Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

جریمه بیش از هزار نفر برای نقض محدودیت‌های کووید-۱۹ در تورنتو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

تیم‌های ناظر بر اجرای محدودیت‌های کووید-۱۹ در تورنتو بیش از ۱,۰۰۰ نفر را به خاطر نقض دستور ماندن-در-خانه طی ۳ هفته اخیر جریمه کرده‌اند.

اداره خدمات پلیس تورنتو (TPS) می‌گوید که از ۲۲ اپریل، افسرهای این نیرو که متشکل از ۱۶ گروه هستند، بیش از ۱,۰۰۰ تجمع را بر هم زده و ۱,۰۱۷ جریمهٔ قضایی و استانی صادر کرده‌اند.

بین ۷ تا ۱۳ مِی افسرهای پلیس ۴۰۳ جریمه تحت قوانین EMCPA و ROA صادر کرده‌اند. همچنین در هفت روز اخیر نیز ۱۱ پرونده مجرمانه علیه افراد گشوده شده است.

در یک مورد که هفتهٔ اخیر رخ داد یک میهمانی با ۱۵۰ نفر در یکی از ساختمان‌های تجاری داون‌تاون توسط پلیس تعطیل شد، ۲۴ نفر جریمه شدند و مشروبات الکلی به ارزش بیش از ۱۳,۰۰۰ دلار مصادره شد.

رَندی کارتر رییس پلیس می‌گوید: «تیم‌های ما هفته‌ای ۳۰۰ تماس می‌گیرند که واقعا عدد ناراحت‌کننده‌ای است و با وجود گزارش‌های مردمی از تعداد آن کاسته نشده است.»

افسرهای پلیس تمرکز خود روی تجمعات و پارتی‌های آپارتمانی، مکان‌های اجاره‌ای کوتاه‌مدت، میکده‌ها و رستوران‌های تعطیل را ادامه می‌دهند. تیم‌های نظارتی به طور مدام به گشت‌زنی می‌پردازند و مکان‌هایی که قبلا در آنها تجمع بوده، از جمله فضاهای باز را زیر نظر دارند.

کارتر می‌گوید: «آخر هفته هوا گرم می‌شود و من از مردم می‌خواهم که با دوستان یا خانواده تجمع نکنند. تیم‌های ما به تمام تماس‌ها پاسخ می‌دهند و نقض قوانین باعث صدور جریمه ۷۵۰ دلاری می‌شود.»

تا ۱۳ مِی، تورنتو شاهد ۱۵۹,۳۴۷ مبتلا و ۳,۲۸۸ متوفی به خاطر کووید-۱۹ بوده است.

دولت اونتاریو رسما دستور ماندن-در-خانه را تا ۲ ژوئن تمدید کرده، دستوری که ابتدا قرار بود بین ۸ اپریل تا ۱۹ مِی برقرار باشد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید