Saturday, June 12, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,886
Total deaths
Updated on June 12, 2021 5:31 am
18,411
Total active cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am
1,399,716
Total confirmed cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am

آموزگاران و کادر آموزشی آلبرتا واکسینه می‌شوند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بروز عفونت قلب پس از دریافت دوز دوم واکسن‌های mRNA

روز پنجشنبه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات‌متحده (CDC) اعلام کرد که طبق داده‌های سیستم نظارت بر ایمنی واکسن، تعداد مردان جوانی که پس...

بازگشایی استخرها و سالن‌های بدنسازی کلگری

شهرداری کلگری قصد دارد تعداد از مراکز تفریحی شهر را از هفته آینده بازگشایی کند. هم‌اکنون مرحله دوم بازگشایی‌ها در آلبرتا آغاز شده و بر...

تورنتو: بازگشایی مجدد نمایشگاه Immersive Van Gogh

همزمان با آغاز مرحله نخست بازگشایی‌ها در آنتاریو، نمایشگاه Immersive Van Gogh نیز بار دیگر از هفته آینده پذیرای شهروندان تورنتو خواهد بود. به این...

هواپیمایی Flair Airlines اولین پرواز با اولین بویینگ ۸-۷۳۷ جدید

کمپانی کاناداییِ Flair Airlines که به پروازهای بسیار ارزانش معروف است، امروز خبر داد که با ورود ۱۳ فروند بویینگ ۸-۷۳۷ جدید به خدمت،...

آلبرتا با بیشترین میزان واکسیناسیون کامل در میان استان‌های کانادا

مقامات دولت آلبرتا اعلام کردند در حال حاضر نزدیک به 16% از جمعیت این استان در برابر کووید-19 به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند. جیسون کنی...

برنامه واکسیناسیون آلبرتا طی هفته جاری گسترده‌تر می‌شود و بیش از 105,000 شهروند دیگر را در بر خواهد گرفت.

نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان کنفرانس مطبوعاتی این خبر را اعلام کرد. بر این اساس معلمان، آموزگاران کودکان خردسال و کادر پشتیبانی از روز سه‌شنبه 4 می می‌توانند واکسن خود را دریافت کنند.

کنی گفت: با افزایش ظرفیت واکسن‌ها امکان گسترش برنامه واکیسناسیون و حفاظت از مدارس و مراکز مراقبتی فراهم می‌شود. ما می‌دانیم این پاندمی تا چه حد برای این کارکنان اهمیت دارد. آن‌ها در این دوران سخت کار کرده‌‌ و کودکان ما را آموزش داده‌اند. این کار به ایمن‌تر شدن مدارس، مراکز مراقبتی و جامعه کمک خواهد کرد.

معلمان و کادر آموزشی آلبرتا می‌توانند از همین حالا نوبت واکسن COVID-19 در مراکز بهداشتی را بصورت آنلاین، با شماره‌گیری 811 یا مراجعه به داروخانه‌های طرف قرارداد، دریافت کنند.

در اطلاعیه‌ دولت آلبرتا آمده: کلیه معلمان دارای مجوز که مشغول آموزش در مقاطع مهدکودک تا کلاس دوازدهم هستند مشمول دریافت واکسن خواهند بود.

اپراتورهای عمومی، seperate، فرانسوی‌زبان، خصوصی/ مستقل/ ECS، مدارس First Nations، معلمان جایگزین، مدیران و دیگر معلمان دارای مجوز که در نقش‌های دیگر فعالیت می‌کنند، واجد دریافت واکسن هستند.

در این فاز از واکسیناسیون دستیاران آموزشی، رانندگان اتوبوس، نگهبانان و معلمان کودکان خردسال و کادر پشتیبانی نیز واکسن می‌زنند.

بنابراین تمام کارکنان برنامه‌های مجاز مراقبت از کودکان واکسن خواهند زد. ازجمله این برنامه‌ها می‌توان به daycares، out-of-school care، preschools و family day homes اشاره کرد.

آدریانا لاگرانژ وزیر آموزش آلبرتا در اینباره گفت: ما می‌دانیم برگزاری کلاس‌های حضوری مزایای بسیار زیادی برای دانش‌آموزان و متخصصان آموزشی دارد. با ارائه واکسن برای معلمان، کادر پشتیبانی مدارس، مدیران و رانندگان اتوبوس از مدارس بهتر حفاظت می‌کنیم. به این ترتیب دانش‌آموزان می‌توانند با خیال آسوده در کلاس‌ها حاضر شوند.

رزرو نوبت بصورت سیستمی انجام می‌شود و متقاضیان نیازی به ارائه مدارک استخدامی ندارند.

تا تاریخ 2 می 1,640,303 دوز واکسن COVID-19 در استان تزریق شده و 301,398 شهروند با دریافت دو دوز، ایمنی کامل در برابر COVID-19 را بدست آورده‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید