Wednesday, January 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,266
Total deaths
Updated on January 20, 2021 6:20 am
71,055
Total active cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am
719,751
Total confirmed cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am

پیشنهاد بودجه 30 میلیون دلاری NDP برای کاهش کرایه BC Ferries

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

دانستنی‌های خواندنی درباره گرگ‌ها

گرگ‌ها حیوانات بسیار اجتماعی هستند که در گروه‌هایی بنام pack زندگی می‌کنند. این گروه‌ها معمولا از یک گرگ نر و ماده بالغ و فرزندانشان...

رویدادهای نجومی و ماموریت‌های فضایی سال 2021

سال 2020 پر از اتفاقات تلخ بود. در این بین مناظر حیرت‌انگیز ستاره دنباله‌دار NEOWISE و نزدیک شدن سیارات مشتری و زحل گاهی نگاه‌ها...

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

رهبر حزب NDP جاگمیت سین پیشنهاد کرده تا بودجه فدرال کشتی‌های فعال در بریتیش‌کلمبیا 30 میلیون دلار افزایش پیدا کند. او معتقد است که این کار باعث خواهد شد تا کرایه این کشتی‌ها برای خانواده‌هایی که مجبور هستند به طور روزانه از آن‌ها استفاده کنند، کاهش یابد.

سین بر روی عرشه یکی از این کشتی‌ها که از ویکتوریا به ونکوور حرکت می‌کرد گفت: این روش حمل‌ونقل برای ساکنین بسیار حیاتی هستند. این کشتی‌ها یکی از اصلی‌ترین و شاید تنها را جابجایی برای شهروندان این منطقه است که آن‌ها را به سایر نواحی ساحلی می‌رسانند.

سین این سخنان را در پنجمین روز حضور کمپین‌های انتخابانی خود در بریتیش‌کلمبیا بیان می‌کرد. او تلاش می‌کند مجددا در حوزه خود پیروز شود و بتواند حزب سبز را نیز در این حوزه از پیش رو بردارد.

سین در این مدت از چندین برنامه اختصاصی برای اهالی این منطقه پرده برداشت که از میان آن‌ها می‌توان به برنامه محافظت از سواحل و همچنین پیگیری و مقابله با پولشویی و زمین‌خواری در بازار مسکن اشاره کرد.

علاوه بر این سین تاکنون نه روز از کمپین‌های خود را به اونتاریو اختصاص داده است. او سابقه خدمت در سمت معاونت رهبر دولت استانی NDP در مجلس این استان را دارد.

سین در پاسخ به این پرسش که چرا کمپین انتخاباتی او در بریتیش‌کلمبیا و اونتاریو طولانی بوده گفت: ما این را می‌دانیم که پرداختن به مشکلات بریتیش‌کلمبیا می‌تواند به شهروندان سرتاسر کانادا کمک کند. علاوه بر این گمان می‌کنم که فعالیت سیاسی گذشته من در اونتاریو در این امر بی‌تاثیر نبوده باشد. بخش زیادی از سوابق سیاسی من به این استان تعلق دارد. حال به عنوان نماینده بریتیش‌کلمبیا در مجلس حضور دارم و همین باعث شده وابستگی زیادی نیز به بریتیش‌کلمبیا پیدا کنم. به همین دلیل من توجه خاصی به این دو استان دارم. البته روشن است که به تمام کانادا تعلق دارم و تمام شهروندان این کشور برای من به یک اندازه مهم هستند. به همین دلیل شما می‌توانید حضور ما در تمام استان‌ها را احساس کنید.

سین هنوز کمپین انتخاباتی خود در استان‌های آلبرتا، ساسکاچوان، Newfoundedland and Labrador و Prince Edward Island را شروع نکرده است.

او در بازدید دوشنبه پیش خود از New Brunswick که اولین حضور او در این استان از زمان رسیدن به رهبری حزب محصوب می‌شد بابت تاخیر خود از شهروندانNew Brunswick عذرخواهی کرد.

علاوه بر این حزب NDP در تلاش است تا به دلیل کم بودن منابع مالی و بودجه‌ خود و نیز به دلیل بدهی‌های انتخابات 2015 ‎‌قدری در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کند.

بر اساس اطلاعات مربوط به بودجه‌ دریافتی احزاب در نیمه دوم سال (فصل تابستان) که Elections Canada منتشر کرده، حزب NDP مبلغ 1.43 میلیون دلار در طول این سه ماه درآمد داشته است. این مبلغ قدری کمتر از حزب سبز بوده اما فاصله بسیار زیادی با بودجه‌ حزب محافظه‌کار و لیبرال دارد.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید