Tuesday, July 23, 2024
32.9 C
Calgary

معرفی جشنواره‌های غذای کلگری در هفته جاری

عضویت در خبرنامه

آخرین مطالب پیکوبینو

در هفته جاری می‌توان صبحانه‌های خوشمزه، انواع غذاهای خیابانی و برخی از بهترین خوراکی‌های ممکن را در جشنواره‌های مختلف که در سطح شهر کلگری برگزار می‌شوند، میل کرد. در این مطلب با بهترین آن‌ها آشنا می‌شویم.

Cowboys BBQ Cook-Off

این رقابت جذاب به میزبانی شف آندره راش برگزار می‌شود. در این رویداد انواع باربیکیو همراه با پنیرهای لذیذ سرو می‌شوند. پس اگر اهل کباب هستید آن را از دست ندهید.

زمان: ۱۱ جولای

آدرس: Cowboys

بلیت: ۲۹.۹۹ دلار برای هر نفر، خرید آنلاین

بازار شبانه اینگلوود

بازار شبانه اینگلوود محل عرضه صنایع دستی مانند پوشاک و آیتم‌های دکوراتیو است. آبجو گاردن، غذاهای خیابانی و اجرای موسیقی زنده بخشی از جاذبه‌های آن هستند.

زمان: ۱۲ جولای

آدرس: 10th Avenue and 10th Street SE, Calgary

بلیت: رایگان

تور Dim Sum و Chinatown

در این تور پیاده‌روی می‌توانید به رستوران‌های محله چینی‌ها بروید و انواع غذاها مانند دامپلینگ، نودل و برنج چینی را میل کنید.

زمان: ۱۳ جولای

آدرس: Chinese Cultural Centre Cuisine – 197 1st Street SW, Calgary

بلیت: ۳۸.۶۱ دلار برای هر نفر، خرید آنلاین

کلاس آموزش کوکتل استمپید

در این کلاس با چگونگی تهیه انواع کوکتل‌ها مانند مارگاریتای آناناس و چای توت‌فرنگی سرد آشنا می‌شوید. بنابراین حتما از این فرصت جذاب استفاده کنید.

زمان: ۱۳ جولای

آدرس: Two Rivers Distillery – 453 42nd Avenue SE, Calgary

هزینه: ۳۳.۲۸ دلار برای هر نفر، بلیت آنلاین

Banffchella

اگر می‌خواهید ناهار را در رستوران Vermilion Room میل کنید به Banffchella بروید. گل‌آرایی‌ بی‌نظیر، سرو کوکتل‌های متنوع و انجام انواع بازی‌ها برخی از جذابیت‌های این رویداد هستند.

زمان: تا ۲۹ آگوست

آدرس: Fairmont Banff Springs – 405 Spray Avenue, Banff

جشنواره استمپید

بدون شک صبحانه‌های رایگان جشنواره استمپید بهترین گزینه برای شروع روزهای آتی هستند. علاوه بر این می‌توانید انواع غذاهای خوشمزه که در بخش‌های مختلف این رویداد سرو می‌شوند را نیز امتحان کنید.

زمان: ۵ تا ۱۴ جولای

آدرس: Stampede Park – 1410 Stampede Trail SE, Calgary

هزینه: ۲۵ دلار برای هر نفر

Banded Peak Brewery Tour

اگر می‌خواهید با معروف‌ترین تولیدکنندگان آبجو در کلگری و فرآیند تولید این نوشیدنی‌ پرطرفدار آشنا شوید، این تور را از دست ندهید. شما می‌توانید آبجوهای مختلف را تست کرده و لحظات شادی را تجربه کنید.

زمان: هر شنبه

آدرس: #119 – 519 34th Avenue SE, Calgary

بلیت: ۲۷.۹۶ دلار برای هر نفر، خرید آنلاین

Calgary Food Bike Tour

این تور دوچرخه سواری از چشم‌اندازهای طبیعی و بهترین رستوران‌های کلگری دیدن می‌کند. شما می‌توانید با دوچرخه شخصی یا کرایه‌ای در آن شرکت کرده و خوشمزه‌ترین غذاها را میل کنید.

منبع: Daily Hive