Saturday, June 12, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,886
Total deaths
Updated on June 12, 2021 5:31 am
18,411
Total active cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am
1,399,716
Total confirmed cases
Updated on June 12, 2021 5:31 am

هزار فرصت شغلی جدید با بازگشایی دفتر کانادایی Mphasis در کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بروز عفونت قلب پس از دریافت دوز دوم واکسن‌های mRNA

روز پنجشنبه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات‌متحده (CDC) اعلام کرد که طبق داده‌های سیستم نظارت بر ایمنی واکسن، تعداد مردان جوانی که پس...

بازگشایی استخرها و سالن‌های بدنسازی کلگری

شهرداری کلگری قصد دارد تعداد از مراکز تفریحی شهر را از هفته آینده بازگشایی کند. هم‌اکنون مرحله دوم بازگشایی‌ها در آلبرتا آغاز شده و بر...

تورنتو: بازگشایی مجدد نمایشگاه Immersive Van Gogh

همزمان با آغاز مرحله نخست بازگشایی‌ها در آنتاریو، نمایشگاه Immersive Van Gogh نیز بار دیگر از هفته آینده پذیرای شهروندان تورنتو خواهد بود. به این...

هواپیمایی Flair Airlines اولین پرواز با اولین بویینگ ۸-۷۳۷ جدید

کمپانی کاناداییِ Flair Airlines که به پروازهای بسیار ارزانش معروف است، امروز خبر داد که با ورود ۱۳ فروند بویینگ ۸-۷۳۷ جدید به خدمت،...

آلبرتا با بیشترین میزان واکسیناسیون کامل در میان استان‌های کانادا

مقامات دولت آلبرتا اعلام کردند در حال حاضر نزدیک به 16% از جمعیت این استان در برابر کووید-19 به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند. جیسون کنی...

شرکت Mphasis دفتر کانادایی خود را در کلگری بازگشایی می‌کند. به این ترتیب طی 24 ماه آینده 500 تا 1,000 شغل جدید در بخش تکنولوژی آلبرتا ایجاد خواهد شد.

این شرکت که دفتر اصلی آن در شهر بانگالور هند واقع است ارائه‌‌ کننده راه‌حل‌های تکنولوژیک بوده و در زمینه خدمات cloud و cognitive و تخصص دارد. مشتریان Mphasis در حوزه‌های گوناگون چون بانکداری و سرمایه، بیمه، بهداشت و سلامت، علوم زیستی، پرداخت، اقامت، انرژی و تاسیسات، ارتباطات، گردشگری و حمل‌ونقل فعالیت می‌کنند.

مقامات Mphasis روز چهارشنبه از آغاز همکاری استراتژیک با دانشگاه کلگری و دولت آلبرتا نیز خبر دادند.

نخست‌وزیر جیسون کنی در اینباره گفت: دولت استانی می‌کوشد تا بهترین محیط اشتغالزایی در کانادا را ایجاد کند. ما صمیمانه از ورود Mphasis به آلبرتا استقبال می‌کنیم. استراتژی جدید ما در رابطه با موسسات آموزش عالی و برنامه‌های آموزش شغلی به افزایش ظرفیت اشتغال نیروی کار ماهر در استان، بهبود وضعیت اقتصادی و رشد بخش تکنولوژی خواهد انجامید. Mphasis تکنولوژی روز دنیا و سرمایه را به استان می‌آورد.

دانشگاه کلگری نیز با همکاری Mphasis یک تجربه‌ یادگیری AI با قابلیت شخصی‌‌سازی را توسعه می‌دهد. بگفته Calgary Economic Development این قابلیت در آینده تجاری‌سازی شده و در حوزه آموزش استفاده می‌شود.

اد مک‌کالی رئیس دانشگاه کلگری در اینباره گفت: این شروع برنامه‌ای بزرگ است. امروزه تکنولوژی‌های کوانتوم به داستان‌های علمی و تخیلی شباهت دارند، اما در آینده بسیار سودآور خواهند بود.

این غول تکنولوژی دارای دفتر منطقه‌ای در Mississauga بوده که بهمراه 18 دفتر دیگر در ایالات‌متحده پروژه‌های آمریکای شمالی را مدیریت می‌کنند. شکی نیست که انتقال دفتر کانادایی شرکت به کلگری موجب تقویت صنعت تکنولوژی آلبرتا خواهد شد.

ناهید ننشی شهردار کلگری در واکنش به این خبر گفت: تصمیم Mphasis برای انتقال دفتر کانادایی خود به کلگری نشانگر پیشرفت و افزایش شهرت جهانی شهرمان بعنوان یک اکوسیستم نوظهور تکنولوژی است. ماموریت سال گذشته ما در هند فرصتی برای مذاکره با Mphasis و شروع همکاری را فراهم کرد.

پیش از این شرکت Infosys که در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کند نیز از قصد خود برای توسعه فعالیت در کلگری خبر داده بود. این تصمیم به ایجاد 500 شغل در سه سال آینده خواهد انجامی.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید