Thursday, September 16, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,310
Total deaths
Updated on September 16, 2021 12:23 pm
42,677
Total active cases
Updated on September 16, 2021 12:23 pm
1,561,113
Total confirmed cases
Updated on September 16, 2021 12:23 pm

صدور مجوز برای قایق‌رانی و ورزش‌های آبی در پارک ملی بنف


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آلبرتا: اعلام مقررات و محدودیت‌های کرونایی جدید

آلبرتا برنامه تاییدیه واکسیناسیون و محدودیت‌های کرونایی جدید خود را همزمان با افزایش آمار مبتلایان COVID-19، اجرا می‌کند. عصر چهارشنبه نخست‌وزیر جیسون کنی، تایلر شاندرو...

بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان‌قیمت 2021

هنگام خرید لپ‌تاپ ارزان‌قیمت باید با نبود برخی قابلیت‌ها کنار آمد، اما این بمعنای آن نیست که محصول نهایی ارزش مبلغ پرداختی را نخواهد...

رستوران‌های آلبرتا برای سرویس‌دهی در محیط سرپوشیده ملزم به رعایت قوانین جدید استانی‌اند

مقامات آلبرتا از به‌روزرسانی محدودیت‌های جدید کووید-۱۹ در مورد بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان خبر دادند که از هفته آینده اجرا می‌شوند. در کنفرانس خبری...

مشارکت بیش از 5.7 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام انتخابات

براساس آخرین آمار انتخابات کانادا، در حالی که کمتر از یک هفته به انتخابات فدرال باقی مانده است، 5.78 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام...

اسپیس‌اکس اولین فضاپیما با خدمه غیرحرفه‌ای را به فضا فرستاد

راکت اسپیس اکس با چهار مسافر غیرحرفه‌ای خود که شامل یک مدیر شرکت تجارت الکترونیک میلیاردر و سه شهروند عادی بود از فلوریدا راهی...

افرادی که قصد دارند در آب‌های بنف فعالیت‌هایی نظیر قایق‌رانی، پدل‌بورد، ماهیگیری و یا فعالیت‌های تفریحاتی دیگری داشته باشند در حال حاضر نیاز به مجوز دارند.

آژانس Parks Canada برای جلوگیری از گسترش گونه‌های مهاجم آبزی مضر مانند صدف‌های دوکفه‌ای سیاه و میکسوسپور انگلی که باعث شیوع بیماری گرداب می‌شوند اقدامات جدیدی را در پارک ملی بنف اعمال کرده است.

ساکنان و بازدیدکنندگان برای راه‌اندازی شناورهای غیرموتوری نظیر کانو، کایاک، قایق‌های بادی، پدل‌بورد و دیگر ادوات مربوط به آب در تمامی نقاط آب‌های پارک بنف نیاز به مجوز خود اظهاری دارند. قوانین پارک‌های ملی Yoho و Kootenay نیز به همین ترتیب اجرا می‌شود.

برای دریافت مجوز از طریق وبسایت Parks Canada اقدام کنید. شما می‌توانید مناطق مخصوص کمپ و مناطق راه‌اندازی قایق‌ها و همچنین مسیرها را در وبسایت مشاهده کنید. مجوزها رایگان صادر می‌شوند اما برای هر بار استفاده باید آنها را تمدید کنید. براساس این وبسایت افراد برای دریافت مجوز باید متعهد شوند که از وسایل نقلیه موتوری و تجهیزات تفریحی آبی ذکر شده در فرم استفاده نمی‌کنند.

شرایط استفاده از تجهیزات: تجهیزات حداقل باید 48 ساعت پس از استفاده در بریتیش کلمبیا، آلبرتا، یوکان و سرزمین‌های شمال غربی مورد استفاده قرار بگیرند. این قانون برای ایالات متحده و استان‌های دیگر، به جز استان‌های یاد شده، 30 روز است.

بازدیدکنندگان باید گل، شن و ماسه و اجسام  گیاهی و حیوانی را از وسایل نقلیه آبی و تجهیزاتشان تمیز کنند. همچنین درین کولر، سطل‌ها و دیگر قسمت‌هایی که ممکن است در آن آب ذخیره شده باشد را تخلیه کنند.

بازدیدکنندگان و ساکنان پس از انجام موارد ذکر شده باید تاریخ مجوز را مشخص کنند، فرم را امضا کرده و نام پهنه آبی را در مجوز ذکر کنند. همچنین بازدیدکنندگان ملزم به تکمیل نظرسنجی در قسمت پایین مجوز هستند، پس از تکمیل آن قسمت را جدا کنند و در جعبه مخصوصی که در ایستگاه قرار دارد بیندازند.

تنها پهنۀ آبی در بنف که قایق‌های موتوری گازی یا الکتریکی مجاز به تردد در آن هستند Lake Minnewanka است و افرادی که قصد دارند شناور موتوری خود را وارد Minnewanka بکنند باید پیش از راه‌اندازی تجهیزات خود مدارک مرتبط به بازرسی استانی کشتی‌ها یا Parks Canada را همراه داشته باشند.

گواهی بازرسی قایق‌های موتوری را می‌توانید در ایستگاه بازرسی کشتی‌های آبی Parks Canada واقع در جادۀ Lake Minnewanka که در 6 کیلومتری شهر بنف قرار دارد تهیه کنید. همچنین می‌توانید با شماره‌های 2628-336-855-1 (BOAT) تماس بگیرید تا از مکان سایر ایستگاه‌های بازرسی استان اطلاع پیدا کنید.

فهرست کامل شناورها و تجهیزاتی که در پارک‌های ملی Banff، Kootenay، Yoho به مجوز نیاز دارند در زیر آمده است.

 • Canoes
 • Fishing gear
 • Inflatables
 • Kayaks
 • Kiteboards
 • Paddles
 • Rowboats
 • Stand-up paddleboards
 • Waders and lifejackets
 • Wading boots
 • Wetsuits
 • Windsurfers

در وبسایت Parks Canada اعلام شده است افرادی که از مقررات پارک‌های ملی پیروی نکنند تا سقف 25‌هزار دلار جریمه نقدی خواهند شد.

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید