Saturday, June 12, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,886
Total deaths
Updated on June 12, 2021 4:31 am
18,411
Total active cases
Updated on June 12, 2021 4:31 am
1,399,716
Total confirmed cases
Updated on June 12, 2021 4:31 am

جریمه بیش از هزار نفر برای نقض محدودیت‌های کووید-۱۹ در تورنتو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بروز عفونت قلب پس از دریافت دوز دوم واکسن‌های mRNA

روز پنجشنبه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات‌متحده (CDC) اعلام کرد که طبق داده‌های سیستم نظارت بر ایمنی واکسن، تعداد مردان جوانی که پس...

بازگشایی استخرها و سالن‌های بدنسازی کلگری

شهرداری کلگری قصد دارد تعداد از مراکز تفریحی شهر را از هفته آینده بازگشایی کند. هم‌اکنون مرحله دوم بازگشایی‌ها در آلبرتا آغاز شده و بر...

تورنتو: بازگشایی مجدد نمایشگاه Immersive Van Gogh

همزمان با آغاز مرحله نخست بازگشایی‌ها در آنتاریو، نمایشگاه Immersive Van Gogh نیز بار دیگر از هفته آینده پذیرای شهروندان تورنتو خواهد بود. به این...

هواپیمایی Flair Airlines اولین پرواز با اولین بویینگ ۸-۷۳۷ جدید

کمپانی کاناداییِ Flair Airlines که به پروازهای بسیار ارزانش معروف است، امروز خبر داد که با ورود ۱۳ فروند بویینگ ۸-۷۳۷ جدید به خدمت،...

آلبرتا با بیشترین میزان واکسیناسیون کامل در میان استان‌های کانادا

مقامات دولت آلبرتا اعلام کردند در حال حاضر نزدیک به 16% از جمعیت این استان در برابر کووید-19 به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند. جیسون کنی...

تیم‌های ناظر بر اجرای محدودیت‌های کووید-۱۹ در تورنتو بیش از ۱,۰۰۰ نفر را به خاطر نقض دستور ماندن-در-خانه طی ۳ هفته اخیر جریمه کرده‌اند.

اداره خدمات پلیس تورنتو (TPS) می‌گوید که از ۲۲ اپریل، افسرهای این نیرو که متشکل از ۱۶ گروه هستند، بیش از ۱,۰۰۰ تجمع را بر هم زده و ۱,۰۱۷ جریمهٔ قضایی و استانی صادر کرده‌اند.

بین ۷ تا ۱۳ مِی افسرهای پلیس ۴۰۳ جریمه تحت قوانین EMCPA و ROA صادر کرده‌اند. همچنین در هفت روز اخیر نیز ۱۱ پرونده مجرمانه علیه افراد گشوده شده است.

در یک مورد که هفتهٔ اخیر رخ داد یک میهمانی با ۱۵۰ نفر در یکی از ساختمان‌های تجاری داون‌تاون توسط پلیس تعطیل شد، ۲۴ نفر جریمه شدند و مشروبات الکلی به ارزش بیش از ۱۳,۰۰۰ دلار مصادره شد.

رَندی کارتر رییس پلیس می‌گوید: «تیم‌های ما هفته‌ای ۳۰۰ تماس می‌گیرند که واقعا عدد ناراحت‌کننده‌ای است و با وجود گزارش‌های مردمی از تعداد آن کاسته نشده است.»

افسرهای پلیس تمرکز خود روی تجمعات و پارتی‌های آپارتمانی، مکان‌های اجاره‌ای کوتاه‌مدت، میکده‌ها و رستوران‌های تعطیل را ادامه می‌دهند. تیم‌های نظارتی به طور مدام به گشت‌زنی می‌پردازند و مکان‌هایی که قبلا در آنها تجمع بوده، از جمله فضاهای باز را زیر نظر دارند.

کارتر می‌گوید: «آخر هفته هوا گرم می‌شود و من از مردم می‌خواهم که با دوستان یا خانواده تجمع نکنند. تیم‌های ما به تمام تماس‌ها پاسخ می‌دهند و نقض قوانین باعث صدور جریمه ۷۵۰ دلاری می‌شود.»

تا ۱۳ مِی، تورنتو شاهد ۱۵۹,۳۴۷ مبتلا و ۳,۲۸۸ متوفی به خاطر کووید-۱۹ بوده است.

دولت اونتاریو رسما دستور ماندن-در-خانه را تا ۲ ژوئن تمدید کرده، دستوری که ابتدا قرار بود بین ۸ اپریل تا ۱۹ مِی برقرار باشد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید