Monday, October 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

بیش از 600 جایزه مرتبط با کلگری استمپید در قرعه‌کشی واکسن آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه...

ارسال داده‌های آزمایشگاهی واکسن کووید-19 Pfizer مخصوص کودکان به سازمان بهداشت کانادا

شرکت داروسازی Pfizer داده‌های اولیه خود را در خصوص میزان ایمنی و تأثیر واکسن کووید-۱۹ بر روی کودکان 5 تا 11 سال به سازمان...

قانون جدید آلبرتا برای جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها

دولت آلبرتا به منظور جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان مقررات جدیدی را وضع خواهد کرد که انتظار می‌رود...

آلبرتا جوایز بیشتری را به قرعه‌کشی واکسن کووید-19 اضافه کرده است. دولت استانی اعلام کرد بیش از 600 جایزه مرتبط با کلگری استمپید در اولین قرعه‌کشی برنامه Open for Summer افزوده شده است.

این جوایز شامل بلیط ورودی خانوادگی، بلیط اسب سواری، بلیط تماشای rodeo  و بلیط کنسرت و نمایش و بسیاری موارد دیگر می‌شود. مرحله سوم برنامه Open for Summer آلبرتا در تاریخ 1 جولای اجرا می‌شود و برندگان لاتاری هم در همین روز اعلام خواهند شد.

استیو مک‌دونا، رئیس و مدیرعامل کلگری استمپید در بیانه‌ای اعلام کرد: «به احترام افرادی که از فرصت واکسیناسیون خود استفاده کرده‌اند، کلاه از سر برمی‌دارم. مشتاقانه منتظریم در ماه جولای با خیال راحت از جامعه خود در استمپید استقبال کنیم و با دوستان و همسایگانمان ارتباط برقرار کنیم، بخندیم و با هم خاطرات جدیدی بسازیم.»

برای قرعه‌کشی مشارکتی واکسن و کلگری استمپید 635 جایزه در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر می‌شود:

بسته‌های خانوادگی

  • 50 برنده برای دو بزرگسال و دو کودک 2 بلیط Ride & Play و بلیط ورودی دریافت خواهند کرد
  • 150 برنده فقط بلیط ورودی برای دو بزرگسال و دو کودک دریافت خواهند کرد

بسته‌های سرگرمی

  • 25 برنده بلیط ورودی و بلیط اجرای بعدازظهر rodeo دریافت خواهند کرد
  • 25 برنده بلیط ورودی و بلیط اجرای عصرانه rodeo دریافت خواهند کرد
  • 10 برنده بلیط ورودی و بلیط Nashville North Buck the Line دریافت خواهند کرد

پذیرش عمومی

  • 125 برنده چهار بلیط ورودی دریافت خواهند کرد
  • 250 برنده دو بلیط ورودی دریافت خواهند کرد

پیش از این هم مقامات دولتی از برگزاری قرعه‌کشی سه جایزۀ یک میلیون دلاری و 40 بسته مرتبط با سفر در قرعه‌کشی واکسن خبر داده بودند.

افرادی که دوز اول واکسن خود را دریافت کنند واجد شرایط ثبت نام در اولین قرعه‌کشی 1 میلیون دلاری و قرعه‌کشی بسته‌های تفریحاتی کلگری استمپید خواهند شد.

افرادی که دوز دوم واکسن خود را دریافت کنند نیز در دو قرعه‌کشی 1 میلیون دلاری دیگر که در ماه آگوست و سپتامبر برگزار می‌شود شرکت خواهند کرد.

در قرعه‌کشی ماه آگوست 40 جایزه مرتبط با سفر وجود خواهد شد. این جوایز شامل بسته‌های اقامت یک هفته‌ای در یک استراحتگاه Uall لوکس و پروازهای داخلی و بین‌المللی شرکت‌های هواپیمای WestJet و Air Canada می‌شود.

واجدین شرایط برای ثبت نام در قرعه‌کشی‌‌ها باید به صورت آنلاین اقدام کنند و تا 24 جون اولین دوز واکسن خود را دریافت کرده باشند. آلبرتایی‌ها برای شرکت در قرعه‌کشی دوم باید دوز دوم واکسن را قبل از 24 آگوست دریافت کنند و یا برای شرکت در قرعه‌کشی سوم تا 23 سپتامبر دوز دوم واکسن را دریافت کرده باشند.

واجدین شرایط برای شرکت در تمامی قرعه‌کشی‌ها فقط یک بار نیاز به ورود دارند. برندگان نیز برای دریافت جوایز خود نیاز به اثبات واکسیناسیون خواهند داشت.

براساس اطلاعات دولت استانی تاکنون بیش از 1,5 میلیون آلبرتایی برای لاتاری Open for Summer ثبت نام کرده‌اند.

بیش از 70,6% از ساکنین واجد شرایط آلبرتا اولین دوز واکسن کووید-19 خود را دریافت کرده‌‎اند، از این تعداد 26,8% از جمعیت با دو دوز به طور کامل واکسینه شده‌اند.

 

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید