Friday, January 21, 2022

Click here CANADA COVID-19 Statistics

290,528
Total active cases
Updated on January 21, 2022 7:49 pm
2,889,454
Total confirmed cases
Updated on January 21, 2022 7:49 pm

آلبرتا: با واکسیناسیون کووید، ۱۰۰ دلار دریافت کنید


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آلبرتایی‌های واجد شرایط دریافت واکسن هم‌اکنون می‌توانند برای اولین دوز واکسن کووید-۱۹ خود یک کارت نقدی ۱۰۰ دلاری دریافت کنند.

بر اساس اعلامیه دولت، از ۳ سپتامبر تا ۱۴ اکتبر، به آلبرتایی‌های ۱۸ سال به بالا که دوز اول واکسن کووید-۱۹ را دریافت می‌کنند یک کارت تشویقی به مبلغ ۱۰۰ دلار اهدا می‌شود.

آلبرتایی‌های می‌توانند پس از انجام واکسیناسیون به alberta.ca/VaccineDebitCard مراجعه کنند و برای دریافت کارت نقدی به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

شرکت خدمات مالی و بانکداری کانادایی CIBC مسئول توزیع این کارت‌های نقدی است. اولین ۱۵هزار فردی که برای واکسیناسیون اقدام کنند کارت خود را در ماه اکتبر و دیگر واجدین شرایط در ماه‌های نوامبر و دسامبر کارت‌های ۱۰۰ دلاری را دریافت خواهند کرد.

تایلر شندرو، وزیر بهداشت، طی بیانیه‌‌ای اعلام کرد با بررسی نتایج واکسیناسیون در آلبرتا به این نتیجه دست یافته‌اند که واکسن‌ بهترین محافظت را در برابر کووید-۱۹ ایجاد می‌کند. وی در ادامه از اهدای کارت‌های نقدی ۱۰۰ دلاری به عنوان انگیزه‌ای برای دریافت واکسن یاد کرد.

از روز پنجشنبه، ۷۸.۹٪ از مردم واجد شرایط در آلبرتا حداقل یک دوز واکسن کووید-۱۹ دریافت کرده‌اند و ۷۰.۹٪ از واجدین شرایط نیز با هر دو دوز به طور کامل واکسینه شده‌اند.

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید