Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

ممنوعیت پروازهای Air Canada از هند تمدید شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

Air Canada ممنوعیت پرواز از مبدا هند را یک ماه دیگر تمدید کرد. بنابراین تا تاریخ 22 ژوئن خبری از پروازهای هندوستان نخواهد بود. این شرکت هیچ پروازی از یا به پاکستان هم ندارد.

سخنگوی این شرکت گفت: ما ممنوعیت پروازهای هند را تا تاریخ 22 ژوئن تمدید کرده‌ایم. فرض ما این بوده که دولت کانادا نیز ممنوعیت پرواز از هند و پاکستان را تمدید خواهد کرد.

دولت فدرال در تاریخ 22 اپریل ورود پرواز از مبدا هند و پاکستان را به مدت 30 روز ممنوع اعلام کرد. این تصمیم، پس از آن که تست COVID-19 تعداد زیادی از مسافران دو کشور مثبت اعلام شد، اتخاذ گردید.

بنابر آمار رسمی، در آن تاریخ 20 درصد حجم مسافران ورودی به کانادا از مبدا هند بوده، اما بیش از 50 درصد تست‌های مثبت در مبادی ورودی متعلق به این مسافران است.

این ممنوعیت به مدت یک ماه و با هدف جلوگیری از ورود گونه B.1.617.1 COVID-19 وضع شد.

گونه جهش‌یافته مذکور اولین بار در ماه مارچ و در هند مشاهده شد. بسیاری از کارشناسان علت همه‌گیری دوباره کرونا در جنوب‌شرق آسیا را شیوع این گونه می‌دانند.

وزارت حمل‌ونقل هنوز ممنوعیت فعلی را تمدید نکرده است.

آلیسون سنت-جین، دبیر مطبوعاتی وزارتخانه، در گفت‌وگو با دیلی‌هایو گفت: تصمیم اخیر Air Canada به خواست خودشان بود. ما وضعیت شیوع COVID-19 در سرتاسر جهان را رصد کرده و در صورت نیاز مرزها را بسته و باز می‌کنیم. در مورد دو کشور هند و پاکستان نیز تحولات را از نزدیک می‌بینیم و گام‌های بعدی را براساس شواهد و توصیه‌ مقامات بهداشتی برمی‌داریم.

تاکنون 1,312,408 کانادایی به COVID-19 مبتلا شده و 24,825 نفر نیز بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید