Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 6:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am

احتمال واکسیناسیون پیش از موعد کانادایی‌ها


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

مقامات فدرال از احتمال واکسیناسیون پیش از موعد شهروندان خبر دادند. بگفته دکتر هاوارد انجو معاون سازمان بهداشت عمومی، تاکنون 41 درصد شهروندان بزرگسال حداقل یک دوز واکسن را دریافت کرده‌اند.

حال افزایش ظرفیت واکسن‌ موجب تسریع روند واکسیناسیون شده است.

دنی فورتین مسئول ارشد برنامه ملی توزیع واکسن دراینباره گفت: بنظرم طی هفته‌ها و ماه‌های آینده ظرفیت واکسن‌های ارائه شده به استان‌ها و قلمروها بسیار خوب خواهد بود و احتمالا شهروندان پیش از تاریخ اعلام شده واکسن بزنند.

انجو نیز گفت: به اعتقاد من برنامه واکسیناسیون انرژی تازه‌ای گرفته و همه به روند فعلی خوشبین هستند. هدف ما رساندن هرچه سریع‌تر واکسن‌ها به واجدین شرایط است. بنظرم در مسیر درستی گام برمی‌داریم و شرایط در تابستان بهتر هم می‌شود.

در ماه می هر هفته 2 میلیون دوز واکسن فایزر به کانادا وارد می‌شود. همچنین در هفته دوم همین ماه 1 میلیون دوز واکسن مدرنا به کشور خواهد رسید.

655,000 دوز واکسن آسترازنیکا نیز از طریق برنامه کوواکس ارسال می‌گردد.

بنابراین تا پایان ماه می حدود 25 میلیون دوز واکسن خواهیم داشت.

در ماه جون واردات واکسن‌های فایزر به هفته‌ای 2.4 میلیون دوز افزایش پیدا کرده و این روند در هفته‌ها و ماه‌های آتی ادامه خواهد یافت.

برخی استان‌ها ازجمله آنتاریو و کبک واکسیناسیون تمام شهروندان بالای 18 سال را شروع کرده‌اند. همچنین مجوز تزریق واکسن فایزر برای کودکان بالای 12 سال صادر شده است.

انجو از کانادایی‌ها خواسته در اولین فرصت برای دریافت واکسن اقدام کنند. او بر لزوم رعایت نکات بهداشتی ازجمله رعایت فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک نیز تاکید کرد.

منبع: Global News


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید