیز واکسن می‌زنند.

بنابراین تمام کارکنان برنامه‌های مجاز مراقبت از کودکان واکسن خواهند زد. ازجمله این برنامه‌ها می‌توان به daycares، out-of-school care، preschools و family day homes اشاره کرد.

آدریانا لاگرانژ وزیر آموزش آلبرتا در اینباره گفت: ما می‌دانیم برگزاری کلاس‌های حضوری مزایای بسیار زیادی برای دانش‌آموزان و متخصصان آموزشی دارد. با ارائه واکسن برای معلمان، کادر پشتیبانی مدارس، مدیران و رانندگان اتوبوس از مدارس بهتر حفاظت می‌کنیم. به این ترتیب دانش‌آموزان می‌توانند با خیال آسوده در کلاس‌ها حاضر شوند.

رزرو نوبت بصورت سیستمی انجام می‌شود و متقاضیان نیازی به ارائه مدارک استخدامی ندارند.

تا تاریخ 2 می 1,640,303 دوز واکسن COVID-19 در استان تزریق شده و 301,398 شهروند با دریافت دو دوز، ایمنی کامل در برابر COVID-19 را بدست آورده‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید