Tuesday, July 23, 2024
33.7 C
Calgary

مرتفع‌ترین پل معلق کانادا: جاذبه‌ای که باید از آن بازدید کرد

عضویت در خبرنامه

آخرین مطالب پیکوبینو

اگر به دنبال هیجان هستید و یا می‌خواهید از پیاده‌روی در طبیعت لذت ببرید به شما پیشنهاد می‌کنیم از پل Golden Skybridge در بریتیش کلمبیا بازدید کنید.

در حالی که پل‌ها جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیری هستند، مرتفع‌ترین پل معلق کانادا که در بهار امسال افتتاح شده است گزینه‌های بیشتری را برای دیدن و انجام دادن به شما ارائه می‌دهد.

پل Golden Skybridge در حقیقت دو پل است! ارتفاع یکی از پل‌ها ۱۳۰ متر و طولش ۱۴۰ متر است و پل دومی دارای ۸۰ متر ارتفاع و ۱۳۰ متر طول است. این دو پل تنها پل‌های معلق کانادا هستند که باعث شده‌اند شهر کوچکی که به عنوان جایگاه دریافت بنزین در سفرهای جاده‌ای استفاده می‌شد در حال حاضر به یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری تبدیل شود.

پل Golden Skybridge در میانه راه بین شهرهای بنف در آلبرتا و ریولستوک در بریتیش کلمبیا قرار دارد و باعث شده است ساکنان هر دو استان به این منطقه سفر کنند.

در این مکان یک مسیر برای بالا رفتن از درختان با طناب، یک زمین بازی کودکان با پل‌های معلق مینیاتوری، زیپ‌لاین و یک حیاط برای استراحت و تماشای طبیعت خیره‌کننده وجود دارد.

علاوه بر جاذبه‌های ذکر شده، قرار است در اواخر ماه آگوست یک مسیر زیپ‌لاین در ارتفاع ۴۶۰ متری و در سراسر دره و پل‌ها افتتاح شود که تجربه فوق‌العاده‌ای را برای طرفداران هیجان به ارمغان خواهد آورد. بعد از احداث زیپ‌لاین قرار است بانجی‌ جامپینگ نیز به منطقه اضافه شود.

ساختمان ورودی این جاذبه از بزرگراه Trans Canada تنها چند دقیقه با خودرو فاصله دارد. در اطراف ساختمان ورودی یک حیاط و کافه در فضای باز وجود دارد که مکانی مناسب برای استراحت قبل و بعد از سفر محسوب می‌شود. از دیگر امکانات این مکان می‌توانیم به میزهای‌ پیک‌نیک سراسر حیاط، یک کامیون فروش غذا و همچنین یک استیج برای کنسرت‌های موسیقی که در طول تابستان برگزار می‌شوند اشاره کنیم.

در حال حاضر، Golden Skybridge برای تعدادی از رویدادهای خاص مجوز موقت سرو مشروبات الکلی دریافت می‌کند تا به مهمانان بزرگسال اجازه دهد در حین شرکت در برنامه‌های زنده از یک یا دو نوشیدنی لذت ببرند. همچنین پارک برای آسایش بزرگسالانی که پس از یک ماجراجویی پرآدرنالین نیاز به الکل دارند در تلاش است مجوز دائمی سرو مشروبات الکلی را دریافت کند.

پل‌های معلق که بر روی رودخانه‌ای در یک دره عمیق با یک آبشار به ارتفاع ۶۱ متر قرار گرفته‌اند، منظره‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از رشته ‌کوه‌های کلمبیا و راکی خلق می‌کنند. گردشگران سه کیلومتر در پارک پیاده‌روی می‌کنند، از روی هر دو پل معلق می‌گذرند و در سکوهای جاسازی شده برای تماشای مسیر توقف می‌کنند.

مجموعه Pursuit به دلیل مالکیت و اجرای FlyOver Canada در Canada Place واقع در مرکز ونکوور و FlyOver Iceland در ریکیاویک، شناخته می‌شود. قرار است جاذبه‌های جدید FlyOver در اواخر امسال در لاس‌وگاس و در اواخر سال ۲۰۲۳ در تورنتو افتتاح شوند.

از دیگر جاذبه‌های خارج از این منطقه که در مجموعه Pursuit قرار دارند می‌توانیم به Banff Gondola، Columbia Icefield Skywalk، کشتی‌های Lake Minnewanka و Maligne Lake و چند هتل و اقامتگاه اشاره کنیم.

منطقه گردشگری پل‌های معلق Golden Skybridge بین ماه‌های جون و اکتبر سال ۲۰۲۱ باز خواهد بود. هزینه بلیط‌ این مجموعه برای بزرگسالان ۳۴ دلار و برای کودکان ۱۷ دلار است.

اگر در سفرهای بعدی خود از مسیر بین آلبرتا و بریتیش کلمبیا می‌گذرید حتما از Golden Skybridge بازدید کنید و از مناظر باورنکردنی، ماجراجویی‌های پرآدرنالین و همچنین پیاده‌روی آرامش‌بخش در میان درختان لذت ببرید.

 

 

منبع: Dailyhive