Saturday, June 12, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,886
Total deaths
Updated on June 12, 2021 5:31 am
18,411
Total active cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am
1,399,716
Total confirmed cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am

دستگیری یک کشیش در کلگری به دلیل نقض قوانین کووید-۱۹


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بروز عفونت قلب پس از دریافت دوز دوم واکسن‌های mRNA

روز پنجشنبه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات‌متحده (CDC) اعلام کرد که طبق داده‌های سیستم نظارت بر ایمنی واکسن، تعداد مردان جوانی که پس...

بازگشایی استخرها و سالن‌های بدنسازی کلگری

شهرداری کلگری قصد دارد تعداد از مراکز تفریحی شهر را از هفته آینده بازگشایی کند. هم‌اکنون مرحله دوم بازگشایی‌ها در آلبرتا آغاز شده و بر...

تورنتو: بازگشایی مجدد نمایشگاه Immersive Van Gogh

همزمان با آغاز مرحله نخست بازگشایی‌ها در آنتاریو، نمایشگاه Immersive Van Gogh نیز بار دیگر از هفته آینده پذیرای شهروندان تورنتو خواهد بود. به این...

هواپیمایی Flair Airlines اولین پرواز با اولین بویینگ ۸-۷۳۷ جدید

کمپانی کاناداییِ Flair Airlines که به پروازهای بسیار ارزانش معروف است، امروز خبر داد که با ورود ۱۳ فروند بویینگ ۸-۷۳۷ جدید به خدمت،...

آلبرتا با بیشترین میزان واکسیناسیون کامل در میان استان‌های کانادا

مقامات دولت آلبرتا اعلام کردند در حال حاضر نزدیک به 16% از جمعیت این استان در برابر کووید-19 به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند. جیسون کنی...

یک کشیش و برادرش به دلیل سازماندهی گردهمایی غیرقانونی حضوری که در حال حاضر برخلاف دستورات بهداشت عمومی کلگری است، دستگیر شدند.

طبق گزارش پلیس کلگری، آرتور پاولووسکی و داوید پاولووسکی هر دو دستگیر و متهم به سازماندهی یک گردهمایی غیرقانونی شدند. بر اساس گزارش پلیس اتهامات این دو فرد شامل «درخواست، تحریک یا دعوت دیگران برای شرکت در یک گردهمایی غیرقانونی عمومی، ترویج و شرکت در یک گردهمایی غیرقانونی عمومی» می‌شود.

پاولووسکی کشیشی در کلیسای استریت در کلگری است، که به دلیل مواجهه با مقامات اجرای قانون کلگری در یک مراسم عید پاک شهرت پیدا کرد؛ او ماموران را در این مراسم نازی، کمونیست و گشتاپو خواند.

خدمات بهداشتی آلبرتا (AHS) و دادگاه Queen of Bench که برای گردهمایی‌هایی از جمله اعتراضات، تظاهرات و تجمعات برگزار می‌شود، دستورالعمل جدیدی را وضع کردند.

این دستورالعمل محدودیت‌های جدیدی را برای برگزارکنندگان مجالس به وجود می‌آورد. هم سازمان‌دهندگان و هم شرکت‌کنندگان ملزم به رعایت دستورات فعلی بهداشت عمومی مانند حفظ فاصله فیزیکی، استفاده از ماسک یا شیلد صورت و محدود کردن تعداد افراد شرکت‌کننده در این مجالس هستند.

طبق دادگاهی که روز شنبه برگزار شد، گفته می‌شود كه برگزاركنندگان این گردهمایی قوانین بهداشتی را تأیید کردند، اما ترجیح دادند كه به این رویداد ادامه دهند و الزامات مربوط به حفظ فاصله فیزیکی، پوشیدن ماسک و محدودیت تعداد شرکت‌کنندگان را نادیده گرفتند.

شخص سومی که در این گردهمایی خدمات ارائه می‌داده است نیز روز شنبه دادگاهی شد. این فرد در حال حاضر دستگیر نشده اما تحقیقات در مورد وی در جریان است.

سرویس پلیس کلگری در گزارشی می‌نویسد: «پلیس تمایل مردم را برای شرکت در گردهمایی‌های مذهبی درک می‌کند و همچنین حق اعتراضشان را به رسمیت می‌شناسد. اما با توجه به پاندمی جهانی و برای حفظ امنیت و رفاه همهٔ افراد جامعه باید به دستورات بهداشت عمومی پایبند باشیم.»

پلیس کلگری برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و ایفای نقشش در این روند از تمامی افرادی که قصد سازماندهی یا شرکت در رویدادها و گردهمایی‌های فضای باز را دارند سوال می‌پرسد تا اطمینان حاصل کند که آیا این افراد با الزامات دستورات بهداشت عمومی آشنا هستند یا خیر.

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید