Monday, June 24, 2024
22.1 C
Calgary

کانادا صاحب یکی از بهترین هتل‌های دنیا برای 2023

عضویت در خبرنامه

آخرین مطالب پیکوبینو

براساس اعلام Conde Nast Traveler یکی از زیباترین و بکرترین مجموعه‌های اقامتی و تفریحی کانادا در بین بهترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های جهان قرار گرفته است.

این بررسی بخشی از Gold List of 2023 بوده که برای تهیه آن ویراستارها به پرسش “از نظر شما بهترین محل برای اقامت کجاست؟” پاسخ می‌دهند.

ازجمله هتل‌ها و اقامتگاه‌های پیشنهادی در این بررسی Clayoquot Wilderness Lodge در Vancouver Island بریتیش‌کلمبیا بوده است.

بگفته CN Traveler این مجموعه اقامتگاهی عالی در ساحل اقیانوس آرام با حال و هوای سافاری و حیات‌وحش آفریقایی است.

این اقامتگاه هنگام تاسیس بسیار مدرن و آینده‌نگرانه بوده و در سال 1995 وارد لیست UNESCO-designated Clayoquot Sound Biosphere Reserve شده است.

در توضیحات ویراستارهای CN Traveler چنین آمده: “این هتل تنها با قایق، هلیکوپتر یا هواپیمای آبی قابل دسترس بوده و 25 چادر برزنتی آن با الگو از کمپ‌های کاوشگران طراحی شده تا حس و حال اقامتگاه‌های جویندگان طلا را تداعی کنند. اقامت در این مجموعه به مهمان‌ها اجازه می‌دهد با طبیعت و درون خود ارتباط برقرار کرده و به بهترین شکل از دنیای دیجیتال و شلوغی‌های آن دور شوند.”

این مجموعه از زمان شروع به کار رویکردی احیاکننده به گردشگری داشته تا علاوه بر بازسازی محیط اطراف به بهبود کیفیت زندگی جوامع محلی کمک کند.

برای اقامت در این چادرهای تماشایی در دل طبیعت بکر باید از همین الان برنامه‌ریزی کنید. هزینه هر شب اقامت در چادرها برای دو نفر 2,900 دلار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

منبع: Daily Hive