Saturday, July 31, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,598
Total deaths
Updated on July 31, 2021 4:05 pm
6,586
Total active cases
Updated on July 31, 2021 4:05 pm
1,430,825
Total confirmed cases
Updated on July 31, 2021 4:05 pm

همه چیز درباره لاتاری ۳ میلیون دلاری واکسیناسیون در آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

همانطور که دیروز در پیکوبینو خواندید، آلبرتا سه جایزهٔ یک میلیون دلاری و چند جایزه دیگر برای شهروندانی در نظر گرفته که طی تابستان واکسینه می‌شوند.

طرح تشویقی Open for Summer Lottery اجرا می‌شود تا مردم هر چه زودتر واکسن کووید-۱۹ را بزنند و همه افراد ۱۸ سال به بالا در آن شانس برنده شدن دارند.

دو هفته پس از آنکه نرخ واکسیناسیون استان از ۷۰٪ عبور کند، «برنامه بازگشایی تابستانی آلبرتا» وارد فاز ۳ می‌شود که در آن تمام محدودیت‌های فعلی از فعالیت‌های گروهی و عمومی برداشته می‌شوند.

نخست وزیر آلبرتا، آقای جیسون کنی می‌گوید: «ما می‌خواهیم مردم آلبرتا دلیلی اضافه برای دریافت واکسن داشته باشند و این برنامه لاتاری یک انگیزه مضاعف است تا هر چه زودتر دوز دوم را هم بگیرند.»

«من همه را تشویق می‌کنم که برای نجات جان یکدیگر و محافظت از جامعه و بازگشت به وضع عادی، واکسینه شوند.»

اولین جایزه ۱ میلیون دلاری در دسترس کسانی است که حداقل یک دوز واکسن را بگیرند. اما برای اینکه در قرعه‌کشی دو جایزه ۱ میلیون دلاری دیگر هم شرکت داده شوید، باید حتما دوز دوم را دریافت کنید.

البته افرادی که واکسنِ تَک‌دوزیِ J&J را زده باشند نیز به طور خودکار در هر سه قرعه‌کشی شانس پیروزی دارند، بدون اینکه نیازی به تزریق دوز دوم از واکسن‌های دیگر باشد.

برای شرکت در این لاتاری می‌توانید ثبت نام آنلاین انجام دهید تا خودکار در هر سه قرعه‌کشی شرکت کنید.

ثبت‌نام برای اولین قرعه‌کشی یک هفته پس از عبور نرخ واکسیناسیون استان از ۷۰٪ متوقف می‌شود و برندهٔ ماه جولای همزمان با آغاز فاز سوم Open for Summer Plan انجام خواهد شد.

دومین قرعه‌کشی ۱ میلیون دلاری در ۲۴ آگوست برگزار می‌شود و سومی هم در ۲۳ سپتامبر.

دولت آلبرتا می‌گوید که جوایز غیرنقدی دیگری هم بین ۱۴ ژوئن تا ۳۰ سپتامبر رونمایی خواهد کرد و قرعه‌کشی آنها نیز در همان فاصله برگزار می‌شود.

افرادی که قرعه به نامشان در آید بایستی مدرک اثبات واکسیناسیون خود را ارائه کنند تا جایزه‌شان واریز شود، بدون داشتن مدرک خبری از ۱ میلیون دلار نیست!

تا ۱۳ ژوئن حدود ۶۸.۷٪ از شهروندان مشمولِ آلبرتا حداقل با یک دوز واکسینه شده‌اند، و ۲۰.۲٪ از آنها نیز دو دوز دریافت کرده‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید