افتتاح یک رستوران ایتالیایی جدید در محله S.W. کلگری

رستوران‌های سطح شهر کلگری با شروع رکود اقتصادی یکی پس از دیگری بسته شدند و در حال حاضر تنها تعدادی از بهترین‌های آن‌ها باقی مانده‌ است.

با شروع به کار سامانه DoorDash و  Skip The Dishes بسیاری از شهروندان در خانه و از روی کاناپه غذا خود را سفارش می‌دهند. با این اپلیکیشن سفارش غذای مورد علاقه به راحتی امکان‌پذیر است شما میتوانید از رستوران خانه کباب کلگری و دیگر دستوران‌های ایرانی سراسر کانادا غذا سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید اما دیگر از حضور در محیط یک رستوران دلنشین محروم خواهید شد.

رستوران‌های ایتالیایی باکیفیت و بسیاری مانند Rea در northeast، Buon Giorno در 17th و Centini در downtoen وجود دارند. حال شاهد افتتاح یک رستوران باکیفیت و جدید دیگر در Aspen Landing هستیم.

لنس هورچوبایز با بررسی رستوران‌های سطح شهر کلگری تصمیم به بازگشایی یک محل جدید با قیمت‌هایی مناسب و رقابتی همراه با غذاهای خوشمزه ایتالیایی و نوشیدنی‌های گوارا گرفته است.

رستوران Allora در محل قدیمی رستوران Redeater Grill افتتاح شده و هنگام طلوع و غروب آفتاب دارای منظره بسیار زیبایی است.

لنس می‌گوید مواد اولیه رستوران یا از منابع محلی تهیه می‌شود و یا مستقیما از ایتالیا برای آن‌ها ارسال می‌کنند.

پیش‌غذای Allora شامل غذاهای گوناگونی مانند ricotta همراه با روغن زیتون و نمک دریایی، بوراتا همراه با گوجه‌های سرخ شده خوشمزه و سس وینکوتو، و ماهی تن بسیار لذیذ ahi crudo همراه با مرکبات، فلفل، تربچه و رازیانه است.

Meatball های رستوران نیز همراه با گوجه San Marzano و پارمزان رجیانو به شدت ارزش امتحان کردن را دارند.

قیمت‌های این رستوران نیز بسیار منطقی است. استیک Alberta lamb، اسپاگتی و خوراک صدف Allora بین 13 تا 19 دلار قیمت دارند. خوراک قارچ ریزوتو کبابی رستوران هم بسیار ارزان بوده و 9 تا 16 دلار است.

پیتزاهای این رستوران هم حرف ندارد. نان ترد این پیتزا همراه با سالومی، فونگی، پولو و کارچوفو تجربه یک غذای ایتالیایی حسابی خواهند بود.

سفارش چیکن پارم نیز شما را پشیمان نخواهد کرد. اگر عاشق پاستا هستید می‌توانید کاربونارا، بلونیز، لازانیا و حتی بچیکن راویولی را در منوی Allora پیدا کنید.

بعد از خوردن غذای اصلی دسرهای شیرین و چشم‎‌نوازی مانند چیزکیک ماسکارپونه، ترامیسوی ایتالیایی، بشقاب سیتروس سمیفریدو و فیاسکو گلاتو انتظار شما را می‌کشند. نوشیدنی‌های مختلفی از انواع میوه‌ای و کلاسیک گرفته تا آبجوهای مختلف را نیز می‌توانید در Allora سفارش دهید.

این رستوران در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 دقیقه ظهر تا 11 شب، در روزهای جمعه و شنبه از ساعت 11:30 دقیقه ظهر تا 1 شب، و در روز یکشنبه از 11:30 دقیقه ظهر تا 10 شب باز است.

برای رزرو میز می‌توانید با شماره 6731-686-403 تماس بگیرید. رستوران Allora در 326 Aspen Landing S.W. Unit 114 واقع شده است.

منبع: calgarysun

عضویت در خبرنامه


پاسخ دهید به این دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید